|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Процесор | Unisoc T7250 |
| Частота процесора, ГГц | 2x1.8 ГГц + 6x1.6 ГГц |
| Модель процесора | Т7250 (Т615) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеоприскорювач | Так |
| Модель відеоприскорювача | Mali-G57 MP1 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Ні |
| Ємність аккумулятора | 5000.00 |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Додатково | Гіроскоп, Сканер відбитків пальців, інфрачервоне дистанційне керування |
| Комунікації | Wi-Fi, Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості швидкої зарядки | 15 Вт |
| Порти підключення | USB Type-C |
| Потужність зарядки | 15 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 165.6х77х8.35 мм |
| Серія | Tecno Spark Go 2 |
| Система навігації | GPS |
| Сканер обличчя | Ні |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип корпусу | моноблок |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 186 г |
| Висота | 165.60 |
| Товщина | 8.35 |
| Ширина | 77.00 |
| Гарантія | 13 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Так |
Новий відгук або коментар
Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534)
Немає в наявності
Код товару: 613394
3 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Плавний дисплей SPARK GO 2 6,67-дюймовий екран із частотою оновлення 120 Гц відкриває новий рівень комфорту для розваг. Ігри та відео виглядають максимально реалістично, а кожна деталь відображається чітко. Сенсорне керування працює швидше й точніше, навіть якщо користуєтесь смартфоном мокрими руками. Яскравість і контрастність забезпечують чудову видимість на вулиці, тож ваш контент завжди залишається у фокусі. Висока продуктивність і довговічність без компромісів У серці SPARK GO 2 працює восьмиядерний процесор, створений для швидкого реагування та плавної роботи навіть у режимі багатозадачності. Від щоденних чатів і навчання до перегляду відео та мобільних ігор — смартфон легко впорається з будь-яким сценарієм використання. Особливу увагу приділено витривалості: модель має сертифікат TUV, який підтверджує стабільну роботу без затримок протягом 4 років. Це означає, що ваш пристрій залишатиметься таким же швидким і надійним навіть через кілька років активного користування. Більше не потрібно хвилюватися про часту зміну смартфона — SPARK GO 2 створений для того, щоб залишатися з вами надовго. Батарея, що тримає ритм вашого життя SPARK GO 2 оснащений потужним акумулятором на 5000 мА·год, який забезпечує тривалу роботу без постійної потреби в підзарядці. Завдяки технології швидкого заряджання 15 Вт смартфон швидко відновлює енергію, щоб ви не втрачали час. Розумна система управління на основі AI аналізує ваші звички та оптимізує енергоспоживання. Це дозволяє довше залишатися на зв’язку й насолоджуватися улюбленим контентом: до 20 годин безперервного відтворення відео, до 60 годин прослуховування музики SPARK GO 2 готовий підтримувати вас у найдинамічніших днях і залишатися надійним партнером у будь-якій ситуації. Зв’язок нового рівня з FreeLink SPARK GO 2 відкриває нові можливості комунікації завдяки технології FreeLink. У ситуаціях, коли мобільна мережа слабка або відсутня — під час подорожей у горах, на фестивалях, у підземних паркінгах чи під час активного відпочинку — смартфон забезпечує прямий зв’язок між пристроями через Bluetooth. Ви можете здійснювати двосторонні голосові дзвінки, надсилати й отримувати як текстові, так і голосові повідомлення навіть без підключення до стільникової мережі. Це рішення створене для того, щоб залишатися на зв’язку тоді, коли це найбільше потрібно. SPARK GO 2 — смартфон для життя без обмежен SPARK GO 2 поєднує потужність, надійність та інтелектуальні функції, створює максимально комфортний досвід користування. Смартфон витримує складні умови: стандарт IP64 забезпечує захист від пилу та води, а міцний корпус витримує падіння до 1,5 м. Ви можете не хвилюватися про випадкові удари, дощ чи пил, навіть під час активного відпочинку або на робочому майданчику. SPARK GO 2 також пропонує інтелектуальні інструменти для роботи та спілкування. AI редактор допомагає швидко складати тексти, перевіряти помилки та адаптувати стиль для будь-яких ситуацій. Перекладач з підтримкою понад 130 мов робить спілкування легким як в офлайні, так і онлайн, включно з голосовим і фото-перекладом. Величезне сховище для ваших фото, відео, додатків та роботи робить SPARK Go 2 універсальним гаджетом для всіх ваших завдань. А інфрачервоний пульт дистанційного керування перетворює смартфон на центр керування технікою вдома. SPARK GO 2 — це надійний, витривалий і розумний смартфон, готовий підтримувати вас у будь-яких умовах та робити життя зручним і ефективнішим.
![Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394] Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394]](/content/images/20/390x390l80mc0/82005896440705.jpg)
![Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394] Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394]](/content/images/20/390x390l80mc0/93471153687344.jpg)
![Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394] Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394]](/content/images/20/390x390l80mc0/50880589266907.jpg)
![Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394] Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394]](/content/images/20/390x390l80mc0/37243572430565.jpg)
![Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394] Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394]](/content/images/20/390x390l80mc0/84643290953677.jpg)
![Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394] Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394]](/content/images/20/390x390l80mc0/65633683352744.jpg)
![Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394] Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394]](/content/images/20/390x390l80mc0/24316225053033.jpg)
![Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394] Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394]](/content/images/20/390x390l80mc0/31119517993886.jpg)
![Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394] Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394]](/content/images/20/390x390l80mc0/81707639677323.jpg)
![Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394] Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394]](/content/images/20/390x390l80mc0/38004417779629.jpg)
![Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394] Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394]](/content/images/20/390x390l80mc0/88800342027483.jpg)
![Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394] Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534) [613394]](/content/images/20/390x390l80mc0/67760183432330.jpg)