|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип пристрою | смартфон |
|---|---|
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Роздільна здатність екрана | 2340x1080 |
| Технологія дисплея | Super AMOLED |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus+ |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Щільність пікселів, ppi | 385 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Частота процесора, ГГц | 4x2.4 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Модель процесора | SM6475-AB Snapdragon 6 Gen 3 (4 nm) |
| Виробник | Qualcomm |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеоприскорювач | Так |
| Графічне ядро | Adreno 710 |
| Основна камера | 50+8+5 Мп |
| Основна камера, Мп | 50.00 |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Фронтальна камера, Мп | 1.00 |
| BDS | Так |
| GALILEO | Так |
| GLONASS | Так |
| GPS-модуль | Так |
| NFC | Так |
| QZSS | Так |
| Ємність аккумулятора | 5000.00 |
| Автофокус камер | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Безпека | Сканер відбитків пальців |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Датчики | Геомагнітний датчик, Акселерометр, Гіроскоп, Освітлення, Наближення |
| Детально | 50 MP, f/1.8, (wide), 1/1.96", PDAF, OIS, 8 MP, f/2.2, 123?, (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm, 5 MP, f/2.4, (macro) |
| Додатково | Rear Camera Zoom: Цифровий зум до 10x |
| Роздільна здатність камер | 12 Мп |
| Діафрагма | f/2.2 |
| Запис відео | 4K UHD (3840 x 2160), 30fps |
| Захист | IP67 (занурення на 1м до 30хв) |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Комунікації | NFC, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.4, A2DP, LE |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал | Скло попереду, Пластикова рамка, Скло ззаду |
| Матеріал корпусу | пластик, скло |
| Мультимедіа | Гучномовець |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт дротовий, 66% за 30 хв, 100% за 68 хв |
| Порти підключення | USB Type-C |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 162.9x78.2x7.4 мм |
| Серія | Samsung Galaxy A36 |
| Система навігації | GPS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах камер | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стабілізація основної камери | Так |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP67 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Тип корпусу | моноблок |
| Час автономної роботи | Відтворення відео: До 29 годин |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Лайм |
| Потрійна камера | Так |
| Вага | 195 г |
| Висота | 162.90 |
| Товщина | 7.40 |
| Ширина | 78.20 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC)
Немає в наявності
Код товару: 600209
14 015 грн
15 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Стоншений корпус зі стильним акцентом Створюйте власний стиль, поєднуючи мінімалізм із витривалістю завдяки Galaxy A36. Смартфон вирізняється елегантним і лаконічним дизайном із лінійним розташуванням камер і преміальною скляною задньою панеллю. Тонші рамки й плоскі бічні грані надають пристрою витонченості та забезпечують комфортне тримання в руці. Будьте унікальними, будьте яскравими, будьте собою! Проявляйте індивідуальність та привертайте увагу за допомогою одного з чотирьох унікальних кольорів! Від ніжного лавандового до яскравого лайма, від класичного білого до стильного чорного – обирайте свій досконалий відтінок. Екран для захопливої гри Дивіться актуальні шоу на великому 6,7-дюймовому екрані з роздільною здатністю FHD+ і технологією Super AMOLED. Насолоджуйтесь плавною роботою та чудовою видимістю навіть на вулиці завдяки частоті оновлення 120 Гц і яскравості 1 200 ніт. Заряд енергії на весь день і навіть більше Залишайтеся на зв’язку впродовж дня завдяки потужній батареї місткістю 5 000 мА·год (типове значення), що забезпечує до 29 годин безперервного відтворення відео. Коли настане час заряджати пристрій, скористайтеся надшвидким адаптером живлення 45 Вт. Готовий до 6 наступних оновлень ОС Залишайтеся в курсі всіх нових функцій і технологій. Ви отримаєте до 6 поколінь оновлень ОС і до 6 років – системи безпеки, що гарантує захист і високу продуктивність вашого Galaxy A36. Обводиш – і знаходиш Зручна функція Circle to Search від Google. Просто обведіть текст чи об’єкт, який вас цікавить, і отримайте миттєві результати пошуку. Фільтри саме для вас Робіть оригінальні фото, використовуючи Galaxy A36 як полотно, а зображення з галереї – як палітру. Фільтри аналізують ваші знімки та генерують індивідуальні ефекти – від чорно-білих до монохромних, надаючи кожному знімку особливої неповторності. Видаляйте небажаний фоновий шум Перетворюйте знімки на шедеври. Удосконалена функція Видалення об’єктів легко виявляє, пропонує та видаляє небажані об’єкти на фоні, роблячи фото бездоганним. Функція Пропозиції щодо редагування надає креативні рекомендації для завершення ідеального кадру. Діліться найкращими селфі та портретами Від танцювальних челенджів до неперевершених портретів – знімайте себе з вдалих ракурсів із фронтальною камерою 12 МП. Оснащена високоякісним сенсором і потужним процесором, камера забезпечує чіткі та деталізовані знімки навіть за умов недостатнього освітлення. Висока витривалість Стильний дизайн Galaxy A36 залишається завжди бездоганним завдяки склу Corning Gorilla Glass Victus+. Крім того, клас захисту IP67 забезпечує надійну стійкість нових смартфонів серії Galaxy A до пилу та бризок. Новий інтерфейс One UI 7 Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і покращена зручність використання One UI 7 роблять роботу з Galaxy A36 ще приємнішою. Миттєво обмінюйтеся файлами Використовуйте Швидкий спільний доступ Quick Share, щоб легко надсилати файли між пристроями – як у межах екосистеми Galaxy, так і поза нею, включно з iOS і ПК. Легко переходьте з iOS Перейти з iOS надзвичайно просто! Завдяки функції Smart Switch можна швидко переносити фото, відео, контакти та застосунки.
![Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC) [600209] Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC) [600209]](/content/images/3/390x390l80mc0/94876207837887.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC) [600209] Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC) [600209]](/content/images/3/201x390l80mc0/50133001877092.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC) [600209] Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC) [600209]](/content/images/3/298x390l80mc0/93474023663010.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC) [600209] Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC) [600209]](/content/images/3/342x390l80mc0/19021928074539.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC) [600209] Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC) [600209]](/content/images/3/176x390l80mc0/62230576063348.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC) [600209] Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC) [600209]](/content/images/3/308x390l80mc0/12678162685480.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC) [600209] Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC) [600209]](/content/images/3/279x390l80mc0/82284216219588.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC) [600209] Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC) [600209]](/content/images/3/288x390l80mc0/31771168451584.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC) [600209] Смартфон Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A366BLGGEUC) [600209]](/content/images/3/328x390l80mc0/46652105488888.jpg)