|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G100 Ultra |
| Частота процесора, ГГц | 2.2 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 200+8+2 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 162.16х74.92х8.24 мм |
| Серія | Xiaomi Redmi Note 14 Pro |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP64 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Золотистий |
| Вага | 180 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5500 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14 Pro 8/256GB Sand Gold)
Немає в наявності
Код товару: 613661
9 892 грн
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Феноменальні фотографії та комфорт використання Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 Pro обладнаний камерою з сенсором роздільною здатністю 200 Мп, який отримав апгрейд за допомогою системи під управлінням ШІ-алгоритмів. Неймовірні знімки можна створювати завжди і всюди. Акумулятор із вражаючою ємністю забезпечує майже дві доби автономності в середньоактивному режимі використання. А турбозарядка дає змогу не витрачати час в очікуванні, а користуватися ґаджетом уже зараз. Покращений чипсет гарантує вражаюче прискорення процесів на 30%. Більше спогадів з інноваційною камерою 200-мегапіксельний сенсор зі збільшеною діафрагмою демонструє поліпшену продуктивність оброблення зображень завдяки модернізації системи керування за допомогою можливостей штучного інтелекту. Потужне апаратне забезпечення та оптична стабілізація гарантують більш деталізовані фотографії навіть у нічний час. Надширококутний сенсор на 8 Мп дає можливість знімати неймовірні панорами. А макрокамери на 2 Мп достатньо для фіксації невеликих об’єктів з мінімальної відстані. Відкрий красу в кожному кадрі 4-кратний оптичний зум дозволяє знімати віддалені кадри без втрат у якості. Перемикайся між різними фокусними відстанями і кадруй відзнятий матеріал без помилок. Вражаюче широкий динамічний діапазон дозволяє відкрити красу фотографій, відзнятих навіть за повної відсутності освітлення. Творчі інструменти для яскравих експериментів З інноваційними технологіями ти можеш в один дотик видалити всі непотрібні об’єкти на фотознімку. Художні портрети можна знімати з функцією розмиття заднього фону без необхідності подальшого редагування, привертаючи більше уваги до об’єкта зйомки. Чудові селфі, динамічні кадри 32-мегапіксельна камера дозволяє створювати неймовірні групові знімки великих компаній і всі точно помістяться в одному кадрі! Якісна картинка забезпечена для проведення онлайн-зустрічей і робочих переговорів. Записуй більше прекрасних моментів життя, створюючи динамічні знімки та експортуючи їх без втрати якості. Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 Pro дає можливість записувати картинку одночасно з передньої і задньої камери, щоб одночасно захоплювати кілька ракурсів. Девайс для будь-яких пригод Корпус пристрою захищений від потрапляння води та пилу за стандартом IP64. Захисне скло Corning Gorilla Glass Victus 2 забезпечує стійкість сенсорної панелі до падінь і подряпин. Внутрішня структура девайса також додатково продумана для зміцнення. Міцна рамка з алюмінієвого композиту ефективно захищає деталі під час механічних впливів. Внутрішнє посилення по чотирьох кутах зміцнює корпус, створюючи ребро жорсткості. Преміальний дизайн для твого комфорту Флагманська естетика відображає яскравий і освіжаючий стиль смартфона Xiaomi Redmi Note 14 Pro. Зручно вигнутий екран відмінно лежить у долоні, повторюючи її форму і гарантуючи комфорт використання девайса. Деко камери отримало вирівнювання по центру для візуальної симетрії, а цікава форма корпусу виділяє гаджет серед інших пристроїв у сегменті. Вражаюча візуальна складова 6,67-дюймовий AMOLED-дисплей залишає неперевершені враження від перегляду будь-якого контенту. Висока роздільна здатність, 10-бітна глибина кольору та пікова яскравість 1800 ніт дають змогу взаємодіяти з екраном навіть у разі потрапляння на нього прямих променів світла. Ультраплавний відгук на дотики виводить ігри на новий захоплюючий рівень. Частота оновлення 120 Гц дає можливість дивитися динамічний контент з максимальним комфортом. Для захисту органів зору дисплей автоматично регулює колірну температуру відповідно до часу доби знижуючи зорову втому. 92-канальне ШІМ-регулювання дає змогу знизити мерехтіння екрана навіть за низького рівня яскравості. Імерсивне звучання Вбудовані подвійні динаміки з технологією Dolby Atmos забезпечують звук кінематографічного рівня у твоєму гаджеті. Слухай музику, дивись фільми, грай і працюй, насолоджуючись чистим і об’ємним звучанням 24/7. Автономність для вирішення будь-яких завдань Ємнісний вбудований акумулятор на 5500 мА·год гарантує до 36-48 годин безперервної роботи девайса в режимі середнього навантаження. Наприклад, ти можеш 14 годин поспіль дивитися потокове відео або 23 години користуватися соціальними мережами. 45-ватної турбозарядки достатньо, щоб блискавично швидко відновити рівень заряду батареї. Смарт-зарядка дає можливість дозарядити девайс вночі з мінімальними ризиками для стану акумулятора. Неймовірна продуктивність Топовий процесор MediaTek Helio G100 Ultra виготовлений за вдосконаленим 6-нм техпроцесом. Він підвищує продуктивність, якість картинки та можливості підключення. Надійність і довговічність пристрою гарантована пройденими багаторазовими випробуваннями: 28 000 мікропадінь, 10 000 підключень до портів, 300-кратні обертання під час їзди на роликах, випробування на стискання корпусу. Ще більше флагманських функцій Вбудований сканер відбитків пальців не дозволяє несанкціонований доступ третіх осіб до інформації в смартфоні. NFC-технологія дає можливість безконтактно оплачувати покупки в магазинах, не дістаючи портмоне з кишені.
![Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14 Pro 8/256GB Sand Gold) [613661] Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14 Pro 8/256GB Sand Gold) [613661]](/content/images/37/390x390l80mc0/12522206475347.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14 Pro 8/256GB Sand Gold) [613661] Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14 Pro 8/256GB Sand Gold) [613661]](/content/images/37/185x390l80mc0/36784373262099.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14 Pro 8/256GB Sand Gold) [613661] Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14 Pro 8/256GB Sand Gold) [613661]](/content/images/37/133x390l80mc0/13969600576168.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14 Pro 8/256GB Sand Gold) [613661] Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14 Pro 8/256GB Sand Gold) [613661]](/content/images/37/133x390l80mc0/12745115252112.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14 Pro 8/256GB Sand Gold) [613661] Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14 Pro 8/256GB Sand Gold) [613661]](/content/images/37/133x390l80mc0/68380902335752.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14 Pro 8/256GB Sand Gold) [613661] Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14 Pro 8/256GB Sand Gold) [613661]](/content/images/37/133x390l80mc0/49618157149248.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14 Pro 8/256GB Sand Gold) [613661] Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14 Pro 8/256GB Sand Gold) [613661]](/content/images/37/185x390l80mc0/28147478733288.jpg)