|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 13 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Mediatek Dimensity 6080 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.4 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 108+8+2 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 161.11x74.95x7.6 мм |
| Серія | Xiaomi Redmi Note 13 5G |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP54 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 174.5 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 5G 8/256GB Dual Sim Ocean Teal EU_ (Redmi Note 13 5G 8/256GB Ocean EU_)
Немає в наявності
Код товару: 600012
7 707 грн
8 041 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Redmi: дотик до досконалості Оновлений смартфон Redmi Note 13 5G відкриває перед вам світ супер-можливостей. Потужний 6нм процесор MediaTek Dimensity 6080 забезпечує безпрецедентну швидкість під час виконання будь-яких завдань. 6.67-дюймовий AMOLED дисплей із частотою оновлення 120 Гц гарантує плавний скролінг та барвисте зображення. Революційна ультра-чітка камера 108 Мп створює чудові фото з будь-якого ракурсу. А зарядка потужністю 33 Вт за хвилини заряджає батарею на кілька годин роботи. Революція у світі мобільної фотографії Зустрічайте потужну систему камер, яка пропонує практично необмежені можливості створення мобільних фото. З неймовірною камерою 108 Мп, ультраширококутною камерою 8 Мп та макрокамерою 2 Мп можна сміливо розраховувати на ідеальний результат будь-якої фотосесії. Створюйте чудові портрети, панорамні та групові знімки, фотографуйте вночі та зблизька – у будь-якому випадку ви отримаєте професійний результат. Чудова роздільна здатність 108 Мп Основний сенсор камери 108 Мп дозволяє сфотографувати будь-яку дрібну деталь з приголомшливою точністю. І навіть при 3-кратному збільшенні фотографія збереже високу чіткість та деталізацію. Майстерність фотохудожника Яскраві та чисті нічні фото, ультра-широкі знімки, безліч фільтрів для зйомки фото та відео, а також професійні інструменти допоможуть вам відчути себе справжнім профі. Знімайте навіть нашвидкуруч і отримуйте знімки, одразу готові до публікації. Чітке та барвисте зображення на 6.67-дюймовому дисплеї 6.67-дюймовий AMOLED дисплей відтворює живу та яскраву картинку у FHD+ форматі. 10-бітна глибина кольору, підтримка 100% DCI-P3, збільшена контрастність та яскравість 500 ніт створюють реалістичний контент з ефектом занурення. Спеціальні технології захисту зору з 4096 рівнями підсвічування забезпечують комфорт без утоми очей. Точне керування. М’який скролінг Частота оновлення 120 Гц забезпечує плавність та чіткість при відображенні динамічного контенту, а також супер-м’який скролінг. Частота дискретизації торкання 2160 Гц в ігровому режимі гарантує максимально точне керування в екшн-іграх. Витончений дизайн Redmi Note 13 5G зачаровує витонченими лініями та тонким дизайном: при товщині корпусу всього 7.6 мм він ідеально поміщається у долоні. Задня полірована матова панель виглядає дуже стильно, надає смартфону індивідуальності та підкреслює, що у ваших руках пристрій преміум класу. MediaTek: лідер у продуктивності Оцініть чудовий користувальницький інтерфейс і стабільну безперебійну роботу Redmi Note 13 5G. 6нм процесор MediaTek Dimensity 6080 дає можливість легко користуватися будь-якими ресурсомісткими програмами, грати в сучасні ігри, працювати з документами та редагувати фото. Завдяки оперативній пам’яті до 8 Гб з можливістю розширення до 16 Гб, будь-які програми завантажуються миттєво і працюють плавно, а вбудована пам’ять до 256 Гб вміщує величезну кількість файлів для зберігання. Швидкість підзарядки та автономність б’ють рекорди Потужна батарея на 5000 мАг забезпечує цілий день роботи смартфона у вашому звичному ритмі. Фірмова технологія оптимізації енергоспоживання гарантує, що вам не доведеться шукати можливості поповнити заряд у розпал дня. Використовуйте швидку підзарядку потужністю 33 Вт, і всього за півгодини батарея зарядиться ще на кілька годин роботи – це менше, ніж триває ваша перерва на каву. Захист на всіх рівнях Завдяки пило- та вологозахисту IP54 ви можете вільно користуватися смартфоном у будь-яких умовах і не боятися бризок води та розлитої рідини. Супер-міцне скло Corning Gorilla Glass 5, що покриває екран, краще за інших захищає його від негативних зовнішніх впливів, як от подряпини та падіння.