|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 11 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G96 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.05 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 108+8+2+2 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 67 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 164.2х76.1х8.1 мм |
| Серія | Xiaomi Redmi Note 11 Pro |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP53 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Білий |
| Вага | 202 г |
| Гарантія | 3 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 8/128GB Dual Sim Pearl White_EU_ (Redmi Note 11 Pro 8/128GB Pearl White_EU_)
Немає в наявності
Код товару: 65012
5 191 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Професіонал у всьому Оцініть безмежні перспективи спілкування, відпочинку та творчості, які надає Redmi Note 11 Pro. Передова камера професійного рівня 108 Мп дарує чудові можливості для фото та відео зйомки. Насолоджуйтесь супер-чіткою та яскравою картинкою на 6.67-дюймовому FHD+ AMOLED дисплеї з частотою оновлення 120 Гц. А потужна зарядка 67 Вт за лічені хвилини здатне зарядити батарею на цілий день роботи. 108 мільйонів пікселів Робіть чіткі та яскраві фотографії у чудовій якості за допомогою інноваційної камери 108 Мп та отримуйте 108 мільйонів деталей на кожному знімку, які залишаться чіткими навіть при багаторазовому збільшенні. Така яскрава ніч Тепер, щоб отримати чіткий нічний знімок, не потрібно використовувати додаткове обладнання або спалах. Подвійний ISO, технологія 9-в-1 та збільшений розмір сенсора 1/1,52” дозволяють точно передати на фото яскраві враження нічних подій. Більше камер – більше можливостей У вашому розпорядженні надширококутна камера 8 МП з кутом огляду 118 градусів та макрокамера 2 Мп, які дають змогу зафіксувати на фото різні ракурси та найдрібніші деталі навколишнього світу. Новий рівень занурення Відчуйте події на екрані, наче ви знаходитесь в їхньому епіцентрі. Оцініть усі переваги FHD+ AMOLED на суперплавному 120 Гц 6.67-дюймовому екрані з приголомшливою передачею кольору і чіткістю навіть на яскравому сонці. Оптимізована частота оновлення в залежності від контенту забезпечує максимум емоцій, зниження шкідливого впливу синього світла зменшує напругу на зір і дозволяє насолоджуватися переглядом як завгодно довго. Завдяки частоті оновлення дисплея до 120 Гц вам забезпечені м’який скролінг та чітке зображення під час перегляду блокбастерів та у кожному ігровому сценарії. Ніяких розривів та лагів, будь-який контент, незалежно від динаміки, виглядає плавним та реалістичним. Супершвидкий відгук Частота дискретизації 360 Гц забезпечує максимально точний та швидкий відгук на кожен дотик, тому ви можете сміливо розраховувати на лідируючі позиції у будь-якій грі, де навіть частки секунди мають значення. Більше роботи, менше підзарядки Батарея ємністю 5000 мАг дозволить вам користуватися смартфоном у звичайному режимі цілий день і не переживати про нестачу заряду. Супершвидке заряджання потужністю 67 Вт дасть можливість підзарядити батарею прямо перед виходом з дому. Усього 25-30 хвилин підзарядки – і вам забезпечено багато годин роботи. Тонкий дизайн Оцініть витончені лінії та тонкий плаский дизайн Redmi Note 11 Pro, який важить 202 г та має товщину всього 8.12 мм. Зручна ергономіка, закруглені грані і продумане розташування елементів управління забезпечують легку навігацію та комфортний користувальницький досвід. А доступні колірні рішення дають змогу кожному користувачеві підкреслити свою індивідуальність. Передове охолодження LiquidCool Інноваційна технологія охолодження LiquidCool дозволяє дотримуватися балансу між високою продуктивністю та контролем температури. Система використовує багатошарові графітові пластини та збільшені теплові трубки для максимально швидкого та ефективного відведення тепла за будь-якого рівня навантаження. Фірмова потужність MediaTek Сучасний 8-ядерний процесор MediaTek Helio G96 із частотою до 2.05 ГГц забезпечує відмінну швидкодію системи та продуктивну роботу Redmi Note 11 Pro у режимі мультизадачності. Смартфон відтворює потокове відео у високій роздільній здатності, підтримує будь-які сучасні ігри, дозволяє спілкуватися онлайн, редагувати фото, та вести стрімінгові репортажі без лагів та затримок. А пам’яті до 8 Гб + 128 Гб вистачить на забезпечення стабільної роботи та зберігання будь-якої інформації.