|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.79" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1080x2460 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G91 Ultra |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 108+2 Мп |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | скло, пластик |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 168.6x76.28x8.3 мм |
| Серія | Xiaomi Redmi 13 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP53 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 205 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5030 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black)
Немає в наявності
Код товару: 600026
5 260 грн
5 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Redmi: характер лідера Оцініть потужну роботу, збільшений час автономної роботи, суперчітке зображення на дисплеї та барвисті фотографії, зроблені навіть за слабкого освітлення – все це пропонує новий смартфон Redmi 13. Насолоджуйтесь плавним та реалістичним зображенням на 6.79-дюймовому імерсивному FHD+ дисплеї. Продуктивний процесор MediaTek Helio G91 Ultra дозволяє легко вирішувати будь-які завдання. Основна камера з роздільною здатністю 108 Мп допоможе зберегти всі пам'ятні моменти у найдрібніших подробицях. Потужна батарея на 5030 мАг + швидка зарядка 33 Вт гарантує доступ до всіх функцій смартфона протягом усього дня. Вражаюча потужність MediaTek 8-ядерний процесор MediaTek Helio G91 Ultra та продуктивний графічний процесор забезпечують неперевершену продуктивність, високу швидкість обробки графіки та чудову швидкодію системи. Redmi 13 має потужний ігровий потенціал, підтримує режим мультифункціональності, знімає супер-чіткі фото та відтворює потокове відео без логів та затримок. Забудьте про дефіцит заряду Батарея ємністю 5030 мАг гарантує, що ви зможете активно спілкуватися та розважатися цілий день. Ви зможете користуватися смартфоном у режимі розмови до 23 години або дивитися відео більше 10 годин без перерви на підзарядку. А якщо заряд добіг кінця, скористайтеся швидкою зарядкою потужністю 33 ВТ, щоб всього за 5 хвилин забезпечити смартфону ще 2 години роботи. На підзарядку батареї до 100% піде лише 62 хвилини. Чарівне зображення. 6.79-дюймовий FHD+ дисплей з 8-бітною глибиною кольору та підтримкою 16.7 мільйонів кольорів відтворює яскраве та деталізоване зображення, добре видно навіть при денному освітленні. Частота оновлення 90 Гц гарантує чітке відображення динамічного контенту та м'який скролінг. Завдяки сертифікації TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free та TÜV Rheinland Circadian Friendly ваші очі захищені від стомлюючого мерехтіння та синього свічення. Професійна фотозйомка Основна камера на 108 Мп з потужним сенсором Samsung ISOCELL HM6 1/1.67" та технологією 9-в-1 pixel знімає приголомшливі фотографії в супер роздільній здатності одним натисканням. Скористайтеся 3-кратним зумом для наближення без втрати чіткості та деталізації. Знімайте портрет планом і складні ракурси, використовуйте різні вбудовані фільтри та професійні інструменти, щоб зберегти яскраві моменти свого життя у високій якості. Посміхніться – вас знімають 13-мегапіксельна фронтальна камера з кільцевим підсвічуванням забезпечує природне освітлення ваших селфі. І навіть за поганого зовнішнього освітлення ви отримаєте чарівні фото, які відразу готові до публікації. Тонкий та легкий Завдяки тонкому мінімалістичному дизайну смартфон легко відрізнити від інших смартфонів. Витончений форм-фактор, невелика вага всього 205 г та зручна ергономіка роблять пристрій ідеальним для щоденного використання. Розкішна скляна задня панель та преміальні кольори на вибір дозволять кожному користувачеві знайти свій ідеальний Redmi 13. Місця вистачить для всього Технологія розширення пам'яті збільшує обсяг оперативної пам'яті до 16 Гб, забезпечуючи плавний ігровий процес на високих налаштуваннях та швидке перемикання між програмами в режимі багатозадачності. Вбудованої пам'яті до 256 Гб достатньо зберігання великої кількості необхідної інформації. Ви зможете збільшити сховище до 1 Тб за рахунок картки пам'яті, щоб назавжди забути про дефіцит місця.
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026]](/content/images/50/390x390l80mc0/93801883529837.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026]](/content/images/50/177x390l80mc0/71057762250986.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026]](/content/images/50/140x390l80mc0/82157779494522.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026]](/content/images/50/139x390l80mc0/72330546743093.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026]](/content/images/50/178x390l80mc0/55666451373683.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026]](/content/images/50/138x390l80mc0/51375456604919.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026]](/content/images/50/138x390l80mc0/14294403593277.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026]](/content/images/50/391x390l80mc0/56250209865632.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026]](/content/images/50/720x298l80mc0/15275086267311.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026]](/content/images/50/514x390l80mc0/54480343490185.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Midnight Black) [600026]](/content/images/50/289x390l80mc0/61912665729375.jpg)