|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.83" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2772х1280 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4 |
| Частота процесора, ГГц | 1x3.21 ГГц + 3x3.0 ГГц + 2x2.8 ГГц+ 2x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+8 Мп |
| Фронтальна камера | 20 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 6 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | метал, скло |
| Потужність зарядки | 90 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 163.1x77.9x8.2 мм |
| Серія | Xiaomi Poco F7 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 215.7 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 6500 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver)
Немає в наявності
Код товару: 612737
19 677 грн
19 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Poco: еталон комфорту та продуктивності Оціни лідерські якості POCO F7. Насолоджуйся супер-чітким та неймовірно плавним зображенням на 1.5K AMOLED дисплеї з частотою оновлення 120 Гц та піковою яскравістю 3200 нит. Передова мобільна платформа Snapdragon 8s Gen 4 демонструє стабільність та неймовірну швидкодію при вирішенні будь-яких завдань. Система камер з роздільною здатністю до 50 Мп дарує чудові можливості для створення якісного фото та відеоконтенту. З потужною зарядкою 90 Вт HyperCharge батарея заряджається до 80% лише за 30 хвилин, забезпечуючи тобі енергію на цілий день. І не хвилюйся за бризки чи негоду — пило- і вологозахист IP68 надійно оберігає твій смартфон від неприємностей. Потужність та стабільність від Snapdragon 4-нм процесор Snapdragon 8s Gen 4 з частотою до 3.21 ГГц забезпечує неперевершену потужність, високу швидкість обробки графіки та унікальну швидкодію системи. WildBoost Optimization 4.0 підвищує продуктивність POCO в іграх і не тільки: ти отримаєш покращення графіки, плавну взаємодію, відмінну тактильну віддачу та іммерсивний звук. Ця оптимізація контролює енергоефективність та знижує нагрівання пристрою за будь-яких навантажень. Робота без перегріву Забудь про перегрівання – насолоджуйся максимальною потужністю. Передова система охолодження LiquidCool 4.0 включає інноваційну 3D-двоканальну систему охолодження IceLoop площею 6000 мм кв. з запатентованою тепловою трубкою Loop Heat Pipe. Це дозволяє підтримувати продуктивність смартфона на стабільному рівні та ефективно контролювати температуру навіть при тривалих пікових навантаженнях, швидко відводячи залишкове тепло від основних компонентів. Чудові фотографії Система камер з основним модулем Sony IMX882 50 Мп знімає неперевершені фотографії за будь-яких умов зйомки. Ультраширококутна камера 8 Мп захоплює у кадр більше видів та вражень. LivePhoto зберігає рух та звук, максимально точно передаючи атмосферу події. Фокусні відстані 26 мм, 35 мм та 52 мм забезпечують більшу гнучкість при створенні портретів. Створюй фотошедеври одним натисканням Оновлена функція AI Beautify підвищує якість зображення, інтелектуально оптимізуючи тон, колір, чіткість, контрастність та яскравість для більш яскравих та збалансованих фотографій. За допомогою передових інструментів, таких як AI Erase, AI Image Expansion та AI Sky, POCO F7 розширює твої творчі можливості та забезпечує інтуїтивний процес створення фото. Чітке та яскраве зображення на AMOLED дисплеї Насолоджуйся приголомшливою чіткістю, глибиною та плавністю зображення на 6.83-дюймовому 1.5К AMOLED дисплеї з частотою 120 Гц. Ультратонкі рамки забезпечують співвідношення екрану до корпусу 94,23% для кращого огляду. Підтримка розширеного колірного діапазону DCI-P3 та відображення понад 68 мільйонів кольорів та відтінків роблять зображення максимально яскравим та реалістичним. Завдяки збільшеній контрастності та пікової яскравості до 3200 ніт тобі гарантовано чітке зображення навіть за яскравого денного освітлення. Дисплей, створений для комфорту Дисплей POCO F7 спеціально оптимізований для максимального комфорту твоїх очей за тривалого використання. Він має апаратну сертифікацію TUV Rheinland Low Blue Light, сертифікацію TUV Rheinland Flicker Free та TUV Rheinland Circadian Friendly, що підтверджує його безпеку для зору. Завдяки підтримці ШІМ-регулювання з частотою 3840 Гц та функції затемнення DC значно знижується зоровий дискомофрт - тепер ти можеш насолоджуватися переглядом контенту годинами, і твої очі не втомляться. Більше роботи – менше підзарядки Потужна батарея ємністю 6500 мА.год. забезпечує цілий день безперервної роботи. Швидка зарядка HyperCharge потужністю 90 Вт всього за півгодини зарядить батарею смартфона до 80%, позбавляючи тебе довгих очікувань. Функція зворотного заряджання з потужністю до 22.5 Вт допоможе швидко поділитися зарядом з іншими сумісними девайсами.
![Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737] Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737]](/content/images/4/390x390l80mc0/51968359323618.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737] Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737]](/content/images/4/390x390l80mc0/26746901128065.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737] Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737]](/content/images/4/390x390l80mc0/75996648207601.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737] Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737]](/content/images/4/390x390l80mc0/49966952732394.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737] Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737]](/content/images/4/390x390l80mc0/52132237805663.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737] Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737]](/content/images/4/390x390l80mc0/81840884874730.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737] Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737]](/content/images/4/390x390l80mc0/22566232989279.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737] Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737]](/content/images/4/390x390l80mc0/14939307743663.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737] Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737]](/content/images/4/390x390l80mc0/39345660052811.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737] Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737]](/content/images/4/390x390l80mc0/23316327519418.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737] Смартфон Xiaomi (Poco F7 12/512GB Silver) [612737]](/content/images/4/390x390l80mc0/83198892278967.jpg)