|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.79" |
|---|---|
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Ellite Gen 5 |
| Частота процесора, ГГц | 2x4.6 ГГц + 6x3.62 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 200+50+50 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 6 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність зарядки | 120 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 161.8x76.87x8.3 мм |
| Серія | Realme GT 8 Pro |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, Navic |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP69 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Синій |
| Вага | 214 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 7000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Realme (GT 8 Pro 16/512GB Urban Blue)
В наявності
Код товару: 616133
43 390 грн
49 999 грн
Опис
Realme GT8 Pro оснащений 6,79-дюймовим AMOLED-екраном з роздільною здатністю 1.5K та частотою оновлення до 144 Гц, що забезпечує плавну анімацію, високу яскравість та комфортне відображення контенту навіть при яскравому освітленні. Чіпсет Snapdragon 8 Elite Gen 5 та швидка пам’ять В основі пристрою лежить топовий чіп Snapdragon 8 Elite Gen 5 у поєднанні з оперативною пам’яттю до 16 ГБ та накопичувачем до 1 ТБ типу UFS 4.1, що забезпечує блискавичну реакцію системи, ідеальну роботу програм та багатозадачність без затримок. Фотосистема преміум-рівня Смартфон оснащений потрійною камерою: основний модуль 50 МП з оптичною стабілізацією, телеоб’єктив 200 МП з оптичним зумом та надширококутний модуль 50 МП, дозволяючи робити виразні знімки у різних умовах – від портретів до віддалених об’єктів. Ємна батарея та висока швидкість заряджання Акумулятор ємністю 7000 мА·год підтримує провідну зарядку потужністю до 120 Вт і бездротову до 50 Вт, що дозволяє швидко відновити заряд та забезпечити тривалий час роботи без зупинок. Кастомізація та функціональність Realme GT8 Pro пропонує модульний дизайн змінної камери, який можна персоналізувати - змінювати зовнішній вигляд задньої панелі, створюючи унікальний стиль пристрою та підкреслюючи індивідуальність користувача.
![Смартфон Realme (GT 8 Pro 16/512GB Urban Blue) [616133] Смартфон Realme (GT 8 Pro 16/512GB Urban Blue) [616133]](/content/images/9/390x390l80mc0/78848249225018.jpg)
![Смартфон Realme (GT 8 Pro 16/512GB Urban Blue) [616133] Смартфон Realme (GT 8 Pro 16/512GB Urban Blue) [616133]](/content/images/9/187x390l80mc0/26986416059843.jpg)
![Смартфон Realme (GT 8 Pro 16/512GB Urban Blue) [616133] Смартфон Realme (GT 8 Pro 16/512GB Urban Blue) [616133]](/content/images/9/109x390l80mc0/27160833476536.jpg)
![Смартфон Realme (GT 8 Pro 16/512GB Urban Blue) [616133] Смартфон Realme (GT 8 Pro 16/512GB Urban Blue) [616133]](/content/images/9/134x390l80mc0/54849878858115.jpg)