|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−23%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.7" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1440x3120 |
| Технологія дисплея | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2Х |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Щільність пікселів, ppi | 513 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Ellite |
| Частота процесора, ГГц | 2x4.32 ГГц + 6x3.53 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Графічне ядро | Adreno 830 |
| Основна камера | 200+12 Мп |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| NFC | Так |
| Ємність аккумулятора | 3900.00 |
| Автофокус камер | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Безпека | Сканер відбитків пальців, Сканер обличчя |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Датчики | Гіроскоп, Геомагнітний датчик, Освітлення, Наближення, Компас, Датчик Холла, Барометр |
| Додатково | 2-х цифровий, оптичної якості 10-х цифровий |
| Роздільна здатність камер | 12 Мп |
| Діафрагма | f/2.2 |
| Запис відео | UHD 8K (7680 x 4320) |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | титан, скло |
| Порти підключення | USB Type-C |
| Потужність зарядки | 25 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 158.2х75.6х5.8 мм |
| Серія | Samsung Galaxy S25 Edge |
| Система навігації | GPS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах камер | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стабілізація основної камери | Так |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Час автономної роботи | До 24 годин у режимі відтворення відео |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 163 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 3900 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge 12/256GB Titanium Icyblue (SM-S937BLBDEUC)
Немає в наявності
Код товару: 613383
36 069 грн
46 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Створений для надзвичайно елегантного та преміального вигляду Інновації відкривають нові можливості. Завдяки диву інженерії та майстерності, ідеальний баланс тепер є реальністю. Ласкаво просимо до Edge преміум-тонкого Galaxy S25 Edge. Тонкий, але міцний Точна виготовлена з титану. Захищений міцним титановим корпусом, ваш Galaxy S25 Edge завжди буде захищений. Посилений нашим міцним склокерамічним покриттям Corning Gorilla Glass Ceramic 2 на передній частині дисплея та Corning Gorilla Glass Victus 2 на задній панелі пристрою, готовий захистити ваш Galaxy. Завдяки класу захисту IP68, водо- та пилонепроникність дозволяє вам насолоджуватися цим Galaxy набагато ширше, ніж ви могли собі уявити. Розроблено для розміщення камери на 200 МП Працюючи на штучному інтелекті, движок ProVisual нового покоління отримує додаткову потужність від високошвидкісного процесора Galaxy S25 Edge. Втілюйте своє творче бачення в життя, від зйомки до редагування, завдяки вдосконаленій системі камери та професійним інструментам Galaxy S25 Edge. Найчіткіші деталі з роздільною здатністю 200 мегапікселів Удосконалена система камер Galaxy S25 Edge оснащена нашою найкращою задньою камерою з роздільною здатністю 200 МП, а технологія ProVisual Engine зі штучним інтелектом покращує кольори та деталі для чіткості нового рівня, як вдень, так і вночі. Ви також можете збільшувати зображення та знімати покращені деталі за допомогою рішення AI Zoom. Епічні портрети, щоразу Наш механізм об’єктно-орієнтованого розпізнавання визначає світло в навколишньому середовищі та точно розпізнає об’єкти. Підкресліть природні тони та текстури вашої шкіри точно так, як їх бачать ваші очі. Звукова студія у вас під рукою Відзняті об’єкти видно зі звуковими хвилями посередині. У функції «Аудіостимулятор» вибраний небажаний шум можна зменшити від 0 до мінус 100. При значенні мінус 100 виділяється опція «Вимкнути звук». Відфільтруйте небажаний фоновий шум зі своїх відео та зробіть їх гідними поширення за допомогою Audio Eraser. Galaxy AI точно налаштовує звук, коригуючи різні типи звуків, включаючи голоси, музику, вітер тощо. Легко створювати яскраві ролики Легко створюйте ролики, зіставляючи свої відео та просто натискаючи кнопку «Автоматичне обрізання». Штучний інтелект визначить ключову активність та обріже їх у готові до використання кліпи, які ви зможете легко змінити до потрібної тривалості. Наш найпотужніший процесор, спеціально розроблений для Galaxy Представляємо найпотужніший процесор – мобільну платформу Snapdragon 8 Elite для Galaxy. Це рушійна сила швидкої обробки даних та продуктивності штучного інтелекту. Плавна гра у складні моменти Завдяки нашому найпотужнішому процесору, покращеному трасуванню променів у реальному часі та оптимізації Vulkan ви можете зануритися в події з надзвичайно плавним ігровим процесом. Батарея на цілий день, підходить для струнких моделей Завдяки нашій новаторській технології mDNIe, вбудованій у нашу спеціально розроблену точку доступу, та оптимізації програмного забезпечення, час роботи акумулятора Galaxy S25 Edge дозволяє вам насолоджуватися годинами перегляду відео. Розпочніть нову еру мобільного штучного інтелекту з компаньйоном на базі штучного інтелекту, який на крок попереду всіх ваших потреб. Відчуйте всю потужність штучного інтелекту серії Galaxy S25, тепер інтегровану в нашу останню інновацію. Виходьте в ефір, отримуйте відповіді Говоріть вільно та природно за допомогою Gemini Live, щоб отримувати інформацію в режимі реального часу. Діліться своїми моментами через камеру або завантажуючи зображення, а також отримуйте допомогу з такими завданнями, як розшифрування етикеток з інструкціями на вашому улюбленому одязі .
![Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge 12/256GB Titanium Icyblue (SM-S937BLBDEUC) [613383] Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge 12/256GB Titanium Icyblue (SM-S937BLBDEUC) [613383]](/content/images/1/390x390l80mc0/58230672505151.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge 12/256GB Titanium Icyblue (SM-S937BLBDEUC) [613383] Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge 12/256GB Titanium Icyblue (SM-S937BLBDEUC) [613383]](/content/images/1/390x390l80mc0/37760778126504.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge 12/256GB Titanium Icyblue (SM-S937BLBDEUC) [613383] Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge 12/256GB Titanium Icyblue (SM-S937BLBDEUC) [613383]](/content/images/1/390x390l80mc0/46855686027422.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge 12/256GB Titanium Icyblue (SM-S937BLBDEUC) [613383] Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge 12/256GB Titanium Icyblue (SM-S937BLBDEUC) [613383]](/content/images/1/390x390l80mc0/39851139085726.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge 12/256GB Titanium Icyblue (SM-S937BLBDEUC) [613383] Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge 12/256GB Titanium Icyblue (SM-S937BLBDEUC) [613383]](/content/images/1/390x390l80mc0/83947431493323.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge 12/256GB Titanium Icyblue (SM-S937BLBDEUC) [613383] Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge 12/256GB Titanium Icyblue (SM-S937BLBDEUC) [613383]](/content/images/1/390x390l80mc0/60085605720807.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge 12/256GB Titanium Icyblue (SM-S937BLBDEUC) [613383] Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge 12/256GB Titanium Icyblue (SM-S937BLBDEUC) [613383]](/content/images/1/390x390l80mc0/29088014527038.jpg)