|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.9" |
|---|---|
| Технологія дисплея | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип матриці | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus 2 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Щільність пікселів, ppi | 342 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Samsung Exynos 2500 |
| Частота процесора, ГГц | 3.3 + 2.74 + 2.36 + 1.8 |
| Модель процесора | Exynos 2500 (3 nm) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель відеоприскорювача | Xclipse 950 |
| Графічне ядро | Samsung Xclipse 950 |
| Основна камера | 50 |
| Фронтальна камера | 1. 10 |
| BDS | Так |
| GALILEO | Так |
| GLONASS | Так |
| GPS-модуль | Так |
| NFC | Так |
| QZSS | Так |
| Ємність аккумулятора | 4300.00 |
| Автофокус камер | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Безпека | Сканер відбитків пальців, Сканер обличчя |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Освітлення, Барометр, Наближення, Геомагнітний датчик, Компас, Датчик Холла |
| Детально | 50 MP, f/1.8, 23mm (wide), 1/1.57", 1.0µm, dual pixel PDAF, OIS, 12 MP, f/2.2, 13mm, 123° (ultrawide), 1/3.2", 1.12µm |
| Додатково | HDR10+, Mohs level 1, 2600 nits - пікова яскравість. Панорама, HDR. Акселерометр, Гіроскоп, Датчик наближення, Барометр, Samsung DeX (підтримка робочого столу), Компас, Відбиток пальця (збоку), Коло для пошуку |
| Роздільна здатність камер | 2520 х 1080. 50 Мп + 12 Мп. 10 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 |
| Запис HD-відео | 720p@960fps, 4K@30/60fps, HDR10+, 1080p@60/120/240fps |
| Запис відео | UHD 4K (3840 x 2160)@60fps |
| Захист | IP48, броньована алюмінієва рамка |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Комунікації | NFC-чіп, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.4, A2DP, LE |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал | Пластик, Алюмінієва рамка, Скло ззаду |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній, Скло |
| Мультимедіа | Стереодинаміки, Гучномовець |
| Особливості швидкої зарядки | 4,5 Вт зворотного бездротового зв’язку, 25 Вт дротовий, QC2.0, 50% за 30 хв, 15 Вт бездротовий |
| Порти підключення | USB Type-C |
| Потужність зарядки | 25 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | Розміри в розкладеному вигляді 75.2 x 166.7 x 6.5 мм; Розміри в складеному вигляді 75.2 x 85.5 x 13.7 мм |
| Серія | Samsung Flip 7 |
| Система навігації | A-GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo, QZSS, GPS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах камер | Так |
| Спалах основної камери | 1 |
| Стабілізація основної камери | Так |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарти зв'язку | 3G (WCDMA/UMTS), 2G (EDGE), 5G, 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип корпусу | розкладний |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Подвійна камера | Так |
| Вага | 188 |
| Висота | 166.70 |
| Товщина | 6.50 |
| Ширина | 75.20 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 4300 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Так |
Новий відгук або коментар
Смартфон Samsung Galaxy Flip 7 5G 12/256Gb ZKG Jetblack (SM-F766BZKGSEK)
Немає в наявності
Код товару: 202572
45 674 грн
49 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Смартфон Samsung Galaxy Flip 7 5G 12/256Gb ZKG Jetblack