|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.2" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2340x1080 |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2Х |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Samsung Exynos 2400 |
| Частота процесора, ГГц | 1x3.2 ГГц + 2x2.9 ГГц + 3x2.6 ГГц + 4x1.95 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Основна камера | 50+12+10 Мп |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | алюміній, скло |
| Потужність зарядки | 25 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 147x70.6x7.6 мм |
| Серія | Samsung Galaxy S24 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Сірий |
| Вага | 167 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 4000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Samsung Galaxy S24 8/256GB Dual Sim Marble Gray (SM-S921BZAGEUC)
Немає в наявності
Код товару: 605015
28 228 грн
28 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Live Translate. Найпростіший спосіб спілкування Скористайтеся функцією інтерактивного перекладу під час наступного телефонного виклику. Саме так! Технологія AI-перекладу допомагає спілкуватися незнайомою мовою навіть під час телефонних розмов. Щобільше, ця функція працює навіть для текстових повідомлень. Обведіть, щоб знайти. Усе – просто Зустрічайте нову еру пошуку з функцією Circle to Search. Просто обведіть об’єкт, і відкриється сторінка з результатами пошуку Google. Це інноваційний інструмент для пошуку корисної інформації. Штучний інтелект (AI) може робити узагальнення з ваших голосових записів Мріяли про персонального помічника? Зустрічайте! Запишіть голосове повідомлення, а штучний інтелект (AI) перетворить його на текст і створить на його основі лаконічний підсумок. А також зможе перекласти його для вас. Міняйте розмір. Ретушуйте. Ось так просто! Відкрийте світ розширених можливостей редагування знімків зі штучним інтелектом. Тепер ви можете без зусиль вдосконалювати фотографії, перетворюючи їх на шедеври. Але це ще не все! Навіть якщо кадр виявився не дуже вдалим, функція Згенероване редагування допоможе заповнити фон і видалити зайві об’єкти. Ще більший, ще швидший Ви чекали саме на це оновлення. Більший екран. Ємніший акумулятор. Потужніший процесор Ви закохаєтеся в Galaxy S24 та S24+ з першого погляду. А відтепер Galaxy S24+ оснащено дисплеєм із найбільшою роздільною здатністю з-поміж усіх пристроїв Galaxy – QHD+. Детальніше про камеру Незалежно від того, чи робите ви супермиле селфі, чи знімаєте ширококутні фотографії, чи робите масштабні знімки, ці камери допоможуть вам отримати ідеальний знімок. 50 МП. Мега мегапікселі Справжня революція піксельних технологій, що не залишить вас байдужими. Ніколи. Чіткі знімки високої роздільної здатності, що беззаперечно витримають випробування часом. Користуйся зумом. Навіть уночі Робіть яскраві, барвисті й чіткі знімки навіть уночі завдяки AI ISP. Зустрічайте омріяні можливості портретної зйомки. Збільшуйте масштаб у 2 чи навіть 3 рази – це жодним чином не вплине на якість зображення. На будь-якій відстані деталі виглядатимуть чіткими та виразними, навіть якщо ви робите знімки у нічний час. Дивовижне масштабування одним дотиком Продовжуйте збільшувати. Від 1х зуму переходьте до 2х та навіть 3х. AI забезпечує високу якість зображення, підвищуючи чіткість, виразність і деталізацію. Потужніша випарювальна камера. Гра почалась Нова вдосконалена система відведення тепла допомагає підтримувати оптимальну продуктивність під час гри. Ми збільшили випарну камеру, інтегрувавши в систему рідинний теплоізоляційний матеріал. Акумулятор для роботи смартфона протягом усього дня Потужність, яка не закінчується. Galaxy S24 та S24+ оснащено інтелектуальним акумулятором, завдяки якому ви можете ще довше грати, переглядати медіа чи просто приділити час собі. Наш найяскравіший адаптивний дисплей під дією прямих сонячних променів Зустрічайте нову еру високоякісних дисплеїв завдяки збільшеному розміру дисплея та ультратонкій рамці 6,2-дюймовий FHD+ дисплей Galaxy S24 та 6,7-дюймовий QHD+ дисплей Galaxy S24+ мають більшу площу, ніж будь-коли дотепер, забезпечуючи максимальний ефект занурення під час перегляду Щобільше, технологія Vision Booster оптимізує колірну гаму та контрастність, завдяки чому графіка стає ще виразнішою.