|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.8" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2800х1280 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8400 Max |
| Частота процесора, ГГц | 1x3.25 ГГц + 3x3.0 ГГц + 4x2.1 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+8 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 6 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність зарядки | 120 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 162.42х75.97х8.25 мм |
| Серія | Realme GT 7T |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, Navic |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP69 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 202 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 7000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Realme (GT 7T 12/512GB IceSense Blue)
Немає в наявності
Код товару: 613393
21 676 грн
23 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Realme GT 7T — максимум можливостей за розумні гроші Realme GT 7T — яскравий представник субфлагманського класу, який затьмарює багатьох конкурентів у 2025 році. Головна фішка — величезний акумулятор на 7000 мА·год, який забезпечує до двох днів активного користування без підзарядки. І навіть коли заряд вичерпується — 120-ватна швидка зарядка повертає смартфон до життя всього за пів години. Потужний процесор гарантує високу продуктивність у будь-яких сценаріях — від мобільного геймінгу до багатозадачності. Екран — яскравий, чіткий, з високою частотою оновлення, що робить взаємодію зі смартфоном максимально плавною та приємною. Це не просто швидкий смартфон — це збалансований інструмент для щоденних викликів, який виглядає та працює на рівні флагманів, але коштує помітно менше. Якщо ви шукаєте максимум продуктивності, автономності та комфорту за адекватну ціну — Realme GT 7T найкращій вибір
![Смартфон Realme (GT 7T 12/512GB IceSense Blue) [613393] Смартфон Realme (GT 7T 12/512GB IceSense Blue) [613393]](/content/images/48/390x390l80mc0/38040469943625.jpg)
![Смартфон Realme (GT 7T 12/512GB IceSense Blue) [613393] Смартфон Realme (GT 7T 12/512GB IceSense Blue) [613393]](/content/images/48/654x390l80mc0/41343509310114.jpg)
![Смартфон Realme (GT 7T 12/512GB IceSense Blue) [613393] Смартфон Realme (GT 7T 12/512GB IceSense Blue) [613393]](/content/images/48/96x390l80mc0/63012198690618.jpg)
![Смартфон Realme (GT 7T 12/512GB IceSense Blue) [613393] Смартфон Realme (GT 7T 12/512GB IceSense Blue) [613393]](/content/images/48/186x390l80mc0/91497892627225.jpg)
![Смартфон Realme (GT 7T 12/512GB IceSense Blue) [613393] Смартфон Realme (GT 7T 12/512GB IceSense Blue) [613393]](/content/images/48/186x390l80mc0/92324453523744.jpg)