|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип пристрою | смартфон |
|---|---|
| Діагональ екрана | 6.2" |
| Роздільна здатність екрана | 2340x1080 |
| Технологія дисплея | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2Х |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus 2 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Щільність пікселів, ppi | 416 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Ellite |
| Частота процесора, ГГц | 2x4.32 ГГц + 6x3.53 ГГц |
| Модель процесора | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеоприскорювач | Так |
| Графічне ядро | Adreno 830 |
| Основна камера | 50+12+10 Мп |
| Основна камера, Мп | 50.00 |
| Cпалах | Так |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Фронтальна камера, Мп | 12.00 |
| 4G | Так |
| LTE | Так |
| BDS | Так |
| GALILEO | Так |
| GLONASS | Так |
| GPS-модуль | Так |
| NFC | Так |
| QZSS | Так |
| Ємність аккумулятора | 4000.00 |
| Автофокус камер | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Безпека | Сканер відбитків пальців |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Види зв'язку | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Датчики | Датчик Холла, Барометр, Гіроскоп, Геомагнітний датчик, Освітлення, Наближення |
| Детально | 50 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.56", 1.0µm, Dual Pixel PDAF, OIS, 10 MP, f/2.4, 67mm (telephoto), 1/3.94", 1.0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom, 12 MP, f/2.2, 13mm, 120? (ultrawide), 1/2.55" 1.4µm, Super Steady video |
| Додатково | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик наближення, Барометр, Компас, Samsung DeX, Відбиток пальця (під дисплеєм, ультразвуковий), Samsung Wireless DeX (підтримка настільного комп’ютера), Коло для пошуку |
| Роздільна здатність камер | 12 Мп |
| Діафрагма | f/2.2 |
| Запис відео | 4K UHD (3840 x 2160), 60fps |
| Захист | IP68 водо- і пилонепроникний, Броня алюмінієва 2 рамна |
| Комунікації | NFC, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.4, A2DP, LE |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал | Алюмінієва рамка, Скло попереду, Скло ззаду |
| Матеріал корпусу | алюміній, скло |
| Мультимедіа | Гучномовець |
| Особливості швидкої зарядки | 25 Вт дротовий, PD3.0, 50% за 30 хв, 15 Вт бездротовий (Qi2), 4,5 Вт зворотного бездротового зв’язку |
| Порти підключення | USB Type-C |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 146.9х70.5х7.2 мм |
| Серія | Samsung Galaxy S25 |
| Система навігації | GPS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах камер | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стабілізація основної камери | Так |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Тип корпусу | моноблок |
| Час автономної роботи | Час роботи в режимі програвання відео: До 29 годин |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | М'ятний |
| Потрійна камера | Так |
| Вага | 162 г |
| Висота | 146.90 |
| Товщина | 7.20 |
| Ширина | 70.50 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 4000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC)
Немає в наявності
Код товару: 600196
35 419 грн
37 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Стильний. Надійний Легка алюмінієва рамка Galaxy S25 достатньо міцна, що робить ці смартфони вашими надійними супутниками практично будь-де. Персональні плани та звіти протягом дня Отримуйте персональні плани та звіти протягом дня завдяки новій функції Now Brief. Почніть ранок із короткого огляду планів на день: перевірте свій останній Показник життєвих сил і нагадування про важливі справи. Увечері підбийте підсумки дня за допомогою аналітики щоденної активності. Студія звукозапису, що завжде під рукою За допомогою функції керування звуком Audio Eraser ви легко позбудетеся небажаного фонового шуму у ваших відеороликах і зробите їх доступними для спільного використання. Вдосконалюйте аудіозаписи, коригуючи такі типи звуків, як голоси, музика, вітер тощо. Ваш персональний тренер Дотримуйтесь спортивних цілей, відстежуючи свій Показник життєвих сил. Синхронізуйте з Galaxy Watch та отримуйте персональні ідеї та поради, наприклад аналіз вашого сну, активності та частоти серцевих скорочень. Персональні дані під надійним захистом Personal Data Engine об’єднує та обробляє ваші основні дані та надає індивідуальні рекомендації. Функція шифрує ці дані та зберігає їх на вашому пристрої під захистом Knox Vault, що робить їх недоступними для інших. Фільтри, створені саме для вас Додайте світлинам оригінальності завдяки персональним фільтрам. Galaxy AI проаналізує ваше улюблене фото й створить фільтр, який передасть атмосферу сцену. Використовуйте його одразу або налаштуйте під свій настрій, змінюючи насиченість, яскравість та інші параметри. Створення хайлайтс стало ще простішим Створюйте відеоролики максимально легко – просто об’єднайте вибрані відео та натисніть Автоматичне обрізання. Штучний інтелект розпізнає ключові моменти та перетворить їх у готові кліпи, довжину яких ви можете легко змінити. Процесор, спеціально розроблений для Galaxy Представляємо наш спеціально розроблений чипсет, створений та оптимізований для Galaxy. Разом з удосконаленим трасуванням променів у реальному часі й оптимізацією Vulkan ви занурюєтесь у події та насолоджуєтеся надзвичайно плавним і захопливим ігровим процесом. Неперевершений час автономної роботи Завдяки нашій новітній технології mDNIe, інтегрованій у спеціально створений процесор, і програмним засобам оптимізації енергоспоживання, час автономної роботи Galaxy S25 значно збільшився, щоб ви могли годинами насолоджуватися переглядом відео.
![Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196] Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196]](/content/images/44/389x390l80mc0/42151588934723.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196] Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196]](/content/images/44/390x390l80mc0/49073694447501.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196] Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196]](/content/images/44/390x390l80mc0/24904389085895.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196] Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196]](/content/images/44/294x390l80mc0/35034298545079.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196] Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196]](/content/images/44/317x390l80mc0/28490008246231.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196] Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196]](/content/images/44/198x390l80mc0/83382812832001.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196] Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196]](/content/images/44/272x390l80mc0/28403975772839.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196] Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196]](/content/images/44/349x390l80mc0/80878913146091.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196] Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196]](/content/images/44/178x390l80mc0/80065978355509.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196] Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196]](/content/images/44/279x390l80mc0/48691536593914.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196] Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Mint (SM-S931BLGGEUC) [600196]](/content/images/44/281x390l80mc0/20586109935960.jpg)