|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−14%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.78" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1080x2436 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.2 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Модель процесора | G100 |
| Виробник | MediaTek Helio |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеоприскорювач | Так |
| Основна камера | 108 Мп |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| 4G | Так |
| NFC | Так |
| Ємність аккумулятора | 5000.00 |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Додатково | Сканер відбитку пальців (оптичний, під дисплеєм смартфону) |
| Захист | IP54 |
| Комунікації | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 3.0, NFC, Infra Red Port |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Порти підключення | USB Type-C |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 166.6x77x7.4 мм |
| Серія | Tecno Spark 30 Pro |
| Система навігації | GPS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP54 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип корпусу | моноблок |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Білий |
| Вага | 189 |
| Висота | 166.78 |
| Товщина | 7.40 |
| Ширина | 77.13 |
| Комплектація | Зарядний пристрій, Гарантійний талон, Інструкція, USB Type-C кабель, Смартфон, Чохол |
| Гарантія | 13 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Так |
Новий відгук або коментар
Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466)
Немає в наявності
Код товару: 611003
6 891 грн
7 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Смартфон Tecno Spark 30 Pro оснащений восьмиядерним процесором MediaTek Helio G100. Модель працює на Android 14. AMOLED-екран діагоналлю 6,78 дюйма Має роздільну здатність 2436x1080 пікселів, характеризується високою яскравістю і точністю передачі кольорів. Частота оновлення 120 Гц гарантує плавність прокручування сторінок та відображення будь-якого динамічного контенту. Підтримка HDR Розширений динамічний діапазон, покращує кольоропередачу та деталізацію. Основна камера подвійна: 108/0,08 Мп, вона оснащена цифровим зумом 10х для наближення віддалених об'єктів та четверним спалахом. За допомогою фронтальної камери на 13 Мп можна робити селфі, спілкуватись по відеозв'язку, брати участь у відеоконференціях. Передбачено подвійний спалах з можливістю регулювання світлової температури. Корпус смартфона виконаний із пластику за стандартом IP54 — йому не страшні пил та краплі дощу. Автономну роботу до 18 години в режимі розмови забезпечує акумулятор ємністю 5000 мА*год.
![Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466) [611003] Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466) [611003]](/content/images/33/390x390l80mc0/81755633946420.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466) [611003] Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466) [611003]](/content/images/33/181x390l80mc0/45590113069141.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466) [611003] Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466) [611003]](/content/images/33/505x390l80mc0/80110334868605.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466) [611003] Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466) [611003]](/content/images/33/235x390l80mc0/81135850535375.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466) [611003] Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466) [611003]](/content/images/33/870x128l80mc0/30004979741686.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466) [611003] Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466) [611003]](/content/images/33/870x127l80mc0/37711834357106.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466) [611003] Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466) [611003]](/content/images/33/182x390l80mc0/78550061109662.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466) [611003] Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466) [611003]](/content/images/33/154x390l80mc0/51909998513797.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466) [611003] Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/256GB Arctic Glow (4894947047466) [611003]](/content/images/33/154x390l80mc0/76852060098877.jpg)