|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.88" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1640 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Unisoc T7250 |
| Частота процесора, ГГц | 2x1.8 ГГц + 6x1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 32 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 15 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 171.79x77.8x8.26 мм |
| Серія | Xiaomi Poco C71 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Синій |
| Вага | 193 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5200 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi (Poco C71 4/128GB Blue_EU)
Немає в наявності
Код товару: 600271
3 468 грн
3 507 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Новий восьмиядерний процесор - ніяких затримок у роботі Завдяки процесору UNISOC T7250 продуктивність стала вищою на 83% порівняно з попереднім поколінням. Він легко впорається з повсякденними завданнями – від спілкування до перегляду коротких відео – для плавної роботи та приємних вражень. До 8 ГБ оперативної пам’яті з функцією розширення ОЗП POCO C71 підтримує до 8 ГБ ОЗП з розширенням пам’яті, що подвоює доступний обсяг пам’яті для плавного запуску програм та швидкого завантаження ігор. 36 місяців плавної роботи Плавна та стабільна робота системи забезпечується завдяки оптимізації та регулярним оновленням, щоб ви могли оцінити комфортну роботу з пристроєм. Неймовірно великий екран 6,88" Новий великий дисплей 6,88" допоможе вам поринути в контент як при перегляді відео, так і при читанні електронних книг. Завдяки надвисокій частоті оновлення 120 Гц вашим очам відкриється неймовірно плавна картинка на екрані. Подвійна камера 32 Мп з ІІ Завдяки потужній подвійній камері 32 Мп з ШІ цей пристрій дозволить зафіксувати те, що відбувається у всіх деталях, і відмінно впорається зі зйомкою проти сонця і з контровим світлом. Завдяки рамці з водяним знаком, що настроюється, ви зможете легко зберігати найособливіші моменти. Фронтальна камера 8 Мп Ця камера підтримує функцію м’якого розмиття для селфі для більш натуральних фотографій. Акумулятор збільшеного ресурсу 5200 мА · год Завдяки акумулятору великого ресурсу POCO C71 легко подолає будь-які завдання повсякденної експлуатації навіть при тривалій безперервній роботі з пристроєм — від ігор до перегляду відео. Два методи ідентифікації для безпечної роботи Два способи розблокування: бічний сканер відбитка пальця та ШІ-розпізнавання обличчя для користувачів з різними уподобаннями. Цей телефон ще краще захищений, і ваша конфіденційна інформація буде у безпеці. Модний та елегантний дизайн POCO C71 виконаний у свіжому та яскравому мінімалістичному стилі, який водночас виділяє його серед конкурентів. Класична естетика та виняткова якість виробництва допоможуть вам відчути по-справжньому флагманський рівень.
![Смартфон Xiaomi (Poco C71 4/128GB Blue_EU) [600271] Смартфон Xiaomi (Poco C71 4/128GB Blue_EU) [600271]](/content/images/13/128x390l80mc0/26028176860045.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C71 4/128GB Blue_EU) [600271] Смартфон Xiaomi (Poco C71 4/128GB Blue_EU) [600271]](/content/images/13/136x390l80mc0/14773179243449.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C71 4/128GB Blue_EU) [600271] Смартфон Xiaomi (Poco C71 4/128GB Blue_EU) [600271]](/content/images/13/178x390l80mc0/91739995382328.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C71 4/128GB Blue_EU) [600271] Смартфон Xiaomi (Poco C71 4/128GB Blue_EU) [600271]](/content/images/13/390x390l80mc0/24185255056371.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C71 4/128GB Blue_EU) [600271] Смартфон Xiaomi (Poco C71 4/128GB Blue_EU) [600271]](/content/images/13/390x390l80mc0/39327864409414.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C71 4/128GB Blue_EU) [600271] Смартфон Xiaomi (Poco C71 4/128GB Blue_EU) [600271]](/content/images/13/390x390l80mc0/14608400718265.jpg)