|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.7" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2340x1080 |
| Технологія дисплея | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2Х |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus+ |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Щільність пікселів, ppi | 385 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Samsung Exynos 2400 |
| Частота процесора, ГГц | 1x3.2 ГГц + 2x2.9 ГГц + 3x2.6 ГГц + 4x2 ГГц |
| Виробник | Exynos 2400 (4 nm) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Відеоприскорювач | Так |
| Графічне ядро | Samsung Xclipse 940 |
| Основна камера | 50+12+8 Мп |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| BDS | Так |
| GALILEO | Так |
| GLONASS | Так |
| NFC | Так |
| aGPS | Так |
| Ємність аккумулятора | 4900.00 |
| Автофокус камер | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Безпека | Сканер відбитків пальців, Сканер обличчя |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Датчики | Датчик Холла, Гіроскоп, Освітлення, Барометр, Наближення, Геомагнітний датчик, Компас |
| Детально | 50 МП, f/1.8, 24 мм (ширококутна), 1/1.57", 1.0 мкм, двопіксельна PDAF, оптична стабілізація зображення, 8 МП, f/2.4, 75 мм (телеоб'єктив), 1/4.4", 1.0 мкм, PDAF, OIS, 3-кратний оптичний зум, 12 МП, f/2.2, 13 мм, 123° (надширококутний), 1/3.0", 1.12 мкм |
| Додатково | Зум: 3-х оптичний; 2-х цифровий, оптичної якості; 30-х цифровий |
| Роздільна здатність камер | 2340 x 1080. 50 Мп + 12 Мп + 8 Мп. 12 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Запис відео | UHD 8K (7680 x 4320) |
| Захист | IP68 водо- і пилонепроникний, посилена алюмінієва рамка |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Комунікації | NFC, Bluetooth 5.4, A2DP, LE , Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, дводіапазонний або тридіапазонний (залежно від ринку/регіону), Wi-Fi Direct |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал | Алюмінієва рамка, Скляна передня частина (Gorilla Glass Victus+), Скляна задня частина (Gorilla Glass Victus+) |
| Матеріал корпусу | алюміній, скло |
| Мультимедіа | Гучномовець |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт дротовий, PD, QC2, 65% за 30 хв, 25 Вт бездротовий |
| Порти підключення | USB Type-C |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 161.3x76.6x7.4 мм |
| Серія | Samsung Galaxy S25 FE |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах камер | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стабілізація основної камери | Так |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Тип корпусу | моноблок |
| Час автономної роботи | До 28 годин у режимі відтворення відео |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 190 г |
| Висота | 161.30 |
| Товщина | 7.40 |
| Ширина | 76.60 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 4900 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC)
Немає в наявності
Код товару: 613585
26 015 грн
27 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Galaxy AI вже тут Зустрічайте Galaxy S25 FE з Galaxy AI, де кожна фотографія розпалює безмежну творчість. Пориньте у світ Galaxy AI та відкрийте безмежні горизонти вашої уяви. Сфотографуйте, обведіть, натисніть – і знайдіть ось так просто. Створено для надійності Завдяки склу Corning Gorilla Glass Victus+, що захищає передню та задню поверхні, смартфон прослужить дійсно довго. Крім того, його пило- та вологозахищеність відповідає класу IP68. Змінюйте розмір і ретушуйте за допомогою Photo Assist Використовуйте Photo Assist для зміни розміру, переміщення чи видалення непотрібних об’єктів з ваших фотографій. Перетворюйте повсякденні зображення на приголомшливі витвори мистецтва за допомогою інструменту редагування на базі штучного інтелекту. Уявіть, намалюйте і побачте задумане із функцією Перехід від ескізу до зображення Малюйте з нуля або на будь-якій фотографії. Використовуйте штучний інтелект, щоб перетворити ескіз на зображення. Пориньте у світ штучного інтелекту Легко знаходьте необхідну інформацію одним рухом на екрані вашого смартфона. Миттєво знаходьте те, що потрібно, будь то текст або зображення. Зустрічайте найпотужнішу камеру в серії Galaxy FE Технологія ProVisual Engine – це комплексний набір інструментів на базі штучного інтелекту, який покращує чіткість деталей та насиченість текстур на фотографіях і відео, розширюючи можливості звичайного фотографування. Приголомшливі портрети за низького освітлення за допомогою технології Galaxy ProVisual Engine Зафіксуйте яскраві моменти за умов недостатнього освітлення. Камера зі штучним інтелектом гарантує, що об’єкт знімання залишиться яскравим і чітким навіть за слабкого освітлення. Отримуйте чіткі знімки здалеку завдяки зуму з оптичною якістю Робіть детальні знімки здалеку без зусиль. Завдяки новітнім мережевому та графічному процесорам, зум з оптичною якістю дозволяє вам робити детальні знімки великим планом без втрати якості. З легкістю наближайте віддалені об’єкти. Зробіть фотографії яскравішими завдяки Super HDR Робіть приголомшливі фотографії з покращеним відтворенням кольорів завдяки Super HDR. Насолоджуйтесь насиченими кольорами та діліться вашими найкращими знімками в соціальних мережах із функцією Super HDR, яка робить яскраві елементи ще яскравішими. Створюйте ефектні моменти за допомогою Миттєвого уповільнення Перетворіть будь-які відео на сповільнені за допомогою Миттєвого уповільнення – навіть ті, які ви зняли чи завантажили не в такому форматі. Просто натисніть та утримуйте, щоб миттєво застосувати ефект, а потім легко поділіться або збережіть відеокліп. Селфі перетворюються на витвори мистецтва за допомогою функції Портретна студія Дозвольте штучному інтелекту розпалити вашу уяву за допомогою функції Портретна студія. Автопортрети миттєво перетворюються на надзвичайні витвори мистецтва. Неперевершений ігровий досвід Зустрічайте Galaxy S25 FE, тепер із покращеною продуктивністю процесора для плавнішої багатозадачності. Передовий Samsung Exynos 2400 для неймовірно захопливого та реалістичного ігрового процесу. Пориньте у світ захопливого перегляду Пориньте в захопливий контент із покращеним дисплеєм Dynamic AMOLED 2X, тепер ще яскравішим та барвистішим. Насолоджуйтеся більшим екраном і тоншими рамками, які піднімуть ваші враження від перегляду на новий рівень. Потужніший акумулятор, щоб ви могли грати довше Насолоджуйтеся довшим часом для ігор завдяки більшому акумулятору ємністю 4900 мА-год. Ідеально оптимізований для потокового відео – це ваш найкращий супутник для безперервних розваг.
![Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC) [613585] Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC) [613585]](/content/images/44/390x390l80mc0/78576525395274.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC) [613585] Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC) [613585]](/content/images/44/390x390l80mc0/53133025217557.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC) [613585] Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC) [613585]](/content/images/44/332x390l80mc0/11503769520918.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC) [613585] Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC) [613585]](/content/images/44/310x390l80mc0/16555088222980.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC) [613585] Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC) [613585]](/content/images/44/327x390l80mc0/23139396286682.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC) [613585] Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC) [613585]](/content/images/44/342x390l80mc0/89703602195973.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC) [613585] Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC) [613585]](/content/images/44/349x390l80mc0/41238028281231.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC) [613585] Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC) [613585]](/content/images/44/285x390l80mc0/99825627031828.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC) [613585] Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/128GB Jetblack (SM-S731BZKDEUC) [613585]](/content/images/44/312x390l80mc0/90046735334065.jpg)