|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−14%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип пристрою | смартфон |
|---|---|
| Діагональ екрана | 6.67" |
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G81 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Модель процесора | G81 |
| Виробник | Helio |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеоприскорювач | Так |
| Модель відеоприскорювача | Mali-G52 |
| Основна камера | 48+2 Мп |
| Основна камера, Мп | 48.00 |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера, Мп | 8.00 |
| 4G | Так |
| LTE | Так |
| GSM | E-GSM900/DCS1800/WCDMA 1/WCDMA 8/LTE 3/LTE 5/LTE 7/LTE 8/LTE 20/GNSS/FM |
| HSDPA | Так |
| NFC | Так |
| Ємність аккумулятора | 5000.00 |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Додатково | Функція швидкої зарядки, Бічний датчик відбитків пальців |
| Захист | IP54 |
| Комунікації | NFC-чіп, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Порти підключення | USB Type-C |
| Потужність зарядки | 18 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 165.7х77.1х7.8 мм |
| Серія | Tecno Spark 30C |
| Система навігації | GPS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP54 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип корпусу | моноблок |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 196 г |
| Висота | 165.70 |
| Товщина | 7.80 |
| Ширина | 77.10 |
| Комплектація | Зарядний пристрій, Гарантійний талон, Інструкція, Смартфон, Інструкція користувача, Кабель USB-Type-C, Чохол |
| Гарантія | 13 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 512 ГБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Так |
Новий відгук або коментар
Смартфон Tecno Spark 30C (KL5n) 8/256GB Orbit Black (4894947051760)
Немає в наявності
Код товару: 68049
5 172 грн
5 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Стильний дизайн в ультратонкому корпусі TECNO Spark 30C відрізняється сучасним дизайном, який поєднує естетику та зручність у використанні. Смартфон має ультратонкий корпус товщиною всього 7.8 мм, що робить його одним із найтонших у своєму сегменті. Такий дизайн не тільки виглядає стильно, але й забезпечує кращу ергономіку, що особливо важливо для комфортного утримання пристрою в руці протягом тривалого часу. Незважаючи на ультратонкість, пристрій не втрачає своєї міцності та надійності, що є важливим критерієм для сучасних користувачів. Поєднання тонкого корпусу та передових матеріалів робить TECNO Spark 30C ідеальним вибором для тих, хто цінує не лише потужну продуктивність, а й стильний зовнішній вигляд, що відповідає сучасним тенденціям мобільної індустрії. Інтелектуальна частота оновлення 6.7 дюймовий екран SPARK 30C забезпечує плавність рухів та оптимальну енергоефективність завдяки інтелектуальній частоті оновлення. Система автоматично підлаштовує частоту оновлення залежно від сценарію використання для максимального балансу між продуктивністю та енергоспоживанням. Співвідношення екрану до корпусу – 90.2% забезпечує більше екранного простору для користування. Пікова яскравість – 480 ниток для чіткої видимості навіть у яскравих умовах. Колірне охоплення - 72%, з підтримкою 16,7 млн кольорів, для насичених та реалістичних зображень. Це створює оптимальний баланс між плавністю анімацій і ефективним використанням акумулятора, гарантуючи зручний досвід користувача в будь-яких умовах. Втричі гучніший і збалансований звук Аудіосистема пристрою забезпечує втричі гучніший і збалансований звук завдяки подвійним симетричним динамікам. Технологія Підвищення гучності дозволяє збільшити гучність дзвінка до 300% навіть після досягнення максимального рівня. Стерео динаміки підтримують технологію DTS, що забезпечує об’ємний стереоефект і створює відчуття занурення у звук. Завдяки технології бінаурального відстеження телефон автоматично визначає напрямок, зберігаючи якість звучання незалежно від положення пристрою, для досягнення кращих об’ємних ефектів. Стабільна та швидка робота Spark 30C забезпечує чудову продуктивність. Восьмиядерний процесор MTK G81 працює на частоті до 2,0 ГГц. Ця потужність дозволяє легко виконувати найрізноманітніші завдання, від роботи з додатками до ігор та мультимедіа, забезпечуючи при цьому стабільну та швидку роботу пристрою. Spark 30C - це надійний вибір для тих, хто шукає баланс між продуктивністю та довговічністю, з можливістю насолоджуватися швидким та безперебійним досвідом протягом багатьох років. Величезний обсяг сховища Пам’ять нового SPARK вражає своїми можливостями, пропонуючи великий обсяг вбудованого сховища та достатньо оперативної пам’яті. Це дозволяє зберігати велику кількість файлів, фото, відео та додатків, не турбуючись про нестачу місця. Технологія Memory Fusion дозволяє збільшувати обсяг оперативної пам’яті, перетворюючи частину сховища на додаткову пам’ять. Це значно покращує продуктивність системи під час багатозадачної роботи, забезпечуючи швидке перемикання між додатками та плавну роботу навіть за високих навантажень. SPARK 30C надає вам простір та швидкість, необхідні для зручного користування в будь-яких умовах, навіть за інтенсивної експлуатації. Захист від води та пилу Операційна система та функціональні можливості нового пристрою забезпечують надійність, стабільне підключення та підвищену безпеку в будь-яких умовах. Завдяки стандарту IP54, пристрій має захист від пилу та бризок води, що дозволяє вам залишатися на зв’язку навіть у несприятливих умовах. SPARK 30C оснащений потужним модулем Wi-Fi, який забезпечує стабільне підключення навіть у багатолюдних місцях, таких як аеропорти, кафе чи торгові центри. Телефон оснащений швидким сканером відбитків та розпізнаванням обличчя для покращення безпеки. Також доступний інфрачервоний пульт дистанційного керування, який може керувати до 15 типів побутових приладів, надаючи більше зручності у повсякденному житті. Spark 30C - універсальний компаньйон, здатний витримати найсуворіші випробування. Неймовірні можливості камери Камера SPARK 30C вражає своєю якістю та функціональністю, забезпечуючи чіткі та яскраві зображення навіть у складних умовах. Основна камера 48M SONY PDAF з підтримкою HDR гарантує виняткову деталізацію та природність кольорів. Фронтальна 8 МП камера з діафрагмою F2.0 та 4P лінзою забезпечує чіткі селфи. TrueTone портрет та подвійний спалах гарантують природне освітлення для портретів. FOV 77.8° охоплює більше простору у кадрі для зйомки групових селфі. Смартфон також підтримує кілька режимів інтелектуального створення зображень. Ця камера створена для тих, хто цінує якісні фото та відео, забезпечуючи максимум можливостей для творчості. Тривалий час роботи SPARK 30C оснащений потужним акумулятором на 5000 мА-год, який забезпечує тривалий час роботи та високу надійність. Завдяки передовим технологіям, акумулятор зберігає понад 80% ємності навіть після 1000 циклів заряджання. Це означає, що продуктивність батареї залишатиметься стабільною до 4 років, забезпечуючи ефективну роботу пристрою. Функція обхідної зарядки дозволяє зарядному пристрою безпосередньо живити основну плату (PCBA) під час інтенсивних завдань, таких як ігри або перегляд відео, минаючи акумулятор. Це значно знижує знос батареї та продовжує її термін служби. Система AI-заряджання автоматично керує процесом заряджання, оптимізуючи його для мінімізації старіння батареї та продовження її життя. Завдяки цьому акумулятор зберігає свою продуктивність протягом тривалого часу, адаптуючись до вашого стилю використання. Цей акумулятор призначений для довготривалої роботи, забезпечуючи вам стабільне живлення без необхідності частої заміни батареї.
![Смартфон Tecno Spark 30C (KL5n) 8/256GB Orbit Black (4894947051760) [68049] Смартфон Tecno Spark 30C (KL5n) 8/256GB Orbit Black (4894947051760) [68049]](/content/images/35/390x390l80mc0/54300142619857.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 30C (KL5n) 8/256GB Orbit Black (4894947051760) [68049] Смартфон Tecno Spark 30C (KL5n) 8/256GB Orbit Black (4894947051760) [68049]](/content/images/35/183x390l80mc0/83183385141988.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 30C (KL5n) 8/256GB Orbit Black (4894947051760) [68049] Смартфон Tecno Spark 30C (KL5n) 8/256GB Orbit Black (4894947051760) [68049]](/content/images/35/156x390l80mc0/65850489000577.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 30C (KL5n) 8/256GB Orbit Black (4894947051760) [68049] Смартфон Tecno Spark 30C (KL5n) 8/256GB Orbit Black (4894947051760) [68049]](/content/images/35/183x390l80mc0/86820249450490.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 30C (KL5n) 8/256GB Orbit Black (4894947051760) [68049] Смартфон Tecno Spark 30C (KL5n) 8/256GB Orbit Black (4894947051760) [68049]](/content/images/35/156x390l80mc0/77455147371619.jpg)