|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.7" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Технологія дисплея | PLS |
| Тип матриці | PLS |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Щільність пікселів, ppi | 262 |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Модель процесора | Helio G99 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеоприскорювач | Так |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| 4G | Так |
| BDS | Так |
| GALILEO | Так |
| GLONASS | Так |
| GPS-модуль | Так |
| NFC | Ні |
| Ємність аккумулятора | 5000.00 |
| Автофокус камер | Так, Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Датчики | Акселерометр, Освітлення, Наближення |
| Детально | 50 MP, f/1.8, (wide), 1/2.76", 0.64µm, PDAF, 2 MP, f/2.4, (depth) |
| Додатково | Акселерометр, Датчик наближення, Відбиток пальця (збоку) |
| Роздільна здатність камер | 1600 х 720. 50 Мп + 2 Мп. 8 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.4 |
| Запис відео | FHD (1920 x 1080) @60fps |
| Захист | IP54 |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Комунікації | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.3, A2DP, LE, USB Type-C 2.0 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал | Скло попереду, Пластикова рамка, Пластик ззаду |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Мультимедіа | FM-радіо, Гучномовець |
| Порти підключення | USB Type-C, Роз'єм 3.5 мм |
| Потужність зарядки | 25 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 167.4x77.4x7.6 мм |
| Серія | Samsung Galaxy A07 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Ні |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Слот для карт пам`яті | micro SD (до 1 ТБ) |
| Спалах камер | Так, Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стабілізація основної камери | Ні |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP54 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип корпусу | моноблок |
| Швидка зарядка | Так |
| Вага | 184 г |
| Висота | 167.40 |
| Товщина | 7.60 |
| Ширина | 77.40 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Samsung Galaxy A07 SM-A075 4/128GB Light Violet (SM-A075FLVGSEK)
Немає в наявності
Код товару: 613026
4 455 грн
4 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Напрочуд реалістичний і барвистий Занурюйтесь у неймовірний світ вражень на захоплюючому яскравому безрамковому 6,7" дисплеї з частотою оновлення 90 Гц. Переглядайте улюблені фільми, скрольте, транслюйте стрім і грайте без найменших затримок, насолоджуючись суперреалістичним зображенням у ваших руках. Головні переваги Galaxy A07: Індивідуальний стиль. Тонкий дизайн Видатна швидкість для ігор, стримінгу та мультизадачності До 6 років оновлення OS та систем безпеки для незмінно кращого досвіду Високий клас пило-, вологозахисту за стандартом IP54 Яскравий і напрочуд плавний 6,7" дисплей. Витончений та стильний Легкий, стильний і напрочуд тонкий Galaxy A07 виглядає приголомшливо у своїх елегантних відтінках, що набувають особливого переливу при потраплянні світла. Стриманий глянець чорного, сяйво зеленого та витончена фіолетова магія – вибирайте будь-який, який доповнить ваше відчуття стилю. Швидкість рівня флагмана Відкрийте собі всю потужність нового Galaxy A07, розробленого на базі передового 6-нм процесора, що прискорює багатозадачність. Легко транслюйте стрім, занурюйтесь у сучасні ігри, переглядайте фільми, спілкуйтеся та редагуйте медіа без найменших затримок – він буде таким самим швидким як усі улюблені розваги! Незмінно найкращий досвід взаємодії Galaxy A07 ще довше буде як новий завдяки підтримці 6 років оновлень операційної системи та алгоритмів безпеки для надплавного досвіду. Використовуйте лише актуальні функції та програми та довіряйте Galaxy все, що вам важливо, від паролів та платіжних даних до фотографій. Він буде надійно захищений на багато років! Живіть яскраво та подорожуйте сміливо з новим Galaxy A07, який готовий до будь-яких викликів. Захищений за стандартом IP54, він не боятиметься ні пилу, ні бризок, ні крапель дощу, щоб супроводжувати на природі, прогулянці та навіть біля басейну. Магія живої фотографії Знімайте кожен момент у всій його атмосфері з 50 МП професійною камерою в Galaxy A07. Розкриваючи ще більше деталей і насичених фарб на фотографії, він також збалансує світло для неперевершеної чіткості знімків. Знімайте за будь-яких умов освітлення – потужний процесор обробки зображення забезпечить реалістичність кожного кадру! Інтуїтивна One UI Ще більше настроюваних віджетів, сервісів і повна персоналізація інтерфейсу зроблять новий Galaxy дійсно вашим смартфоном. Легко ділитися файлами з Quick Share Знайшли спогади у галереї? Щоб швидко поділитися найбільшою кількістю фотографій і файлів, просто скористайтеся Quick Share – функція сумісна, як з пристроями Galaxy, так і з ПК або iOS.