|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.7" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1440x3120 |
| Технологія дисплея | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2Х |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Щільність пікселів, ppi | 513 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 4 |
| Частота процесора, ГГц | 4.47 ГГц + 3.5 ГГц |
| Модель процесора | SM8750-AC Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| Виробник | Qualcomm |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеоприскорювач | Так |
| Модель відеоприскорювача | Adreno 830 |
| Графічне ядро | Adreno 830 |
| Основна камера | 200+12 Мп |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| 4G | Так |
| BDS | Так |
| GALILEO | Так |
| GLONASS | Так |
| GPS-модуль | Так |
| NFC | Так |
| Ємність аккумулятора | 3900.00 |
| Автофокус камер | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Безпека | Сканер відбитків пальців, Сканер обличчя |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Датчики | Наближення, Компас, Датчик Холла, Барометр, Гіроскоп, Геомагнітний датчик, Освітлення |
| Детально | 200 MP, f/1.7, 24mm (wide), 1/1.3", 0.6µm, multi-directional PDAF, OIS, 12 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide), 1/2.55", 1.4µm, PDAF |
| Додатково | 2-х цифровий, оптичної якості 10-х цифровий |
| Роздільна здатність камер | 12 Мп |
| Діафрагма | f/2.2 |
| Запис HD-відео | 1080p@30/60/120/240fps, 8K@30fps, 4K@30/60/120fps |
| Запис відео | UHD 8K (7680 x 4320) |
| Захист | IP68 водо- і пилонепроникний |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Комунікації | NFC-чіп, Bluetooth 5.4, A2DP, LE , Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, tri-band, Wi-Fi Direct |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал | Скло, Титанова рамка |
| Матеріал корпусу | Титан, Скло |
| Особливості швидкої зарядки | 25 Вт дротовий, PD, QC2.0, 55% за 30 хв, 15 Вт бездротовий (Qi2 Ready) |
| Порти підключення | USB Type-C |
| Потужність зарядки | 25 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 158.2 x 75.6 x 5.8 |
| Серія | Samsung S25 Edge |
| Система навігації | QZSS, GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах камер | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стабілізація основної камери | Так |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарти зв'язку | 5G, 4G (LTE), 3G (WCDMA/UMTS), 2G (EDGE) |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип корпусу | моноблок |
| Час автономної роботи | До 24 годин у режимі відтворення відео |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Подвійна камера | Так |
| Вага | 163 |
| Висота | 158.20 |
| Товщина | 5.80 |
| Ширина | 75.60 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 3900 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge 5G 12/512Gb ZKG Titanium Jetblack (SM-S937BZKGEUC)
Немає в наявності
Код товару: 203423
54 183 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge 5G 12/512Gb ZKG Titanium Jetblack