|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 13 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G99 Ultra |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 64+8+2 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 67 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 161.1x74.95x7.98 мм |
| Серія | Xiaomi Poco M6 Pro |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP54 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Синій |
| Вага | 179 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue)
Немає в наявності
Код товару: 610657
10 312 грн
10 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
M6 Pro: характер лідера Оновлений смартфон Poco M6 Pro пропонує вам більше можливостей для розваг, ігор з високою швидкістю та спілкуванням без перерви на підзарядку. Потрійна камера 64 Мп знімає яскраві фотографії та чіткі відео з будь -якого ракурсу. Потужна мобільна платформа, на базі 6нм процесорі Helio G99-Ultra, забезпечує ультра-швидку роботу всіх додатків. Батарея на 5000 мАг і швидка зарядка потужністю 67 Вт дозволять назавжди забути про дефіцит заряду. Вихід за рамки 6.67-дюймовий FHD+ AMOLED дисплей стирає межі між світом мультмедіа та реальністю, адже зображення на ньому виглядає неймовірно живим, яскравим та природним. Підтримка розширеного колірного діапазону DCI-P3 100% та відображення 1.07 мільярда тонів та відтінків відтворюють неймовірне буйство фарб на екрані. А пікова яскравість до 1300 нит дає можливість користуватися смартфоном у сонячну погоду. Отримайте унікальний досвід занурення в гру та перегляд завдяки подвійним динамікам із підтримкою Dolby Atmos. Плавний скролінг, чітка гра Екран POCO M6 Pro з частотою оновлення 120 Гц точно та чітко відтворює будь-який контент. Завдяки динамічному перемиканню частоти в залежності від сценарію використання вам забезпечено плавний скролінг, чудову якість картинки та оптимальне енергоспоживання. Революційна частота дискретизації Відчуйте на власному досвіді, що означає супершвидкий відгук. Завдяки безпрецедентно високій частоті дискретизації торкання 2160 Гц швидкість зворотного зв’язку становить частки секунди, а це означає, що ви отримуєте кращий контроль та відчутну перевагу у будь-якій грі. Цілий день активності Потужна батарея ємністю 5000 мАг забезпечує багато годин безперервної роботи. Смартфон дозволить вам дивитися відео більше 17 години або до 8 годин грати в ігри без перерви. Якщо ж потрібно підзарядитись, то супер-потужна зарядка на 47 Вт зарядить батарею повністю всього за 44 хвилини. Три причини зробити чудовий знімок Потрійна камера з основним модулем 64 Мп отримує чудові фотографії за будь-яких умов зйомки. Макрокамера 2 Мп допоможе сфокусуватися на деталях. Ультраширока камера 8 Мп створює неймовірні ракурсні знімки. Плавні відео з подвійною стабілізацією Знімайте, перебуваючи прямо в гущі подій, і отримуйте детальні та чіткі відео завдяки подвійній стабілізації OIS та EIS. Створюйте фотошедеври одним натисканням У нічному режимі зйомки ви зможете отримувати яскраві та чіткі фото навіть у темряві. Інноваційне апаратне та програмне забезпечення дозволяють захопити більшу кількість світла, за рахунок чого посилюються яскравість та чіткість кожного знімка. Знімайте з різних ракурсів і отримуйте фотографії з роздільною здатністю 64 Мп, багаті деталями і приголомшливими видами. Ультраширококутна камера з кутом огляду 118 градусів успішно поєднує супер-чіткість та перспективу в одному кадрі. І не забувайте про селфи, на яких ви завжди виглядаєте чудово. Неперевершена потужність Helio G99 6 нм процесор Helio G99-Ultra з передовою архітектурою ЦП та потужним графічним процесором забезпечує неперевершену продуктивність, високу швидкість обробки графіки та унікальну швидкодію системи. Пам’яті вистачить на все і надовго Поєднання до 12 Гб ОЗУ LPDDR4X та до 512 Гб ПЗУ UFS 2.2 підвищує продуктивність POCO M6 Pro та збільшує швидкість читання та запису. Вам не потрібно більше чекати ні секунди, всі ігри та програми на вашому Poco завантажуються миттєво. Передова технологія Memory Expansion 3.0 здатна подвоїти обсяг оперативної пам’яті, що дозволяє смартфону легко вирішувати будь-які ресурсомісткі завдання. Дизайн, який помічають Оновлений тонкий дизайн та витончене поєднання матового та глянсового покриття надають вашому POCO M6 Pro преміального вигляду. Завдяки товщині 7.98 мм та вазі всього 179 г користуватися смартфоном зручно навіть однією рукою і навіть на ходу. Подвійний захист Покриття Corning Gorilla Glass 5 надійно захищає екран від зовнішніх впливів. А захист корпусу за стандартом IP54 запобігає негативному впливу вологи, оберігаючи смартфон від крапель дощу чи пролитої рідини.
![Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657] Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657]](/content/images/9/390x390l80mc0/50923179746153.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657] Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657]](/content/images/9/343x390l80mc0/56134046967109.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657] Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657]](/content/images/9/343x390l80mc0/72485312880626.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657] Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657]](/content/images/9/343x390l80mc0/77041658916269.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657] Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657]](/content/images/9/343x390l80mc0/84014719304853.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657] Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657]](/content/images/9/343x390l80mc0/33723098577372.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657] Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657]](/content/images/9/343x390l80mc0/36996962173167.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657] Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657]](/content/images/9/343x390l80mc0/77549902352340.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657] Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657]](/content/images/9/343x390l80mc0/62306511751697.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657] Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657]](/content/images/9/343x390l80mc0/98726961579511.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657] Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Blue (Poco M6 Pro 12/512GB Blue) [610657]](/content/images/9/343x390l80mc0/15221329998960.jpg)