|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип пристрою | смартфон |
|---|---|
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Тип матриці | PLS |
| Щільність пікселів, ppi | 262 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Модель процесора | Helio G85 |
| Виробник | MediaTek |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеоприскорювач | Так |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Основна камера, Мп | 50.00 |
| Cпалах | Так |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера, Мп | 8.00 |
| BDS | Так |
| GALILEO | Так |
| GLONASS | Так |
| GPS-модуль | Так |
| NFC | Ні |
| Ємність аккумулятора | 5000.00 |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Детально | 50 МП, f/1.8, (широкий), AF, 2 МП, f/2.4, (глибина) |
| Додатково | Акселерометр, Датчик наближення, Компас, Відбиток пальця (збоку) |
| Комунікації | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.3, A2DP, LE |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал | Скло попереду, Пластикова рамка, Пластик ззаду |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Мультимедіа | FM-приймач, Гучномовець |
| Порти підключення | Навушники (3.5 мм), USB Type-C 2.0 |
| Потужність зарядки | 25 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 167.3х77.3х8 мм |
| Серія | Samsung Galaxy A06 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Ні |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип корпусу | моноблок |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Блакитний |
| Подвійна камера | Так |
| Вага | 189 г |
| Висота | 167.30 |
| Товщина | 8.00 |
| Ширина | 77.30 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Samsung Galaxy A06 SM-A065 4/128GB Light Blue (SM-A065FLBGSEK)
Немає в наявності
Код товару: 604465
4 042 грн
4 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Розширте межі можливого з великим екраном діагоналлю 6,7 дюйма Отримайте небачений рівень перегляду на великому 6,7-дюймовому екрані Galaxy A06. Плавна прокрутка зі швидкістю 60 Гц і дисплей з U-подібним вирізом забезпечують більше простору для насолоди контентом. Витончений дизайн. Тонкий корпус Покращуйте враження від користування з витонченим Galaxy A06. Менша товщина корпусу - 8,0 мм, порівняно з 8,8 мм попередньої моделі, забезпечує Galaxy A06 неймовірно стильний вигляд у чорному, блакитному та золотому кольорах. Підкресліть індивідуальність з ексклюзивним дизайном смартфона. Знімайте світ у високій роздільній здатності Розкривайте нові можливості з камерою Galaxy A06 з роздільною здатністю 50 МП. Створюйте приголомшливі фото високої якості, а 2 МП камера глибини додасть знімкам ефектності. Фронтальна камера на 8 МП забезпечить бездоганні селфі, щоб ви залишалися максимально задоволеними фотозйомкою. Безпечний доступ в один дотик Розблокування відбувається надзвичайно легко завдяки бічному датчику відбитків пальців. Датчик забезпечує надійну ідентифікацію користувача одним дотиком, а також швидкий доступ до камери чи інших популярних застосунків через подвійне натискання. Створений для захисту ваших паролів Knox Vault - це ніби сейф всередині сейфа, що фізично ізолює PIN-коди, паролі та іншу приватну інформацію, щоб хакери не могли отримати до неї доступ. Завжди на зв’язку Насолоджуйтесь улюбленими справами, не турбуючись, що смартфон швидко розрядиться. Galaxy A06 працює довше на одному заряді батареї ємністю 5000 мА*год. А завдяки функції швидкої зарядки потужністю 25 Вт ваш гаджет швидко повертатиметься до роботи. Плавний запуск застосунків, зручна багатозадачність Galaxy A06 оснащений процесором MediaTek G85 та великим об’ємом вбудованої пам’яті для комфортної гри, стримінгового відео та перегляду соцмереж. Основна камера з роздільною здатністю 50 МП робить приголомшливі фотографії, а батарея ємністю 5000 мА*год забезпечує тривалу автономну роботу. Насолоджуйтеся справжньою багатозадачністю. Створений для тривалого використання з оновленнями ОС Завдяки оновленням операційної системи на 2 покоління та підтримці системи безпеки протягом 4 років, ваш Galaxy A06 залишатиметься актуальним якнайдовше. Зручні відеодзвінки з Google Meet Використовуйте застосунок Google Meet на Galaxy A06 та здійснюйте відеодзвінки. Google Meet інтегрований для зручного та надійного доступу. Насолоджуйтеся чітким і стабільним відеозв’язком як для бізнесу, так і для особистих цілей. Відстежуйте стан здоров’я із застосунком Samsung Health Досягайте цілей за допомогою застосунку Samsung Health, інтегрованого в Galaxy A06. Від фітнес-трекінгу до моніторингу стану здоров’я - отримуйте необхідну інформацію в реальному часі будь-де та будь-коли. Залишайтеся уважними з Digital Wellbeing Функції контролю екранного часу на Galaxy A06 допоможуть вам свідомо витрачати час і сприятимуть зменшенню відволікаючих факторів. За допомогою режиму концентрації можна обмежити використання застосунків у певний час доби. Виберіть режим, який хочете налаштувати, відстежуйте час роботи із застосунками, встановлюйте обмеження та використовуйте режим фокусування, щоб якнайдовше залишатися сконцентрованими. Smart Switch Легко переносьте дані з різних пристроїв на новий Samsung Galaxy. Швидкий спільний доступ Quick Share Обмін файлами за допомогою швидкого спільного доступу. Quick Share став простішим, ніж будь-коли. One UI One UI 6.1 робить управління вашим пристроєм простим і зручним. Головна мета - персоналізувати ваші щоденні завдання.