|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−15%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип пристрою | смартфон |
|---|---|
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Роздільна здатність екрана | 1440x3120 |
| Технологія дисплея | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2Х |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus 2 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Щільність пікселів, ppi | 416 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Ellite |
| Частота процесора, ГГц | 2x4.32 ГГц + 6x3.53 ГГц |
| Модель процесора | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеоприскорювач | Так |
| Графічне ядро | Adreno 830 |
| Основна камера | 50+12+10 Мп |
| Основна камера, Мп | 50.00 |
| Cпалах | Так |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Фронтальна камера, Мп | 12.00 |
| BDS | Так |
| GALILEO | Так |
| GLONASS | Так |
| NFC | Так |
| QZSS | Так |
| aGPS | Так |
| Ємність аккумулятора | 4000.00 |
| Автофокус камер | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Безпека | Сканер відбитків пальців |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Види зв'язку | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Датчики | Барометр, Гіроскоп, Геомагнітний датчик, Освітлення, Наближення, Датчик Холла |
| Детально | 50 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.56", 1.0µm, Dual Pixel PDAF, OIS, 10 MP, f/2.4, 67mm (telephoto), 1/3.94", 1.0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom, 12 MP, f/2.2, 13mm, 120? (ultrawide), 1/2.55" 1.4µm, Super Steady video |
| Додатково | 3-кратне оптичне збільшення, 2-кратне оптичне збільшення якості (включається датчиком адаптивного пікселя), цифрове збільшення до 30-кратного |
| Роздільна здатність камер | 12 Мп |
| Діафрагма | f/2.2 |
| Запис відео | 4K UHD (3840 x 2160), 60fps |
| Захист | IP68 водо- і пилонепроникний, Броня алюмінієва 2 рамна |
| Комунікації | NFC, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.4, A2DP, LE |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал | Алюмінієва рамка, Скло попереду, Скло ззаду |
| Матеріал корпусу | алюміній, скло |
| Оптична стабілізація | Так |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт дротовий, PD3.0, 65% за 30 хв |
| Порти підключення | USB Type-C |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 158.4х75.8х7.3 мм |
| Серія | Samsung Galaxy S25+ |
| Система навігації | GPS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах камер | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стабілізація основної камери | Так |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Тип дисплея | 1440x3120 |
| Тип корпусу | моноблок |
| Час автономної роботи | Час роботи в режимі програвання відео: До 29 годин |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Синій |
| Потрійна камера | Так |
| Вага | 190 г |
| Висота | 158.40 |
| Товщина | 7.30 |
| Ширина | 75.80 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 4900 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC)
Немає в наявності
Код товару: 600189
43 103 грн
50 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Стильний. Надійний Легка алюмінієва рамка Galaxy S25+ достатньо міцна, що робить ці смартфони вашими надійними супутниками практично будь-де. Персональні плани та звіти протягом дня Отримуйте персональні плани та звіти протягом дня завдяки новій функції Now Brief. Почніть ранок із короткого огляду планів на день: перевірте свій останній Показник життєвих сил і нагадування про важливі справи. Увечері підбийте підсумки дня за допомогою аналітики щоденної активності. Студія звукозапису, що завжде під рукою За допомогою функції керування звуком Audio Eraser ви легко позбудетеся небажаного фонового шуму у ваших відеороликах і зробите їх доступними для спільного використання. Вдосконалюйте аудіозаписи, коригуючи такі типи звуків, як голоси, музика, вітер тощо. Ваш персональний тренер Дотримуйтесь спортивних цілей, відстежуючи свій Показник життєвих сил. Синхронізуйте з Galaxy Watch та отримуйте персональні ідеї та поради, наприклад аналіз вашого сну, активності та частоти серцевих скорочень. Персональні дані під надійним захистом Personal Data Engine об’єднує та обробляє ваші основні дані та надає індивідуальні рекомендації. Функція шифрує ці дані та зберігає їх на вашому пристрої під захистом Knox Vault, що робить їх недоступними для інших. Неперевершена нічна зйомка. Менше фонового шуму, більше чіткості Тепер ви можете знімати в покращеному 10-бітному HDR для захопливішої відеозйомки. Наш удосконалений процесор забезпечує більш точне видалення шуму, тож тепер можна назавжди забути про зернистість під час нічної зйомки. Виглядайте якнайкраще за будь-якого освітлення Наша камера з вдосконаленим механізмом розпізнавання об’єктів може адаптуватися до різних умов освітлення. Передавайте відтінки та текстури шкіри саме такими, якими ви їх бачите. Створення хайлайтс стало ще простішим Створюйте відеоролики максимально легко – просто об’єднайте вибрані відео та натисніть Автоматичне обрізання. Штучний інтелект розпізнає ключові моменти та перетворить їх у готові кліпи, довжину яких ви можете легко змінити. Процесор, спеціально розроблений для Galaxy Представляємо наш спеціально розроблений чипсет, створений та оптимізований для Galaxy. Разом з удосконаленим трасуванням променів у реальному часі й оптимізацією Vulkan ви занурюєтесь у події та насолоджуєтеся надзвичайно плавним і захопливим ігровим процесом. Покращуйте зображення на вашому екрані Якість зображення на екрані стала ще дивовижнішою завдяки вбудованому процесору обробки зображень ProScaler. Обробка за допомогою AI-алгоритмів забезпечує перегляд у високій роздільній здатності без необхідності змінювати налаштування екрана. Неперевершений час автономної роботи Завдяки нашій новітній технології mDNIe, інтегрованій у спеціально створений процесор, і програмним засобам оптимізації енергоспоживання, час автономної роботи Galaxy S25+ значно збільшився, щоб ви могли годинами насолоджуватися переглядом відео. Новий One UI 7, створений для роботи з AI Отримайте прямий доступ до ваших сповіщень Now Brief, музики, таймера та інших програм із нової панелі Now Bar без необхідності розблокування смартфона. Ви можете керувати новим головним екраном за допомогою легко налаштовуваних макетів та оновлених віджетів. Сповіщення в реальному часі дозволяють відстежувати поточні дії, як-от таймери та голосові записи, на панелі Now Bar, у рядку стану або навіть у верхній частині звичайної панелі сповіщень.
![Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC) [600189] Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC) [600189]](/content/images/6/390x390l80mc0/16166416241678.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC) [600189] Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC) [600189]](/content/images/6/260x390l80mc0/65616172363764.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC) [600189] Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC) [600189]](/content/images/6/272x390l80mc0/64298299594896.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC) [600189] Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC) [600189]](/content/images/6/276x390l80mc0/91852306555819.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC) [600189] Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC) [600189]](/content/images/6/287x390l80mc0/99234351072884.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC) [600189] Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC) [600189]](/content/images/6/299x390l80mc0/17709167374815.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC) [600189] Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC) [600189]](/content/images/6/304x390l80mc0/65863775621946.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC) [600189] Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC) [600189]](/content/images/6/258x390l80mc0/67309383121564.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC) [600189] Смартфон Samsung Galaxy S25+ 12/512GB Navy (SM-S936BDBGEUC) [600189]](/content/images/6/214x390l80mc0/79275927497598.jpg)