|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.78" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1080x2436 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G200 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Модель процесора | G200 Ultimate |
| Виробник | Helio |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеоприскорювач | Так |
| Модель відеоприскорювача | Mali-G57 MC2 |
| Основна камера | 50+8 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| NFC | Так |
| Ємність аккумулятора | 6500.00 |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Комунікації | NFC-чіп, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Порти підключення | USB Type-C |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 162.37x77.17x7.53 мм |
| Серія | Tecno Camon 50 |
| Система навігації | GPS |
| Сканер обличчя | Ні |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP69K |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип корпусу | моноблок |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Сірий |
| Вага | 198 г |
| Висота | 162.73 |
| Товщина | 7.53 |
| Ширина | 77.27 |
| Гарантія | 13 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 6500 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230)
Немає в наявності
Код товару: 618212
12 567 грн
13 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Натхненний лебединою елегантністю, TECNO CAMON 50 поєднує витонченість і сучасну впевненість. Плавні вигини корпусу створюють відчуття легкості, а кожна лінія продумана так, щоб смартфон виглядав бездоганно з будь-якого ракурсу. CAMON 50 виглядає мінімалістично, але водночас преміально — без зайвих деталей, лише чистий дизайн і баланс форм. Окрема увага — кнопці One-Tap AI. Це не просто кнопка, а новий досвід взаємодії зі смартфоном: швидкий доступ, інтуїтивне керування та відчуття технологій, які працюють на тебе. Палітра кольорів підкреслює характер моделі — стриманий, стильний або сміливо сучасний. TECNO CAMON 50 — коли дизайн стає частиною твого стилю. Камера TECNO CAMON 50 створена як універсальний інструмент для щоденної та творчої зйомки. Вона поєднує професійні сенсори Sony, потужні AI-алгоритми та продуману оптику, щоб кожен кадр виглядав чітко, живо й природно — незалежно від освітлення, руху чи відстані. Основна 50 МП Sony (сенсор 1/1.56", f/1.8), нічна 50 МП Sony LYTIA 700C Ultra Night (Quad-pixel), надширококутна 8 МП (112°), фронтальна 32 МП. FlashSnap з супермасштабуванням, Найкращий момент 2.0, Live Photo, Slow Motion Live Photo — все для ідеальних знімків. AI Art Gallery, AI LightMaster 2.0 (видалення засвітлень, відблисків, тіней), 3D PhotoSpace, AI-генератор відео, One-Tap FlashMemo, AI MindHub, AI Health Assistant, All-Scenario Noise Reduction 2.0, оновлена Ella та набір інструментів для продуктивності. Tecno AI — це твій особистий асистент, який допомагає працювати, навчатися та творити без обмежень. AI-шпалери та анімовані 3D-фони з ефектом глибини, Dynamic Port (аналізує буфер і скріншоти), передача на iPhone через NFC одним дотиком, 50 ГБ TECNO Cloud щороку (3 роки), офлайн-пошук через Geniex. MediaTek Helio G200 (Antutu 504 612 балів), акумулятор 6500 мАг (2+ дні, 80% після 1800 циклів), швидке заряджання при +45 °C, 1,5K ProXDR екран 144 Гц (touch 2800 Гц), Freelink до 1 км без мережі. Комфорт у задачах, іграх і довгостроковому використанні без компромісів. IP69K / IP69 / IP68 + режим Aqua (занурення до 2 м), витримує гарячу воду 80 °C, тиск 100 Бар, машинне прання. 22 000 мікропадінь, 1500 стискань, 3000 скручувань. TUV SUD A+ на 60 місяців, 3 покоління Android-оновлень протягом 5 років — завжди сучасний і надійний.
![Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212] Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212]](/content/images/26/390x390l80mc0/29411868646983.jpg)
![Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212] Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212]](/content/images/26/390x390l80mc0/85589282295920.jpg)
![Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212] Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212]](/content/images/26/390x390l80mc0/56078624278819.jpg)
![Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212] Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212]](/content/images/26/390x390l80mc0/12171275823590.jpg)
![Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212] Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212]](/content/images/26/390x390l80mc0/28455401630264.jpg)
![Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212] Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212]](/content/images/26/390x390l80mc0/14247957830906.jpg)
![Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212] Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212]](/content/images/26/390x390l80mc0/39826324470943.jpg)
![Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212] Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212]](/content/images/26/390x390l80mc0/62406751390239.jpg)
![Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212] Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212]](/content/images/26/390x390l80mc0/39591181035829.jpg)
![Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212] Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212]](/content/images/26/390x390l80mc0/43210288295457.jpg)
![Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212] Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212]](/content/images/26/390x390l80mc0/68782055291645.jpg)
![Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212] Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212]](/content/images/26/390x390l80mc0/99039611644051.jpg)
![Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212] Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212]](/content/images/26/520x390l80mc0/92943984467483.jpg)
![Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212] Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212]](/content/images/26/390x390l80mc0/85914245357220.jpg)
![Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212] Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212]](/content/images/26/520x390l80mc0/55316983866628.jpg)
![Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212] Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 12/256GB Nebula Titanium (4894947116230) [618212]](/content/images/26/520x390l80mc0/58476602488957.jpg)