|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.9" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Процесор | Unisoc T7250 |
| Частота процесора, ГГц | 2x1.8 ГГц + 6x1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 15 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 171.56x79.47x8.15 мм |
| Серія | Xiaomi Redmi A7 Pro |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 208 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 6000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi (Redmi A7 Pro 4/64GB Mist Blue)
Немає в наявності
Код товару: 619460
4 335 грн
4 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Реалістичний 6.9-дюймовий дисплей. Широкий дисплей забезпечує реалістичні візуальні ефекти та чітке читання. Підтримує адаптивну частоту оновлення до 120 Гц для плавної та комфортної роботи. Відмінна читабельність на сонці Завдяки чудовому дисплею, спеціально оптимізованому для використання на сонці, екран залишається яскраво і чітко видимим навіть під прямими сонячними променями. Потрійна сертифікація TUV Rheinland. Комфортний дисплей із захистом зору. Повна DC-система регулювання яскравості з низьким рівнем синього світла та без видимого мерехтіння знижує навантаження на очі, забезпечуючи тривалий комфорт під час перегляду. Сертифіковано TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) Сертифіковано TUV Rheinland Flicker Free Сертифіковано TUV Rheinland Circadian Friendly Технологія Wet Touch 2.0 Навіть з вологими, жирними або мильними пальцями сенсорне керування працює плавно та точно. Потужний акумулятор 6000 мАгод Акумулятор великої ємності забезпечує тривалий час роботи, даючи вам спокій далеко від розетки. Навіть після більш ніж 1000 циклів заряджання він зберігає відмінну продуктивність, продовжуючи термін служби пристрою. Xiaomi HyperIsland. Все, що потрібно тримати під контролем, – в одному місці. Тримайте все під рукою: швидко перевіряйте інформацію, плавно перемикайте екрани, свайпайте вниз, щоб відкрити віджет, і перетягуйте для миттєвої передачі даних. Восьмиядерний процесор Потужний восьмиядерний процесор у поєднанні з високошвидкісною пам`яттю UFS 2.2 забезпечує прискорений запуск додатків та відгук системи. Стильний дизайн Призматичне кільце об`єктива. Витончена деталь, що підкреслює камеру та надає їй витонченого вигляду. 13-Мп подвійна камера з ШІ Нова основна камера зі збільшеною матрицею підвищує пропуск світла на 13%. Разом з технологією HDR+ це дає чудові результати в плані світла та тіні. Нічний режим Нічний режим спрощує зйомку при низькому освітленні та дозволяє створювати яскраві та чіткі знімки навіть у темряві. Фронтальна камера 8 Мп Фронтальна камера оснащена функцією Beautify, яка забезпечує природне покращення фотографій та запам`ятовує ваші кращі моменти. ШІ Sky. Ваш особистий маг погоди та часу. Миттєво перетворіть похмуре небо на пейзаж, що захоплює: одним дотиком замініть похмурий день на романтичний захід сонця або зоряну ніч.
![Смартфон Xiaomi (Redmi A7 Pro 4/64GB Mist Blue) [619460] Смартфон Xiaomi (Redmi A7 Pro 4/64GB Mist Blue) [619460]](/content/images/5/390x390l80mc0/25393452386882.jpg)