|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.71" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1650 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G36 |
| Частота процесора, ГГц | 4x2.2 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 8+0.8 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 168.3х76.3х8.3 мм |
| Серія | Xiaomi Redmi A3 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Ні |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Зелений |
| Вага | 199 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_)
Немає в наявності
Код товару: 60016
3 376 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Halo Дизайн Redmi A3 має абсолютно новий дизайн Premium Halo, який привертає увагу і дозволяє вам чудово виглядати в більшій кількості вишуканих дизайнів. Виберіть один із трьох красивих квітів, які завжди виділяють вас. Плавний дисплей Все, що ви робите на своєму Redmi A3, здається гладким. Насолоджуйтесь плавною прокруткою улюблених додатків соціальних мереж і плавністю ігор з частотою 90 Гц у підтримуваних іграх. BigEntertainer Насолоджуйтеся розвагами на Redmi A3 завдяки великому дисплею з діагоналлю 17,04 см (6,71 дюйма) і роздільною здатністю HD+. Скло Corning Gorilla 3 Дисплей Redmi A3 покритий захисним склом Corning Gorilla Glass 3, яке захищає його від випадкових крапін і падінь. SecureSide відбиток пальца Швидко розблокуйте свій Redmi A3 за допомогою сканера відбитків пальців, вбудованого в рамку, для швидкої розблокування. Фільтри камери зі штучним інтелектом 8 Мп Додайте круту атмосферу всім своїм фотографіям за допомогою фільтрів пленочної камери на Redmi A3. Зарядний пристрій Type-C Насолоджуйтеся довгими часами перегляду відео, прослуховування музики і багато іншого на Redmi A3 з акумулятором ємністю 5000 мАч і зарядним пристроєм Type-C потужністю 10 Вт в комплекті.
![Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016] Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016]](/content/images/43/390x390l80mc0/82630320677660.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016] Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016]](/content/images/43/183x390l80mc0/64002863299527.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016] Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016]](/content/images/43/139x390l80mc0/30936138506570.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016] Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016]](/content/images/43/139x390l80mc0/74639712975987.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016] Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016]](/content/images/43/183x390l80mc0/28951132288644.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016] Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016]](/content/images/43/139x390l80mc0/86697359865693.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016] Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016]](/content/images/43/139x390l80mc0/91024671724191.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016] Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016]](/content/images/43/382x390l80mc0/68984420403021.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016] Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016]](/content/images/43/434x203l80mc0/90226199149953.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016] Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_ (Redmi A3 4/128GB Green EU_) [60016]](/content/images/43/801x390l80mc0/26948302974557.jpg)