|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G81 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Модель процесора | G81 |
| Виробник | MediaTek Helio |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеоприскорювач | Так |
| Модель відеоприскорювача | Mali-G52 MP2 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| GSM | E-GSM900 / DCS1800 / WCDMA 8 / LTE 8 / LTE 20 / GNSS / FM |
| NFC | Ні |
| Ємність аккумулятора | 6000.00 |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Додатково | Гіроскоп, Сканер відбитків пальців, інфрачервоне дистанційне керування |
| Комунікації | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості швидкої зарядки | 18 Вт |
| Порти підключення | USB Type-C |
| Потужність зарядки | 18 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 165.6x77x8.37 мм |
| Серія | Tecno Spark 40C |
| Система навігації | GPS |
| Сканер обличчя | Ні |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип корпусу | моноблок |
| Частота процесора | 120 |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Подвійна камера | Так |
| Вага | 198 г |
| Висота | 165.60 |
| Товщина | 8.37 |
| Ширина | 77.00 |
| Гарантія | 13 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 6000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459)
Немає в наявності
Код товару: 613587
4 805 грн
5 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
120 Гц, 6,67 дюйма, плавний дисплей Деталі відображаються чіткіше, сенсорне управління працює плавніше, а екран добре видно на відкритому повітрі. - Wet Touch СУПЕРКОМУНІКАЦІЙНІ МОЖЛИВОСТІ У ситуаціях, коли немає покриття мережі або мережа слабка, наприклад, під час пригод на відкритому повітрі, гірських походів, концертів, у підземних паркінгах та інших випадках із поганими умовами мережі, прямий зв’язок між пристроями Bluetooth дозволяє здійснювати двосторонні голосові дзвінки, надсилати та отримувати текстові та голосові повідомлення. IP64 ЗАХИСТ ВІД ПИЛУ ТА ВОДИ Незалежно від того, чи це запилене будівельне майданчик, вітер і дощ, чи випадковий контакт з водою у повсякденному житті, пристрій працює бездоганно. СТІЙКІСТЬ ДО ПАДІННЯ З ВИСОТИ ДО 1,5 М Завдяки високоміцній конструкції корпусу зсередини та зовні пристрій витримує падіння з висоти до 1,5 м. AI Writing Він пропонує генератор тексту, коректуру та підсумовування. Доступ до інструменту можна отримати, вибравши текст. Він адаптує стилі для електронних листів та соціальних мереж. AI Translate Він включає переклад віч-на-віч для багатораундового обміну в офлайн-режимі, синхронний переклад для онлайн-зустрічей та переклад скріншотів/фотографій для мобільного вибору.
![Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587] Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587]](/content/images/40/390x390l80mc0/30636655713464.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587] Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587]](/content/images/40/390x390l80mc0/52533713881185.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587] Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587]](/content/images/40/390x390l80mc0/72094906780481.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587] Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587]](/content/images/40/390x390l80mc0/15772782093408.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587] Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587]](/content/images/40/390x390l80mc0/17837612823086.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587] Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587]](/content/images/40/390x390l80mc0/69433806614417.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587] Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587]](/content/images/40/390x390l80mc0/20884920057491.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587] Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587]](/content/images/40/390x390l80mc0/32207741900465.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587] Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587]](/content/images/40/390x390l80mc0/78215453686237.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587] Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587]](/content/images/40/390x390l80mc0/91621924811086.jpg)
![Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587] Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Ink Black (4894947092459) [613587]](/content/images/40/390x390l80mc0/38737405754223.jpg)