|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.88" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1640 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Unisoc T7250 |
| Частота процесора, ГГц | 2x1.8 ГГц + 6x1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 32 Мп + AI |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 15 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 171.7x77.8x8.26 мм |
| Серія | Xiaomi Redmi A5 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 198 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5200 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi (Redmi A5 4/128GB Blue)
Немає в наявності
Код товару: 600253
4 774 грн
4 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Надчітка камера 32 Мп Нова система з двох камер із використанням ШІ забезпечує більш чіткі зображення та розширені можливості для зйомки. Новий водяний знак для створення унікальних фотографій. Дивовижна нічна зйомка Камера Redmi A5 оснащена великим датчиком зображення, який захоплює на 18% більше світла і дозволяє робити чудові фотографії навіть в умовах слабкого освітлення. Фронтальна камера 8 Мп Удосконалена фронтальна камера із заповнюючим світлом забезпечує чудову якість селфі. Дисплей 6.88" з високою частотою оновлення Пориньте у світ фільмів, книг і документів завдяки великому дисплею. Підтримує адаптивну частоту поновлення до 120 Гц для більш плавної роботи. Комфорт для ваших очей Завдяки затемненню по всьому діапазону яскравості з технологією DC dimming, низькому рівню синього світла, відсутності видимого мерехтіння та можливості читання, що нагадує читання цієї книги, ви можете читати протягом тривалого часу, не навантажуючи очі. Тривалий термін служби акумулятора Завдяки надвеликій ємності акумулятора та можливості швидкого заряджання потужністю 15 Вт пристрій ідеально підходить для читання та перегляду відео протягом тривалого часу, не турбуючись про розрядку акумулятора. Навіть після більш ніж 1000 циклів заряджання акумулятор зберігає свою ємність без змін. Для більш високої продуктивності Новий восьмиядерний процесор забезпечує більш високу продуктивність та низьке енергоспоживання. Також підтримується динамічне збільшення ОЗП поліпшення роботи системи.
![Смартфон Xiaomi (Redmi A5 4/128GB Blue) [600253] Смартфон Xiaomi (Redmi A5 4/128GB Blue) [600253]](/content/images/48/390x390l80mc0/69423781853799.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi A5 4/128GB Blue) [600253] Смартфон Xiaomi (Redmi A5 4/128GB Blue) [600253]](/content/images/48/390x390l80mc0/68227177553275.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi A5 4/128GB Blue) [600253] Смартфон Xiaomi (Redmi A5 4/128GB Blue) [600253]](/content/images/48/390x390l80mc0/32549561434520.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi A5 4/128GB Blue) [600253] Смартфон Xiaomi (Redmi A5 4/128GB Blue) [600253]](/content/images/48/390x390l80mc0/89420857027715.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi A5 4/128GB Blue) [600253] Смартфон Xiaomi (Redmi A5 4/128GB Blue) [600253]](/content/images/48/390x390l80mc0/49799765796399.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi A5 4/128GB Blue) [600253] Смартфон Xiaomi (Redmi A5 4/128GB Blue) [600253]](/content/images/48/390x390l80mc0/61578585538422.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi A5 4/128GB Blue) [600253] Смартфон Xiaomi (Redmi A5 4/128GB Blue) [600253]](/content/images/48/390x390l80mc0/41518350246308.jpg)