|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.7" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2340x1080 |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2Х |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Samsung Exynos 2400e |
| Частота процесора, ГГц | 1x3.2 ГГц + 2x2.9 ГГц + 3x2.6 ГГц + 4x1.95 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Основна камера | 50+12+8 Мп |
| Фронтальна камера | 10 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | алюміній, скло |
| Потужність зарядки | 25 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 162x77.3x8 мм |
| Серія | Samsung Galaxy S24 FE |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Світло-зелений |
| Вага | 213 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 4700 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Mint (SM-S721BLGDEUC)
Немає в наявності
Код товару: 600072
21 405 грн
22 099 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Galaxy AI вже тут Зустрічайте Galaxy S24 FE з Galaxy AI, де кожна фотографія розпалює безмежну творчість. Пориньте у світ Galaxy AI та відкрийте безмежні горизонти вашої уяви. Сфотографуйте, обведіть, натисніть – і знайдіть ось так просто. Створено для надійності Завдяки склу Corning Gorilla Glass Victus+, що захищає передню та задню поверхні, смартфон прослужить дійсно довго. Крім того, його пило- та вологозахищеність відповідає класу IP68. Змінюйте розмір і ретушуйте за допомогою Photo Assist Використовуйте Photo Assist для зміни розміру, переміщення чи видалення непотрібних об’єктів з ваших фотографій. Перетворюйте повсякденні зображення на приголомшливі витвори мистецтва за допомогою інструменту редагування на базі штучного інтелекту. Уявіть, намалюйте і побачте задумане із функцією Перехід від ескізу до зображення Малюйте з нуля або на будь-якій фотографії. Використовуйте штучний інтелект, щоб перетворити ескіз на зображення. Пориньте у світ штучного інтелекту Легко знаходьте необхідну інформацію одним рухом на екрані вашого смартфона. Миттєво знаходьте те, що потрібно, будь то текст або зображення. Browsing Assist Знайшли вебсайт, який потрібно швидко зрозуміти? Штучний інтелект миттєво підсумовує цілі сторінки. Зустрічайте найпотужнішу камеру в серії Galaxy FE Технологія ProVisual Engine – це комплексний набір інструментів на базі штучного інтелекту, який покращує чіткість деталей та насиченість текстур на фотографіях і відео, розширюючи можливості звичайного фотографування. Приголомшливі портрети за низького освітлення за допомогою технології Galaxy ProVisual Engine Зафіксуйте яскраві моменти за умов недостатнього освітлення. Камера зі штучним інтелектом гарантує, що об’єкт знімання залишиться яскравим і чітким навіть за слабкого освітлення. Отримуйте чіткі знімки здалеку завдяки зуму з оптичною якістю Робіть детальні знімки здалеку без зусиль. Завдяки новітнім мережевому та графічному процесорам, зум з оптичною якістю дозволяє вам робити детальні знімки великим планом без втрати якості. З легкістю наближайте віддалені об’єкти. Зробіть фотографії яскравішими завдяки Super HDR Робіть приголомшливі фотографії з покращеним відтворенням кольорів завдяки Super HDR. Насолоджуйтесь насиченими кольорами та діліться вашими найкращими знімками в соціальних мережах із функцією Super HDR, яка робить яскраві елементи ще яскравішими. Створюйте ефектні моменти за допомогою Миттєвого уповільнення Перетворіть будь-які відео на сповільнені за допомогою Миттєвого уповільнення – навіть ті, які ви зняли чи завантажили не в такому форматі. Просто натисніть та утримуйте, щоб миттєво застосувати ефект, а потім легко поділіться або збережіть відеокліп. Селфі перетворюються на витвори мистецтва за допомогою функції Портретна студія Дозвольте штучному інтелекту розпалити вашу уяву за допомогою функції Портретна студія. Автопортрети миттєво перетворюються на надзвичайні витвори мистецтва. Неперевершений ігровий досвід Зустрічайте Galaxy S24 FE, тепер із покращеною продуктивністю процесора для плавнішої багатозадачності. Передовий Samsung Exynos 2400e для неймовірно захопливого та реалістичного ігрового процесу. Пориньте у світ захопливого перегляду Пориньте в захопливий контент із покращеним дисплеєм Dynamic AMOLED 2X, тепер ще яскравішим та барвистішим. Насолоджуйтеся більшим екраном і тоншими рамками, які піднімуть ваші враження від перегляду на новий рівень. Потужніший акумулятор, щоб ви могли грати довше Насолоджуйтеся довшим часом для ігор завдяки більшому акумулятору ємністю 4700 мА-год. Ідеально оптимізований для потокового відео – це ваш найкращий супутник для безперервних розваг. Smart Switch Легко передавайте дані з різних пристроїв на ваш S24 FE. Швидкий спільний доступ Легко діліться файлами завдяки функції Швидкий спільний доступ. Це швидко, просто та безпечно. Вашу приватність захищено У розділі Безпека та конфіденційність можна швидко переглянути, які застосунки мають доступ до вашої інформації, та змінити налаштування. Крім того, за допомогою функції Передові інтелектуальні інструменти, ви можете обробляти дані для послуг штучного інтелекту на своєму пристрої Galaxy або у хмарі.
![Смартфон Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Mint (SM-S721BLGDEUC) [600072] Смартфон Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Mint (SM-S721BLGDEUC) [600072]](/content/images/43/390x390l80mc0/50003551789626.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Mint (SM-S721BLGDEUC) [600072] Смартфон Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Mint (SM-S721BLGDEUC) [600072]](/content/images/43/188x390l80mc0/50128811045736.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Mint (SM-S721BLGDEUC) [600072] Смартфон Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Mint (SM-S721BLGDEUC) [600072]](/content/images/43/163x390l80mc0/85369312322668.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Mint (SM-S721BLGDEUC) [600072] Смартфон Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Mint (SM-S721BLGDEUC) [600072]](/content/images/43/163x390l80mc0/69000948511486.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Mint (SM-S721BLGDEUC) [600072] Смартфон Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Mint (SM-S721BLGDEUC) [600072]](/content/images/43/187x390l80mc0/50496991490942.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Mint (SM-S721BLGDEUC) [600072] Смартфон Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Mint (SM-S721BLGDEUC) [600072]](/content/images/43/163x390l80mc0/17770755629329.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Mint (SM-S721BLGDEUC) [600072] Смартфон Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Mint (SM-S721BLGDEUC) [600072]](/content/images/43/163x390l80mc0/27118886511565.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Mint (SM-S721BLGDEUC) [600072] Смартфон Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Mint (SM-S721BLGDEUC) [600072]](/content/images/43/132x390l80mc0/59256874401140.jpg)