|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.9" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2340x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Частота процесора, ГГц | 4x2.8 ГГц + 4x1.9 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 169.48x80.45x8.4 мм |
| Серія | Xiaomi Poco M7 4G |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP64 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 214 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 7000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi (Poco M7 4G 8/256GB Carbon Black_EU)
Немає в наявності
Код товару: 613378
6 868 грн
6 944 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
6,9-дюймовий великий екран Завдяки просторому дисплею та чіткості FHD+, він пропонує яскраві кольори та широкий кут огляду, забезпечуючи захоплюючий досвід перегляду відео та ігор. 9-рівнева адаптивна частота оновлення Екран інтелектуально адаптується до різних сценаріїв, забезпечуючи плавне та чуйне зображення для покращеного комфорту перегляду. Частоту оновлення можна налаштувати до 144 Гц для підтримуваних програм. 50-мегапіксельна система подвійної камери зі штучним інтелектом Завдяки основній камері 50 МП ви можете легко знімати яскраві кольори, приголомшливу чіткість та динамічні моменти живого життя. Автоматичний нічний режим Нічний режим активується автоматично, щоб забезпечити чіткіші та яскравіші зображення з ефектом присутності. Режим краси для селфі Увімкніть режим краси для більш природних та м’яких селфі, які підкреслять вашу вишукану чарівність. Потужний процесор Snapdragon 685 Побудований за ефективним 6-нм техпроцесом, POCO M7 забезпечує стабільну продуктивність із підвищеною ефективністю та нижчим енергоспоживанням. Взаємопов’язана екосистема Відповідайте на дзвінки на планшетах або комп’ютерах поблизу, на яких ви ввійшли у свій обліковий запис Xiaomi. Легко діліться файлами, текстом, посиланнями або зображеннями з одного пристрою на інший. Чотирикутна вигнута спинка Завдяки рівномірним закругленим краям з усіх чотирьох боків, він зручно лежить у долоні. Захист від бризок та пилу IP64 POCO M7 ефективно захищає від проникнення бризок дощу та легкого пилу. Стійкість до низьких температур Оснащений чіпом BatteryExtender, акумулятор залишається надійним навіть за низьких температур. Турбозарядка 33 Вт Підтримує турбозарядку потужністю 33 Вт для покращеної ефективності заряджання, дозволяючи вам залишатися зарядженим у будь-який час. Зворотна зарядка 18 Вт POCO M7 має достатньо енергії для себе та інших, тому може використовуватися як портативний зовнішній акумулятор, ідеальний супутник на довгі дні.
![Смартфон Xiaomi (Poco M7 4G 8/256GB Carbon Black_EU) [613378] Смартфон Xiaomi (Poco M7 4G 8/256GB Carbon Black_EU) [613378]](/content/images/21/390x390l80mc0/45982502256740.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco M7 4G 8/256GB Carbon Black_EU) [613378] Смартфон Xiaomi (Poco M7 4G 8/256GB Carbon Black_EU) [613378]](/content/images/21/186x390l80mc0/28251352015713.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco M7 4G 8/256GB Carbon Black_EU) [613378] Смартфон Xiaomi (Poco M7 4G 8/256GB Carbon Black_EU) [613378]](/content/images/21/700x266l80mc0/55473332158993.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco M7 4G 8/256GB Carbon Black_EU) [613378] Смартфон Xiaomi (Poco M7 4G 8/256GB Carbon Black_EU) [613378]](/content/images/21/239x390l80mc0/25694599610426.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco M7 4G 8/256GB Carbon Black_EU) [613378] Смартфон Xiaomi (Poco M7 4G 8/256GB Carbon Black_EU) [613378]](/content/images/21/594x390l80mc0/96292096767571.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Poco M7 4G 8/256GB Carbon Black_EU) [613378] Смартфон Xiaomi (Poco M7 4G 8/256GB Carbon Black_EU) [613378]](/content/images/21/805x390l80mc0/68528545923004.jpg)