|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.78" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1264x2780 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Процесор | Mediatek Dimensity 9400e |
| Частота процесора, ГГц | 3.4 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+50+8 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 120 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 162.42х74.13х8.73 мм |
| Серія | Realme GT 7 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, Navic |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP69 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Зелений |
| Вага | 211 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 7000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Realme GT 7 Dream Edition 16/512GB (RMX5061) Aston Martin Green (RMX5061 16/512GB Aston Martin Green)
Немає в наявності
Код товару: 611350
29 791 грн
32 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Смартфон із духом швидкості Познайомтесь з Realme GT 7 Dream Edition - смартфоном, у якому технології та пристрасть до швидкості злилися в єдине ціле. Його зухвалий дизайн розроблений у співпраці з командою Aston Martin Aramco F1 Team і миттєво виділяється серед інших. Під капотом найпотужніший флагманський процесор Dimensity 9400е, готовий впоратися з найбільш ресурсномісткими завданнями. Камера ІМХ906 з оптичною стабілізацією та інтелектуальною системою Al Travel Snap перетворює кожне фото на яскравий спогад. Дисплей Pro-Esports з піковим запасом яскравості до 6000 ніт забезпечує вражаючу якість зображення навіть на сонці. За довгу роботу відповідає титановий акумулятор на 7000 мАг, який заряджається до 100% лише за 40 хвилин завдяки технології Ultra Charge 120 Вт. А система ШІ-асистентів допомагає не тільки в повсякденних завданнях, а й у творчості, організації та розвагах. Це не просто смартфон це машина майбутнього у вас у руках. Aston Martin Racing Green Обраний для цієї моделі відтінок Racing Green — не просто колір, а символ гоночної спадщини і неповторної естетики Aston Martin. Глибокий, насичений та елегантний, він надає пристрою впізнаваності та характеру, який точно не залишиться без уваги. Кінематографічне відео в 4К і 8К Знімайте ролики як професіонал — від повсякденних влогів до грандіозних історій. Камера Realme GT 7 Dream Edition підтримує зйомку 4К 60FPS 3 Dolby Vision, 4K 120FPS і навіть 8К. Можливість запису як з основної, так і з фронтальної камери робить ваш смартфон ідеальною студією в кишені. Сильний сигнал навіть у складних умовах Смартфон оснащений чотириканальним чипом SignalCatcher, який вловлює сигнал у кількох діапазонах одночасно. Навіть у місцях із нестабільним зв’язком чи то ліфт, чи то підземний паркінг, чи то багатолюдний офіс — ви залишитеся на зв’язку. Розумний алгоритм адаптується до умов, щоб ви могли без перебоїв дзвонити, дивитися відео та користуватися інтернетом у будь-яких ситуаціях.