|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1220x2712 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Процесор | Mediatek Dimensity 9300+ |
| Частота процесора, ГГц | 1x3.4 ГГц + 3x2.85 ГГц + 4x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+50+12 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | метал, скло |
| Потужність зарядки | 120 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 160.4x75.1x8.39 мм |
| Серія | Xiaomi 14T Pro |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, Navic |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 209 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Так |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU)
Немає в наявності
Код товару: 60135
25 472 грн
29 069 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Майстер світла та ночі Смартфон Xiaomi 14T Pro допомагає зануритися у світ фотозйомки й відчути себе справжнім професіоналом. Об’єктив Leica Summilux з трьома лінзами та п’ятьма фокусними відстанями відкриває нові горизонти для реалізації креативних ідей. Тонкий профіль і зручні габарити дають можливість використовувати гаджет за будь-яких обставин, ловлячи вдалі кадри за лічені секунди. Смартфон працює на оновленій ОС, кожен елемент якої спрямований на максимальний комфорт користувача під час взаємодії з девайсом. Вишукані текстури Корпус гаджета має шліфоване покриття, яке демонструє відмінне зчеплення зі шкірою долонь, завдяки чому телефон не вислизає з рук під час активного використання. Металева рама на 116% міцніша, адже вона виготовлена з алюмінієвого сплаву 6М13 для підвищення стійкості під час випадкових падінь. Ультратонкий профіль девайса доповнений вузькими рамками, товщина яких становить лише 1,9 мм. Це створює візуально збалансований ефект і гарантує захопливі враження від перегляду. Контролюйте світло й темряву Знімки, зняті на Xiaomi 14T Pro, мають захопливу глибину та насиченість завдяки поліпшеним характеристикам для роботи за недостатнього освітлення. Основна камера з об’єктивом Leica, фокусною відстанню 23 мм і великою апертурою має роздільну здатність 50 МП і оптичну стабілізацію для створення ефектних фотознімків у динамічних умовах. За допомогою Leica Summilux вдається не тільки захопити максимум деталей в умовах низької освітленості, а й роздобути видатну передачу кольору та контраст. Надширококутний сенсор дає можливість знімати розкішні панорами без слідів склеювання та спотворень по краях. Телеоб’єктив необхідний для надання глибини макрокадрам. Професійний набір лінз Ти можеш зробити приголомшливі знімки зблизька й здалеку без зусиль. Система з трьох лінз дає можливість використовувати до п’яти фокусних відстаней від 15 до 120 мм. Для всебічного доповнення можливостей візуалізації використовується технологія Xiaomi AISP. Вона призводить до безшовної взаємодії апаратного та програмного забезпечення для розширення можливостей обробки фотографії. Використовуй додатковий ультранічний алгоритм, який дає змогу насолоджуватися переплетенням світла й тіні. Естетика портретних зйомок Запускай режим Master Portrait, який забезпечує зйомку на фокусних відстанях 23-75 мм. Знімки виходять з ефектним боке та приголомшливою глибиною. Фотографії з максимальною кількістю деталей чудові як при яскравому контровому світлі, так і в повних сутінках. Фотосенсор отримав велику діафрагму f/1,6 для чіткого та стабільного передавання тональних нюансів у віддалених сценах уночі, даючи змогу домогтися реалістичності зображень. Фірмовий датчик надвисокого динамічного діапазону Light Fusion 900 гарантує безпрецедентну деталізацію кадру за будь-якого рівня освітлення навколо. Знімай як професіонал Смартфон Xiaomi 14T Pro забезпечує кінематографічний ефект розмиття з перемиканням фокуса в кадрі для організації логічного оповідання у відеоролику. Камера знімає динамічні 10-бітові відео з роздільною здатністю 4К і зі швидкістю 30 кадрів за секунду. У директ-режимі користувач отримує доступ до розширених налаштувань і можливість проявити максимум креативності під час створення контенту. Новий флагманський досвід Збільшена на 37% продуктивність смартфона Xiaomi 14T Pro вражає з перших секунд. Він працює на базі чипсета MediaTek Dimensity 9300+ з інноваційною архітектурою та 12-ядерним графічним процесором. Движок на базі штучного інтелекту відкриває широкий спектр нових можливостей. Плавна та надійна робота гаджета забезпечується прискореною оперативною пам’яттю LPDDR5X. Інноваційна технологія охолодження Конструкцією системи Xiaomi 3D Ice Loop передбачено контурну помпу для своєчасного та повного відведення зайвого тепла. Газ і рідина течуть різними каналами, забезпечуючи рівномірне заповнення. Спеціальна тривимірна опуклість у ділянці процесора дає змогу ефективніше відводити тепло під час роботи під високими навантаженнями. Використовуй AI для досягнення цілей Смарт-помічник від Google дає можливість обговорити ідеї або влаштувати мозковий штурм. АІ-алгоритми допомагають знайти що завгодно: просто покажи фото або обведи об’єкт на відео, що переглядається. На зустрічах із закордонними партнерами або в подорожах не обійтися без можливостей онлайн-перекладача, який допоможе знайти спільну мову з усіма. Створюй креативні фото та відео, використовуючи AI-інструменти. Неймовірні враження від перегляду Абсолютно плоский екран діагоналлю 6,67 дюйма з ультратонкою рамкою та роздільною здатністю 1,5К забезпечує максимальний візуальний комфорт під час роботи над контентом. Приголомшлива пікова яскравість 4000 ніт зберігає дисплей читабельним навіть при попаданні прямих сонячних променів. Частота оновлення кадру 144 Гц гарантує плавну й комфортну для очей картинку при перегляді будь-якого контенту. Користувач може налаштовувати сценарії підсвічування дисплея, щоб захистити очі від втоми та заощадити заряд батареї. Заряду вистачить надовго Смартфон Xiaomi 14T Pro заряджається до 100% за 45 хвилин із використанням бездротового аксесуара з вбудованим енергоефективним чипсетом. Гіперзарядка на 120 Вт дає можливість зарядити акумулятор до 100% за 19 хвилин. Ємний акумулятор на 5000 мА-год забезпечує до 24 годин продуктивної автономної роботи в режимі високої інтенсивності. Технології Xiaomi для твого комфорту Власна розробка бренду у вигляді вбудованого тюнера дає змогу гнучкіше використовувати функціонал, покращуючи продуктивність бездротових технологій: GPS на 20%, Bluetooth на 12%, антени мобільного зв’язку на 32%. Інтелектуальна система зв’язку з антенами дає можливість використовувати смартфон для продуктивного та безперебійного геймінгу. Вбудований чип безпеки забезпечує захист від несанкціонованого доступу шкідливих файлів. Стандарт IP68 захищає корпус від потрапляння вологи та пилу.
![Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135] Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135]](/content/images/24/390x390l80mc0/22483027520957.jpg)
![Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135] Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135]](/content/images/24/654x390l80mc0/40618072289468.jpg)
![Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135] Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135]](/content/images/24/392x390l80mc0/70656611993840.jpg)
![Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135] Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135]](/content/images/24/580x390l80mc0/95100270152226.jpg)
![Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135] Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135]](/content/images/24/648x390l80mc0/85859994520961.jpg)
![Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135] Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135]](/content/images/24/581x390l80mc0/92585054669228.jpg)
![Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135] Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135]](/content/images/24/484x390l80mc0/11170956109468.jpg)
![Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135] Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135]](/content/images/24/786x390l80mc0/67653857910783.jpg)
![Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135] Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135]](/content/images/24/390x390l80mc0/68618731618212.jpg)
![Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135] Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135]](/content/images/24/390x390l80mc0/85709865520881.jpg)
![Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135] Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135]](/content/images/24/171x390l80mc0/47730760624362.jpg)
![Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135] Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135]](/content/images/24/171x390l80mc0/98793449517570.jpg)
![Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135] Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135]](/content/images/24/171x390l80mc0/41976599287931.jpg)
![Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135] Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135]](/content/images/24/171x390l80mc0/77904999336008.jpg)
![Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135] Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135]](/content/images/24/870x218l80mc0/79332910476135.jpg)
![Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135] Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135]](/content/images/24/98x390l80mc0/51311367311950.jpg)
![Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135] Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135]](/content/images/24/98x390l80mc0/28558932948816.jpg)
![Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135] Смартфон Xiaomi (14T Pro 12/512GB Titan Black_EU) [60135]](/content/images/24/870x218l80mc0/43652181496683.jpg)