|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−19%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.3" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2340x1080 |
| Технологія дисплея | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2Х |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus 2 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Samsung Exynos 2600 |
| Частота процесора, ГГц | 1х3.8 ГГц + 3х3.25 ГГц + 6х2.75 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Графічне ядро | Oryon |
| Основна камера | 50+12+10 Мп |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| NFC | Так |
| Ємність аккумулятора | 4300.00 |
| Автофокус камер | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Безпека | Сканер відбитків пальців |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Датчики | Датчик Холла, Барометр, Гіроскоп, Геомагнітний датчик, Освітлення, Наближення |
| Роздільна здатність камер | 2340 x 1080. 50 Мп + 10 Мп + 12 Мп. 12 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.4 + f/2.2. f/2.2 |
| Запис відео | UHD 8K (7680 x 4320)@30 кадрів/сек |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | алюміній, скло |
| Порти підключення | USB Type-C |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 149.6х71.7х7.2 мм |
| Серія | Samsung Galaxy S26 |
| Система навігації | GPS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах камер | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стабілізація основної камери | Так |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Час автономної роботи | Час роботи в режимі програвання відео: До 30 годин |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 167 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 4300 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC)
Немає в наявності
Код товару: 618503
37 484 грн
45 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Витончений дизайн та преміальні матеріали Новий дизайн камери Ambient Island гармонійно поєднує об’єктиви з корпусом, створюючи цілісний та сучасний образ пристрою. Завдяки використанню міцного алюмінію Armor Aluminum та захисного скла Corning Gorilla Glass Victus 2, смартфон поєднує в собі виняткову елегантність із надзвичайною довговічністю та захистом від води. Спеціалізований процесор для Galaxy Відчуйте неймовірну швидкість у найвибагливіших іграх. Оптимізований процесор забезпечує не лише високу продуктивність, а й роботу інтелектуальної системи покращення зображення, яка робить кожен кадр чітким та реалістичним. Грай довше, залишайся охолодженим Грайте на повну потужність без перегріву. Оновлена випарна камера (Vapor Chamber) та покращені матеріали термоінтерфейсу ефективно відводять тепло, забезпечуючи стабільну роботу системи навіть під час тривалих ігрових сесій. Професійна система камер для епічних моментів Досліджуйте можливості найпотужнішої системи камер. Основний сенсор на 50 МП у поєднанні з ультраширококутним об’єктивом та телеоб’єктивом із 3-кратним оптичним зумом дозволяють створювати деталізовані знімки за будь-яких умов. Стабільність у русі та ідеальне наближення Функція Super Steady Video із технологією Horizontal Lock гарантує плавність відео навіть під час активного руху. А завдяки можливостям зуму ви зможете роздивитися об’єкти так близько, що це вас вразить. Миттєва зарядка для вашого темпу життя Не зупиняйтеся ні на мить. Функція швидкої дротової зарядки дозволяє поповнити акумулятор до 55% лише за 30 хвилин, щоб ви могли швидко повернутися до справ. Професійне редагування фото прямо у вашому смартфоні Отримуйте швидке та просте редагування фотографій за допомогою лише кількох слів та штучного інтелекту. Додавайте об’єкти, наприклад аксесуари на фото вашого улюбленця, просто описуючи бажані зміни — Galaxy AI втілить ваше бачення в реальність за лічені хвилини. Інтелектуальні підказки в реальному часі Функція New Nudge аналізує контекст на вашому екрані та пропонує корисні ярлики саме тоді, коли вони вам потрібні. Вона інтелектуально мінімізує кількість кроків до наступної дії та навіть надає пропозиції щодо автозаповнення. Створення стікерів одним дотиком Поєднуйте ескізи або фотографії з текстом, що відповідає вашій уяві. За допомогою простого текстового опису або грубого начерку Galaxy AI створює унікальні зображення. Після цього додайте отримані стікери до клавіатури або поділіться ними з друзями. Швидкий та зручний пошук Деталі бронювання та зустрічей тепер завжди під рукою. Використовуйте Finder на головному екрані для пошуку інформації — один запит збере всі необхідні дані в одному місці, щоб ви завжди пам’ятали, де що знаходиться. Надійний захист ваших даних Cистема Personal Data Engine безпечно збирає та обробляє вашу особисту інформацію. Всі дані шифруються та зберігаються безпосередньо на пристрої за допомогою технологій KEEP та Knox Vault, що робить несанкціонований доступ до них практично неможливим.
![Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503] Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503]](/content/images/6/390x390l80mc0/91408336000975.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503] Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503]](/content/images/6/390x390l80mc0/30800951127571.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503] Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503]](/content/images/6/390x390l80mc0/28420266958692.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503] Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503]](/content/images/6/390x390l80mc0/38261733164298.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503] Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503]](/content/images/6/390x390l80mc0/21525225929330.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503] Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503]](/content/images/6/390x390l80mc0/33908593885222.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503] Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503]](/content/images/6/390x390l80mc0/48424999711694.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503] Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503]](/content/images/6/390x390l80mc0/47073183796667.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503] Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503]](/content/images/6/390x390l80mc0/48147055852675.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503] Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503]](/content/images/6/514x390l80mc0/97893078560705.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503] Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503]](/content/images/6/621x390l80mc0/79268354244263.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503] Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503]](/content/images/6/546x390l80mc0/70742542555681.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503] Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503]](/content/images/6/476x390l80mc0/94578893879529.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503] Смартфон Samsung Galaxy S26 12/256GB Black (SM-S942BZKGEUC) [618503]](/content/images/6/362x390l80mc0/92756073398491.jpg)