|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип пристрою | смартфон |
|---|---|
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Роздільна здатність екрана | 2340x1080 |
| Технологія дисплея | Super AMOLED |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus+ |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Щільність пікселів, ppi | 385 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Samsung Exynos 1580 |
| Частота процесора, ГГц | 1x2.9 ГГц + 3x2.6 ГГц + 4x1.95 ГГц |
| Модель процесора | Exynos 1580 (4 нм) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеоприскорювач | Так |
| Графічне ядро | Samsung Xclipse 540 |
| Основна камера | 50+12+5 Мп |
| Основна камера, Мп | 50.00 |
| Cпалах | Так |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Фронтальна камера, Мп | 12.00 |
| BDS | Так |
| GALILEO | Так |
| GLONASS | Так |
| GPS-модуль | Так |
| NFC | Так |
| QZSS | Так |
| Ємність аккумулятора | 5000.00 |
| Автофокус камер | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Безпека | Сканер відбитків пальців |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Види зв'язку | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Датчики | Геомагнітний датчик, Акселерометр, Гіроскоп, Освітлення, Наближення |
| Детально | 5 MP, f/2.4, (macro), 50 MP, f/1.8, (wide), 1/1.56", 1.0µm, PDAF, OIS, 12 MP, f/2.2, 123? (ultrawide), 1/3.06", 1.12µm |
| Додатково | Rear Camera Zoom: Цифровий зум до 10x |
| Роздільна здатність камер | 12 Мп |
| Діафрагма | f/2.2 |
| Запис відео | 4K UHD (3840 x 2160), 30fps |
| Захист | сертифікація за стандартом IP67 |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Комунікації | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.3, A2DP, LE |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал | Скло попереду, Пластикова рамка, Скло ззаду |
| Матеріал корпусу | метал, скло |
| Мультимедіа | Гучномовець |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт дротове, 65% за 30 хв, 100% за 68 хв |
| Порти підключення | USB Type-C |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 162.1x77.4x7.4 мм |
| Серія | Samsung Galaxy A56 |
| Система навігації | GPS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах камер | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стабілізація основної камери | Так |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP67 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Тип корпусу | моноблок |
| Час автономної роботи | Відтворення відео: До 29 годин |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Світло-сірий |
| Потрійна камера | Так |
| Вага | 198 г |
| Висота | 162.20 |
| Товщина | 7.40 |
| Ширина | 77.50 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC)
Немає в наявності
Код товару: 600207
16 796 грн
18 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Оновлений дизайн Зустрічайте Galaxy A56! Завдяки тонкому корпусу (7,4 мм) і легкій вазі (198 г) смартфон надзвичайно зручно тримати в руці. Вдосконалені камери гармонійно інтегровані в оновлений лінійний дизайн. Обирайте свій ідеальний колір: графіт, світло-сірий, оливковий та рожевий. Обводиш – і знаходиш Функція Circle to Search від Google тепер доступна на Galaxy A56. Просто обведіть, виділіть або торкніться об’єкта чи тексту на екрані – і миттєво отримайте результати пошуку Google. Перетворюйте світлини на шедеври Видалення об’єктів допомагає легко позбавлятися небажаних об’єктів на задньому плані. Функція автоматично розпізнає, усуває їх і заповнює простір, створюючи досконалий знімок. Відео з найцікавішими моментами – легко! Створюйте якісні відео швидко та без зайвих зусиль. Максимальна тривалість одного кліпу – 90 хвилин. Загальна тривалість об’єднаних кліпів для редагування – до 180 хвилин. Максимальна кількість кліпів в одному відеопроєкті – 60. Точність результатів не є гарантованою. Робіть фото, де всі усміхаються Виберіть найвдаліші вирази облич у Motion Photos, щоб створити бездоганний груповий знімок. Фіксуйте миті з неймовірною деталізацією Робіть чудові фото та відео з оновленою камерою 50 МП на Galaxy A56. Вона автоматично розпізнає небо, тон шкіри, обличчя, волосся та траву, миттєво покращуючи якість зображення. Робіть круті селфі-відео Фіксуйте яскраві моменти пригод і повсякдення у Super HDR. Удосконалена фронтальна камера Galaxy A56 забезпечує насичені кольори, оптимальний контраст і високу якість ваших селфі-відео. Робіть яскраві знімки навіть уночі Камери нового Galaxy A56 стали ще потужнішими, оскільки вловлюють більше світла для створення чітких і деталізованих нічних знімків із мінімальним рівнем шуму. Грай і перемагай із процесором нового покоління Відчуйте потужність оновленого восьмиядерного процесора. Завдяки покращеній системі охолодження та сховищу до 256 ГБ ви зможете легко переходити від задачі до задачі, стримити та грати з максимальним комфортом. Екран для захопливої гри Пориньте у світ розваг із великим 6,7-дюймовим екраном FHD+ Super AMOLED. Технологія Vision Booster із яскравістю 1 200 ніт забезпечує чітке та комфортне зображення за будь-якого освітлення. Висока витривалість Міцний металевий корпус та скло Corning Gorilla Glass Victus+ надійно захищають стильний дизайн Galaxy A56. Крім того, клас захисту IP67 забезпечує стійкість нових смартфонів із Galaxy A до пилу та бризок. Готовий до 6 наступних оновлень ОС Смартфон Galaxy A56 готовий до 6 поколінь оновлень ОС і до 6 років – системи безпеки, щоб ваш пристрій працював так само швидко й надійно, як у перший день. Пароль під захистом Knox Vault Зберігайте особисті дані в безпеці завдяки Knox Vault, сертифікованому за стандартом EAL5+. Новий інтерфейс One UI 7 Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і покращена зручність використання One UI 7 роблять використання Galaxy A56 ще приємнішим. Миттєво обмінюйтеся файлами Використовуйте Швидкий спільний доступ Quick Share, щоб легко надсилати файли між пристроями – як у межах екосистеми Galaxy, так і поза нею, включно з iOS і ПК. Легко переходьте з iOS Перейти з iOS надзвичайно просто! Завдяки функції Smart Switch можна швидко переносити фото, відео, контакти та застосунки.
![Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC) [600207] Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC) [600207]](/content/images/3/390x390l80mc0/24516080480831.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC) [600207] Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC) [600207]](/content/images/3/324x390l80mc0/59501205729778.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC) [600207] Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC) [600207]](/content/images/3/323x390l80mc0/33779739621951.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC) [600207] Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC) [600207]](/content/images/3/314x390l80mc0/30103713875654.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC) [600207] Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC) [600207]](/content/images/3/290x390l80mc0/48603775200344.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC) [600207] Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC) [600207]](/content/images/3/201x390l80mc0/46682220010602.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC) [600207] Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC) [600207]](/content/images/3/231x390l80mc0/70077169481345.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC) [600207] Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC) [600207]](/content/images/3/297x390l80mc0/90285730579684.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC) [600207] Смартфон Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Awesome Light Gray (SM-A566BZAAEUC) [600207]](/content/images/3/314x390l80mc0/71455778814931.jpg)