|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.88" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1640 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Ultra |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 18 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 171.9x77.8x8.2 мм |
| Серія | Xiaomi Poco C75 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Золотистий |
| Вага | 204 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5160 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold)
Немає в наявності
Код товару: 600097
5 052 грн
5 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Твій крок у майбутнє з Росо Оновлений смартфон Росо С75 став ще більш продуктивним, швидким та комфортним, перетворившись на одну з найкращих моделей для повсякденного використання. Насолоджуйся суперчітким та плавним зображенням на імерсивному 6.88-дюймовому дисплеї з динамічною частотою оновлення до 120 Гц. Потужний процесор MediaTek Helio G81+ до 16 Гб оперативної пам'яті демонструють стабільність та неймовірну швидкодію при вирішенні будь-яких завдань. Система камер 50 Мп дарує чудові можливості для фото та відео зйомки. Витривалий акумулятор ємністю 5160 мА.год. забезпечує повну свободу протягом дня. Зображення, що виходить за межі повсякденності 6.88-дюймовий екран, який відтворює 16.7 млн. кольорів та відтінків, стирає межі між картинкою на екрані та реальністю завдяки чіткому та деталізованому зображенню. При піковой яскравості 600 ніт зображення зберігає насиченість та яскравість при будь-якому освітленні. Динамічна частота оновлення до 120 Гц забезпечує плавний скролінг, чудову якість картинки в динамічних сценах та оптимальне енергоспоживання. Твій зір у безпеці DC Dimming, низький рівень синього випромінювання, відсутність мерехтіння та темний режим забезпечують повний захист зору за будь-яких сценаріїв використання смартфона. Сучасна система камер для чудових знімків Основний модуль з роздільною здатністю 50 Мп дозволяє отримувати чудові фотографії за будь-яких умов зйомки. Фокусуйся на деталях, знімай з різних ракурсів і за будь-якого освітлення - всі фотографії, зроблені за допомогою Росо С75, вирізняються винятковою чіткістю і деталізацією, а також точною передачею кольору. Кінематографічні фільтри Різні кінематографічні фільтри тепер можна використовувати не тільки під час зйомки фото, але й під час зйомки відео. Зафіксуй найкращі моменти своєї історії у чудовій якості та точно передавай настрій та атмосферу події за допомогою спеціальних ефектів. Дивовижні селфі 13-мегапіксельна фронтальна камера з підтримкою нічного режиму отримує чудові селфі навіть за слабкого освітлення. На кожному селфі-знімку ти матимеш сяючий вигляд завдяки інтелектуальним алгоритмам, що підкреслюють твою природну привабливість. Преміальний дизайн Завдяки оновленому дизайну та унікальній текстурі задньої панелі, схожій на природний камінь, твій С75 має розкішний вигляд та привертає увагу оточуючих. Цілий день активності Потужна батарея ємністю 5160 мА.год. забезпечує багато годин безперервної роботи. Смартфон дозволить спілкуватися понад 42 години або слухати музику до 139 годин без підзарядки, в режимі очікування йому достатньо однієї підзарядки на 21 день. Швидка зарядка потужністю 18 Вт допоможе підзарядитися перед виходом з дому. Неперевершена потужність MediaTek Процесор MediaTek Helio G81+ до 16 Гб оперативної пам'яті (8+8 Гб RAM) забезпечують неперевершену продуктивність, високу швидкість обробки графіки та унікальну швидкодію системи. Працюй та спілкуйся, дивися відео, знімай та редагуй фото – твій Росо С75 легко впорається з будь-якими завданнями.
![Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097] Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097]](/content/images/12/390x390l80mc0/22532867251333.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097] Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097]](/content/images/12/612x390l80mc0/38381109134305.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097] Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097]](/content/images/12/390x390l80mc0/39226869942419.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097] Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097]](/content/images/12/870x123l80mc0/17571590017187.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097] Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097]](/content/images/12/390x390l80mc0/83731197169748.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097] Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097]](/content/images/12/390x390l80mc0/11797163308999.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097] Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097]](/content/images/12/390x390l80mc0/74507331862449.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097] Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097]](/content/images/12/390x390l80mc0/74896381534114.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097] Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097]](/content/images/12/870x123l80mc0/53206264234862.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097] Смартфон Xiaomi (Poco C75 8/256GB Gold) [600097]](/content/images/12/390x390l80mc0/70580269701139.jpg)