|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.71" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1650 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G36 |
| Частота процесора, ГГц | 4x2.2 ГГц + 4x1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 8+0.08 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | екошкіра |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 168.4x76.3x8.3 мм |
| Серія | Xiaomi Poco C61 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Зелений |
| Вага | 193 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU)
Немає в наявності
Код товару: 600235
3 371 грн
3 564 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
POCO C61 — це доступний смартфон, представлений у 2024 році, який поєднує сучасні технології та привабливий дизайн. 6,71-дюймовий дисплей з частотою оновлення 90 Гц Смартфон оснащений 6,71-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю HD+ (1650х720 пікселів), частотою оновлення 90 Гц та яскравістю 500 ніт. Захист екрану забезпечує загартоване скло Corning Gorilla Glass 3. 8-мегапіксельна подвійна камера з AI Основна камера складається з 8-мегапіксельного сенсора та додаткового датчика на 0,08 Мп, що дозволяє робити якісні фотографії. Фронтальна камера має роздільну здатність 5 Мп. Продуктивний восьмиядерний процесор MediaTek Helio G36 POCO C61 працює на базі процесора MediaTek Helio G36, забезпечуючи стабільну продуктивність та низьке енергоспоживання. Смартфон доступний у версіях з 3 ГБ або 4 ГБ оперативної пам’яті та 64 ГБ або 128 ГБ вбудованої пам’яті відповідно. Є можливість розширення сховища до 1 ТБ за допомогою карт microSD. Акумулятор ємністю 5000 мА·г Пристрій оснащений акумулятором ємністю 5000 мА·г з підтримкою зарядки потужністю 10 Вт, що забезпечує тривалий час автономної роботи. Додаткові особливості POCO C61 оснащений сканером відбитків пальців, вбудованим у кнопку живлення, портом USB Type-C та 3,5 мм аудіороз’ємом для навушників. Працює пристрій під управлінням Android 14.
![Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235] Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235]](/content/images/34/390x390l80mc0/87607940814732.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235] Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235]](/content/images/34/390x390l80mc0/93247252924527.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235] Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235]](/content/images/34/390x390l80mc0/84409918618371.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235] Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235]](/content/images/34/390x390l80mc0/43367727786091.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235] Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235]](/content/images/34/390x390l80mc0/93856696820180.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235] Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235]](/content/images/34/390x390l80mc0/73187289433399.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235] Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235]](/content/images/34/390x390l80mc0/32094496805156.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235] Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235]](/content/images/34/390x390l80mc0/56983088623062.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235] Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235]](/content/images/34/390x390l80mc0/50056787660778.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235] Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235]](/content/images/34/390x390l80mc0/32874689959280.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235] Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235]](/content/images/34/390x390l80mc0/22408448696401.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235] Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235]](/content/images/34/870x366l80mc0/61755178783184.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235] Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235]](/content/images/34/445x390l80mc0/91040836215027.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235] Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235]](/content/images/34/813x390l80mc0/51806558048940.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235] Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235]](/content/images/34/594x390l80mc0/56549202056732.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235] Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB Green_EU (Poco C61 4/128GGB Green_EU) [600235]](/content/images/34/482x390l80mc0/99899475925361.jpg)