|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.78" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1080x2460 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G100 Ultimate |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 108+2 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 168.6x76.6x9.3 мм |
| Серія | Tecno Pova 7 Neo |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Ні |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP64 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 225 г |
| Гарантія | 13 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 7000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Tecno Pova 7 Neo (LJ6) 8/128GB Magic Silver (4894947086809)
Немає в наявності
Код товару: 615911
7 513 грн
8 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
TECNO POVA 7 Neo створено для тих, хто цінує швидкість, продуктивність і автономність. 6.78-дюймовий AMOLED-дисплей із частотою 120 Гц забезпечує плавну візуалізацію та яскраві кольори. Процесор MediaTek Helio G100 Ultimate і 8 ГБ оперативної пам’яті гарантують стабільну роботу навіть у складних задачах. Камера 108 Мп дозволяє отримувати чіткі фото, а акумулятор 7000 мА·год із зарядкою 45 Вт забезпечує тривалу роботу без підзарядки. Смартфон підтримує IP64-захист, NFC, а також має AI-асистента Ella та фірмову оболонку HiOS 15. Для кого Для користувачів, які цінують високу автономність Для геймерів, що потребують стабільної продуктивності Для мандрівників та активних людей Для шанувальників якісних фото Для тих, хто хоче поєднання потужності та стилю
![Смартфон Tecno Pova 7 Neo (LJ6) 8/128GB Magic Silver (4894947086809) [615911] Смартфон Tecno Pova 7 Neo (LJ6) 8/128GB Magic Silver (4894947086809) [615911]](/content/images/11/219x390l80mc0/34192100032042.jpg)
![Смартфон Tecno Pova 7 Neo (LJ6) 8/128GB Magic Silver (4894947086809) [615911] Смартфон Tecno Pova 7 Neo (LJ6) 8/128GB Magic Silver (4894947086809) [615911]](/content/images/11/168x390l80mc0/91502152608844.jpg)
![Смартфон Tecno Pova 7 Neo (LJ6) 8/128GB Magic Silver (4894947086809) [615911] Смартфон Tecno Pova 7 Neo (LJ6) 8/128GB Magic Silver (4894947086809) [615911]](/content/images/11/219x390l80mc0/75197988385984.jpg)
![Смартфон Tecno Pova 7 Neo (LJ6) 8/128GB Magic Silver (4894947086809) [615911] Смартфон Tecno Pova 7 Neo (LJ6) 8/128GB Magic Silver (4894947086809) [615911]](/content/images/11/219x390l80mc0/48541815455317.jpg)
![Смартфон Tecno Pova 7 Neo (LJ6) 8/128GB Magic Silver (4894947086809) [615911] Смартфон Tecno Pova 7 Neo (LJ6) 8/128GB Magic Silver (4894947086809) [615911]](/content/images/11/168x390l80mc0/47213808687867.jpg)
![Смартфон Tecno Pova 7 Neo (LJ6) 8/128GB Magic Silver (4894947086809) [615911] Смартфон Tecno Pova 7 Neo (LJ6) 8/128GB Magic Silver (4894947086809) [615911]](/content/images/11/168x390l80mc0/92083996390973.jpg)
![Смартфон Tecno Pova 7 Neo (LJ6) 8/128GB Magic Silver (4894947086809) [615911] Смартфон Tecno Pova 7 Neo (LJ6) 8/128GB Magic Silver (4894947086809) [615911]](/content/images/11/219x390l80mc0/14660842638450.jpg)
![Смартфон Tecno Pova 7 Neo (LJ6) 8/128GB Magic Silver (4894947086809) [615911] Смартфон Tecno Pova 7 Neo (LJ6) 8/128GB Magic Silver (4894947086809) [615911]](/content/images/11/390x390l80mc0/56188411294885.jpg)