|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−55%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.7" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1650 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Операційна система | Android 11 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Процесор | Unisoc T310 |
| Частота процесора, ГГц | 1x2.0 ГГц + 3x1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Основна камера | 16+8 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 168х75.68х8.7 мм |
| Серія | Umidigi A13S |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 207 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5150 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Підтримка SD/TF-карти | до 256 ГБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Umidigi A13S 4/32GB Dual Sim Starry Black_ (A13S 4/32GB Starry Black_)
Немає в наявності
Код товару: 619459
2 357 грн
5 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Матова поверхня Задня поверхня пропонує матову поверхню, яка захищає від відбитків пальців та створює відчуття шовковистості рук. Матова поверхня, заснована на спеціальній технології обробки та композитному матеріалі, елегантна, приваблива та сліпуча з усіх боків. Дизайн Дизайн з плоскими краями робить лицьові панелі такими легкими, а модель зручно тримати в руці, що забезпечує найкращі враження в будь-яких умовах. Великий дисплей Umidigi A13S оснащений великим 6.7-дюймовим дисплеєм, що забезпечує захоплюючий перегляд з яскравими кольорами і багатими деталями. Швидкий процесор Працює на процесорі Unisoc T310, який обробляється за 12-нм техпроцесом TSMC FFC. Його ЦП містить A75-Cortex із тактовою частотою 2.0 ГГц і три A55-Cortex із тактовою частотою 1.8 ГГц, а також потужний графічний процесор IMG8300 із тактовою частотою 800 МГц, який повний можливостей для вирішення ваших повсякденних завдань. Більше місця для розваг Вам більше не потрібно видаляти все, що вам подобається. Завдяки вбудованій пам'яті 32 ГБ і пам'яті, що розширюється, до 256 ГБ ви можете насолоджуватися роботою без затримок і достатнім простором для своїх ігор, музики, відео та багато іншого. Для більшого задоволення Масивна батарея ємністю 5150 мАч забезпечує тривале використання для прокручування, читання, ігор і т. д. Завдяки програмі енергозбереження жодна енергія не буде витрачена даремно при кожному використанні. Швидше та безпечніше Легко розблокуйте свій телефон - він може швидко розпізнавати ваше обличчя і одночасно розблокувати пристрій.