|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.79" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1080x2460 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G91 Ultra |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 108+2 Мп |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | скло, пластик |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 168.6x76.3x8.2 мм |
| Серія | Xiaomi Redmi 13 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP53 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 205 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5030 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU)
Немає в наявності
Код товару: 607426
4 785 грн
4 834 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Витончений та стильний Redmi 13 має елегантний та вишуканий дизайн. Надтонкий корпус 8.3 мм зручно тримати та використовувати однією рукою. Чудовий екран для захоплюючого перегляду Завдяки великому 6.79-дюймовому дисплею Redmi 13 забезпечує захоплююче та плавне візуальне сприйняття, яке не змусить вас озиратися назад. Висока частота оновлення 90 Гц Частота оновлення до 90 Гц забезпечує плавне відтворення зображення незалежно від того, чи ви граєте в ігри, переглядаєте інформацію або дивіться відео. Основна камера з надчіткою роздільною здатністю 108 МП Потужне апаратне забезпечення та вдосконалена обробка зображень забезпечують дивовижні фото день та ніч. Восьмиядерний процесор Redmi 13 забезпечує плавну та стабільну роботу завдяки надійному восьмиядерному процесору MediaTek Helio G91, що поєднує в собі потужність та ефективність. Величезний простір для зберігання Легко зберігайте всі свої фотографії, файли, улюблені програми та ігри на Redmi 13 завдяки пам'яті, що розширюється, об'ємом до 1 ТБ. Велика батарея ємністю 5030 мАгод Завдяки масивному акумулятору ємністю 5030 мАгод Redmi 13 забезпечує нескінченну роботу, легко пропрацювавши цілий день тривалого використання.
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426]](/content/images/2/390x390l80mc0/29833996125075.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426]](/content/images/2/343x390l80mc0/41968893855817.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426]](/content/images/2/343x390l80mc0/50197175042299.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426]](/content/images/2/343x390l80mc0/58482687633865.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426]](/content/images/2/343x390l80mc0/25333670852795.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426]](/content/images/2/343x390l80mc0/55819044265356.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426]](/content/images/2/343x390l80mc0/97619220013462.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426]](/content/images/2/390x390l80mc0/48223166966382.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426]](/content/images/2/720x317l80mc0/82430888637702.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426]](/content/images/2/557x390l80mc0/77179362149351.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426]](/content/images/2/514x390l80mc0/98408724827565.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426]](/content/images/2/511x390l80mc0/47058772297138.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426]](/content/images/2/566x390l80mc0/41404326170752.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426] Смартфон Xiaomi (Redmi 13 6/128GB Ocean Blue_EU) [607426]](/content/images/2/661x390l80mc0/15581916252404.jpg)