|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.83" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2772х1280 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8400 Ultra |
| Частота процесора, ГГц | 1x3.25 ГГц + 3x3.0 ГГц + 4x2.1 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+50+12 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 6 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | скло |
| Потужність зарядки | 67 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 163.2x78x7.5 мм |
| Серія | Xiaomi 15T |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Сірий |
| Вага | 194 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5500 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray)
Немає в наявності
Код товару: 615276
24 194 грн
24 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Флагманська продуктивність від Xiaomi Смартфон Xiaomi 15T відкриває епоху супер-можливостей серед мобільних пристроїв. Насолоджуйся надчітким, барвистим та плавним зображенням на 6.83-дюймовому дисплеї з частотою оновлення до 120 Гц. Потужний процесор MediaTeK Dimensity 8400 Ultra чудово поєднує високу продуктивність та низьке енергоспоживання. Передова система камер Leica дає можливість зберегти всі пам’ятні моменти в чудовій якості. Турбо заряджання потужністю 67 Вт всього за кілька хвилин заряджає батарею на цілий день роботи. Справжні фотошедеври із камерою Leica З потрійною камерою Leica ти отримаєш справжній професійний інструмент, який дозволить тобі створювати чудові фотографії та відео у будь-який час та в будь-якому місці. З її допомогою ти можеш легко сфотографувати будь-який ракурс, будь то захоплюючий пейзаж чи портрет. А з оптичним об’єктивом Leica Summilux з його надвеликою апертурою та винятковими оптичними характеристиками тобі забезпечені приголомшливі кольори та чіткі захоплюючі деталі навіть за слабкого освітлення. Технологія Light Fusion 800 з високим динамічним діапазоном, порівнянним з професійними камерами, дає можливість точно передати насичені кольори, а також нюанси світла і тіні об’єктів, що рухаються. Портрети, які оживають З новим алгоритмом Master Portrait твої портрети не відрізняються від професійних робіт. Оновлена технологія працює з різними фокусними відстанями та адаптується до будь-яких умов освітлення. Просто натисніть кнопку, і алгоритм сам подбає про те, щоб твій портрет виглядав ідеально. З підтримкою HDR10+ знімки набувають неймовірної глибини та чіткості. Кольори стають більш насиченими та яскравими, а передача світла та тіні – об’ємною та реалістичною. Це додає кожному кадру неймовірну художність, перетворюючи звичайний знімок на витвір мистецтва. Краса в деталях Xiaomi 15T поєднує мінімалістичний витончений дизайн з преміальними матеріалами. Задня кришка плавно зливається із корпусом, створюючи гармонійне враження. Чисті лінії та плавні контури переплітаються, висловлюючи стиль та витонченість. Витончений округлий корпус товщиною всього 7,5 мм виглядає приголомшливо. М’які контури та матове оздоблення створюють збалансований та елегантний вигляд – смартфон не тільки комфортно використовувати, але й приємно просто тримати. Твоя впевненість у кожному дні Із захистом рівня IP68 твій Xiaomi 15T стає по-справжньому невразливим. Технологія забезпечує повну водонепроникність та захист від пилу, дозволяючи йому витримувати занурення на глибину до 3 метрів. Не має значення, де ти перебуваєш — на пляжі, у поході чи просто гуляєш під дощем, твій смартфон завжди буде у безпеці. Екран смартфона оснащений склом Corning Gorilla Glass 7i, що забезпечує покращену стійкість до подряпин. Тепер тобі не потрібно турбуватися про дрібні пошкодження, які можуть виникнути у повсякденному житті. Дисплей із частотою до 120 Гц 6.83-дюймовий дисплей з винятковою роздільною здатністю 1.5К, частотою оновлення 120 Гц та 12-бітною глибиною кольору відображає мільйони кольорів та відтінків, гарантуючи незабутні враження від перегляду контенту та гри. Завдяки рекордній піковій яскравості 3200 нит смартфоном зручно користуватися на вулиці вдень. Рамки з трьох сторін всього 1.5 мм забезпечують покращені відчуття як під час перегляду, так і при торканні. Екран, який піклується про тебе Сучасні технології захисту зору вийшли нового рівня. Частота ШІМ-димінгу 3840 Гц практично усуває мерехтіння, знижуючи втому очей навіть при тривалому використанні. Автоматична яскравість з 16 000 рівнями підлаштовується під будь-яке освітлення – від яскравого дня до нічної тиші. Адаптивні кольори роблять зображення природним, а режим читання з циклічним налаштуванням перетворює екран на комфортну заміну паперової сторінки. Можливості ШІ Відкрий для себе мультиформатну екосистему ШІ. Розкрий свій творчий та робочий потенціал за допомогою персоналізованого асистента від Google, у поєднанні з передовими технологіями обробки від Xiaomi, здатними працювати з текстом, голосом та зображеннями. Пиши тексти в різних стилях, створювай зображення, шукай визначні пам’ятки та прокладай нові маршрути – твій надійний асистент Google не підведе. Зв’язок без перебоїв Xiaomi 15T оснащений власним тюнером Xiaomi Surge T1S та антеною з розширеним діапазоном, розробленими для інтелектуальної оптимізації бездротових інтерфейсів. Рішення забезпечує стабільну роботу Wi-Fi, Bluetooth, GPS та мобільних мереж, адаптуючи параметри підключення в реальному часі. Тюнер аналізує умови середовища та автоматично регулює сигнали, знижуючи затримки та підвищуючи точність передачі даних. Це дозволяє пристрою підтримувати надійний зв’язок навіть у складних умовах, забезпечуючи користувачу більш плавну взаємодію з сервісами та програмами. Точність кожного дотику Технологія покращеної сенсорної точності забезпечує стабільну роботу екрана за різних умов. Пристрій коректно розпізнає торкання навіть за наявності вологи на поверхні або використанні рукавичок. Це особливо актуально у повсякденних сценаріях, включаючи ігри, навігацію та роботу з інтерфейсом. Підвищена чутливість сенсора сприяє точному відгуку та знижує ймовірність помилок при взаємодії. Цілий день роботи, 50 хвилин на підзарядку Потужна акумуляторна батарея ємністю 5500 мА.год та інтелектуальна технологія управління зарядом Xiaomi Surge забезпечують багато годин автономної роботи. Дротова зарядка HyperCharge з неймовірною потужністю 67 Вт здатна всього за 50 хвилин зарядити батарею до 100%. Блискавична робота Високопродуктивна мобільна платформа на основі MediaTeK Dimensity 8400 Ultra гарантує чітке та плавне виконання будь-яких завдань. Завдяки покращеній продуктивності смартфон може більше, а збільшена енергоефективність дозволяє забути про часті підзарядки. Xiaomi 15Т підтримує одночасно відкритими десятки додатків, чітко відтворює відео у високій роздільній здатності, дозволяє грати на високих налаштуваннях та редагувати фото та відео, і при цьому працює цілий день без дефіциту заряду. Продуктивність без перегріву Xiaomi робить ставку на ефективність, і IceLoop стає ключовим елементом у боротьбі за продуктивність та довговічність. Оновлена система охолодження забезпечує швидке та рівномірне розсіювання тепла. Збільшена на 13% поверхня LHP і графітовий шар, збільшений на 11%, дозволяють зберігати стабільність пристрою навіть при високих навантаженнях. Це не просто інженерне рішення – це крок до надійної роботи без перегріву.
![Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276] Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276]](/content/images/35/390x390l80mc0/61009280231648.jpg)
![Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276] Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276]](/content/images/35/195x390l80mc0/98440148670835.jpg)
![Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276] Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276]](/content/images/35/195x390l80mc0/16285757084143.jpg)
![Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276] Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276]](/content/images/35/195x390l80mc0/60531638596346.jpg)
![Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276] Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276]](/content/images/35/195x390l80mc0/35718974261336.jpg)
![Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276] Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276]](/content/images/35/195x390l80mc0/62974738311134.jpg)
![Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276] Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276]](/content/images/35/195x390l80mc0/61088314701928.jpg)
![Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276] Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276]](/content/images/35/390x390l80mc0/70606495122672.jpg)
![Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276] Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276]](/content/images/35/390x390l80mc0/64980760520642.jpg)
![Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276] Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276]](/content/images/35/390x390l80mc0/29517942193786.jpg)
![Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276] Смартфон Xiaomi (15T 12/512GB Titan Gray) [615276]](/content/images/35/390x390l80mc0/41207781031431.jpg)