|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.71" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1650 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G36 |
| Частота процесора, ГГц | 4x2.2 ГГц + 4x1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 8+0.08 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | скло |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 168.4x76.3x8.3 мм |
| Серія | Xiaomi Poco C61 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Ні |
| Колір | Білий |
| Вага | 199 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU)
Немає в наявності
Код товару: 600233
2 981 грн
3 053 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
POCO C61 — це доступний смартфон, представлений у 2024 році, який поєднує сучасні технології та привабливий дизайн. 6,71-дюймовий дисплей з частотою оновлення 90 Гц Смартфон оснащений 6,71-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю HD+ (1650х720 пікселів), частотою оновлення 90 Гц та яскравістю 500 ніт. Захист екрану забезпечує загартоване скло Corning Gorilla Glass 3. 8-мегапіксельна подвійна камера з AI Основна камера складається з 8-мегапіксельного сенсора та додаткового датчика на 0,08 Мп, що дозволяє робити якісні фотографії. Фронтальна камера має роздільну здатність 5 Мп. Продуктивний восьмиядерний процесор MediaTek Helio G36 POCO C61 працює на базі процесора MediaTek Helio G36, забезпечуючи стабільну продуктивність та низьке енергоспоживання. Смартфон доступний у версіях з 3 ГБ або 4 ГБ оперативної пам’яті та 64 ГБ або 128 ГБ вбудованої пам’яті відповідно. Є можливість розширення сховища до 1 ТБ за допомогою карт microSD. Акумулятор ємністю 5000 мА·г Пристрій оснащений акумулятором ємністю 5000 мА·г з підтримкою зарядки потужністю 10 Вт, що забезпечує тривалий час автономної роботи. Додаткові особливості POCO C61 оснащений сканером відбитків пальців, вбудованим у кнопку живлення, портом USB Type-C та 3,5 мм аудіороз’ємом для навушників. Працює пристрій під управлінням Android 14.
![Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233] Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233]](/content/images/32/646x390l80mc0/66516298024084.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233] Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233]](/content/images/32/135x390l80mc0/51499982997939.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233] Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233]](/content/images/32/200x390l80mc0/68992233303957.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233] Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233]](/content/images/32/135x390l80mc0/64363784073714.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233] Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233]](/content/images/32/179x390l80mc0/53798253149439.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233] Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233]](/content/images/32/134x390l80mc0/45340659421108.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233] Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233]](/content/images/32/133x390l80mc0/87665178468002.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233] Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233]](/content/images/32/179x390l80mc0/51618463828547.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233] Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233]](/content/images/32/458x390l80mc0/61384206550574.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233] Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233]](/content/images/32/700x390l80mc0/99938428052891.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233] Смартфон Xiaomi (Poco C61 3/64GB White_EU) [600233]](/content/images/32/390x390l80mc0/60098157171616.jpg)