|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.9" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1440x3120 |
| Технологія дисплея | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2Х |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Armor |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Щільність пікселів, ppi | 505 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ТБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Ellite |
| Частота процесора, ГГц | 2x4.32 ГГц + 6x3.53 ГГц |
| Модель процесора | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеоприскорювач | Так |
| Модель відеоприскорювача | Adreno 830 |
| Графічне ядро | Adreno 830 |
| Основна камера | 200+50+50+10 Мп |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| BDS | Так |
| GALILEO | Так |
| GLONASS | Так |
| GPS-модуль | Так |
| NFC | Так |
| QZSS | Так |
| Ємність аккумулятора | 5000.00 |
| Автофокус камер | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Безпека | Сканер відбитків пальців |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Датчики | Датчик Холла, Барометр, Геомагнітний датчик, Гіроскоп, Освітлення, Наближення |
| Детально | 200 MP, f/1.7, 24mm (wide), 1/1.3", 0.6µm, multi-directional PDAF, OIS, 10 MP, f/2.4, 67mm (telephoto), 1/3.52", 1.12µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom, 50 MP, f/3.4, 111mm (periscope telephoto), 1/2.52", 0.7µm, PDAF, OIS, 5x optical zoom, 50 MP, f/1.9, 120˚ |
| Додатково | Оптичне масштабування 3x і 5x, оптичне збільшення якості 2x і 10x (увімкнено датчиком Adaptive Pixel), цифрове збільшення до 100x |
| Роздільна здатність камер | 12 Мп |
| Діафрагма | f/2.2 |
| Запис HD-відео | 1080p@30/60/240fps, stereo sound rec., gyro-EIS, 1080P@30fps, 4K@30/60fps, HDR10+, 8K@24/30fps, 10-bit HDR, 4K@30/60/120fps |
| Запис відео | 4K UHD (3840 x 2160), 60fps |
| Захист | IP68 водо- і пилонепроникний |
| Комунікації | NFC-чіп, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.4, A2DP, LE |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 4 |
| Матеріал | Скло, Алюмінієва рамка |
| Матеріал корпусу | титан, скло |
| Мультимедіа | Гучномовець, 32-біт/384 кГц аудіо, Tuned by AKG |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт дротовий, PD3.0, 65% за 30 хв, 25 Вт бездротовий (Qi2), 4,5 Вт зворотного бездротового зв’язку |
| Порти підключення | USB Type-C |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Режим роботи SIM-карт | одночасний |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 162.8х77.6х8.2 мм |
| Серія | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Система навігації | GPS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах камер | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стабілізація основної камери | Так |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип корпусу | моноблок |
| Час автономної роботи | Час роботи в режимі програвання відео: До 31 годин |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 218 г |
| Висота | 162.80 |
| Товщина | 8.20 |
| Ширина | 77.60 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | стилус |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Samsung Galaxy S25 Ultra 12/1TB Titanium Jetblack (SM-S938BAKHEUC)
Немає в наявності
Код товару: 613570
61 837 грн
64 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Лаконічний. Епічний У плавному дизайні Galaxy S25 Ultra впізнаються характерні форми смартфонів серії Galaxy S. Завдяки витонченій і міцній титановій рамці та вбудованому S Pen новий пристрій стає втіленням ультрасучасного лаконічного дизайну. Титан використовується тільки для рамки пристрою. Рамка не містить клавіші регулювання гучності та бічні клавіші. Стильний. Надійний Galaxy S25 Ultra зміцнений титановою рамкою, склом Corning Gorilla Armor 2 і має клас IP68 для захисту від щоденних подряпин, пилу та води. Персональні плани та звіти протягом дня Отримуйте персональні плани та звіти протягом дня завдяки новій функції Now Brief. Почніть ранок із короткого огляду планів на день: перевірте свій останній Показник енергії і нагадування про важливі справи. Увечері підбийте підсумки дня за допомогою аналітики щоденної активності. Студія звукозапису, що завжде під рукою За допомогою функції керування звуком Audio Eraser ви легко позбудетеся небажаного фонового шуму у ваших відеороликах і зробите їх доступними для спільного використання. Вдосконалюйте аудіозаписи, коригуючи такі типи звуків, як голоси, музика, вітер тощо. Ваш персональний тренер Дотримуйтесь спортивних цілей, відстежуючи свій Показник життєвих сил. Синхронізуйте з Galaxy Watch та отримуйте персональні ідеї та поради, наприклад аналіз вашого сну, активності та частоти серцевих скорочень. Персональні дані під надійним захистом Personal Data Engine об’єднує та обробляє ваші основні дані та надає індивідуальні рекомендації. Функція шифрує ці дані та зберігає їх на вашому пристрої під захистом Knox Vault, що робить їх недоступними для інших. Найчіткіші деталі від ширококутної до телекамери та навіть ультраширококутної камери Від ультраширококутних знімків до нашої телефотокамери – фотографії залишаються чіткими та яскравими під будь-яким кутом. Наш вдосконалений штучним інтелектом процесор обробки зображень ProVisual покращує кольори та деталізацію для досягнення нового рівня чіткості. Найпотужніший унікальний процесор для нових Galaxy Представляємо наш спеціально розроблений чипсет, створений та оптимізований для Galaxy. Разом з удосконаленим трасуванням променів у реальному часі й оптимізацією Vulkan ви занурюєтесь у події та насолоджуєтеся надзвичайно плавним і захопливим ігровим процесом. Покращуйте зображення на вашому екрані ProScaler підвищує роздільну здатність завдяки використанню інноваційних алгоритмів AI-обробки, забезпечуючи перегляд у високій роздільній здатності без необхідності змінювати налаштування екрана. Неперевершено витривала батарея Наша новаторська технологія mDNIe вбудована в унікальний процесор для Galaxy, а час роботи батареї збільшено завдяки оптимізації програмного забезпечення, щоб ви могли годинами насолоджуватися переглядом улюблених відео.