|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G99 Ultra |
| Частота процесора, ГГц | 2.2 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 200+8+2 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 67 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 161.1x74.95x7.98 мм |
| Серія | Xiaomi Redmi Note 14S |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP64 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 179 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU)
Немає в наявності
Код товару: 600242
8 314 грн
8 878 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Покращені можливості фотозйомки з удосконаленою камерою високої роздільної здатності та функціями на базі штучного інтелекту Redmi Note 14S пропонує виняткові можливості камери, які включають 200-мегапіксельну систему ШІ-камери з оптичною стабілізацією зображення (OIS), а також 3-кратний вбудований зум і алгоритм надвисокої роздільної здатності для чіткої зйомки дрібних деталей. Це покоління також піднімає нічну зйомку на новий рівень завдяки великій діафрагмі у поєднанні з нічним режимом для більш реалістичних і чітких зображень. Тим часом покращена фронтальна камера 16 Мп робить групові селфі значно простішими та чіткішими, автоматично перемикаючись на ширококутний огляд, коли в кадрі виявляється 2 або більше осіб. Потужне апаратне забезпечення камери, як основної, так і фронтальної, підтримується низкою вбудованих функцій редагування фотографій на основі ШІ, включаючи AI Sky для легкої зміни фону та AI Erase для швидкого видалення небажаних елементів. Більш цікаві та творчі функції включають нещодавно додані динамічні знімки, які фіксують більше деталей у рухомих зображеннях. Крім того, відеозапис було покращено за допомогою поєднання OIS та електронної стабілізації зображення (EIS). Елегантний, міцний дизайн для повсякденного використання Redmi Note 14S поєднує стиль і міцність у корпусі товщиною 8 мм із безшовними закругленими краями, які забезпечують зручне та ергономічне захоплення для тривалого використання. Тонкий, але міцний, Redmi Note 14S розроблений, щоб витримувати складні умови повсякденного життя завдяки сертифікації IP64, що забезпечує захист від пилу та бризок. Тим часом дисплей покритий склом Corning Gorilla Glass 5, яке забезпечує додатковий рівень захисту від подряпин і падінь, роблячи Redmi Note 14S надійним компаньйоном для тих, хто завжди в русі. У цілому цей дизайн дозволяє користувачам насолоджуватися як стилем, так і довговічністю, що ідеально підходить для їхніх щоденних пригод. Покращений користувацький досвід з легкою продуктивністю Redmi Note 14S оснащений потужним процесором MediaTek Helio G99 Ultra, який дозволяє без зусиль виконувати багатозадачність, грати, переглядати мультимедіа тощо. Це доповнюється надійною батареєю ємністю 5000 мА*год у поєднанні з турбозарядкою 67 Вт, що є значним покращенням порівняно з попереднім поколінням, забезпечуючи безперервне використання протягом дня. Для більшої зручності користувачі можуть швидко та безпечно розблокувати пристрій за допомогою сканера відбитків пальців на дисплеї та насолоджуватися музикою завдяки новим подвійним динамікам. Захопливий яскравий дисплей, що забезпечує плавні візуальні ефекти із частотою оновлення до 120 Гц За кожним захопливим переглядом стоїть дисплей із частотою оновлення до 120 Гц, який трансформує взаємодію та забезпечує плавні візуальні ефекти, значно покращуючи ігри та мультимедіа. Завдяки піковій яскравості 2100 ніт цей дисплей залишається чітким і яскравим навіть за яскравого сонячного світла, дозволяючи користувачам насолоджуватися улюбленим контентом на відкритому повітрі без шкоди для видимості. Більше того, завдяки сертифікатам TUV Rheinland Low Blue Light (апаратне рішення), Flicker Free і Circadian Friendly, дисплей розроблений для мінімізації навантаження на очі під час тривалого використання, щоб користувачі могли комфортно насолоджуватися своїм контентом протягом більш тривалого часу.
![Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU) [600242] Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU) [600242]](/content/images/41/390x390l80mc0/55065893019856.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU) [600242] Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU) [600242]](/content/images/41/183x390l80mc0/38210554310999.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU) [600242] Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU) [600242]](/content/images/41/132x390l80mc0/29893972571662.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU) [600242] Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU) [600242]](/content/images/41/132x390l80mc0/26430256043361.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU) [600242] Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU) [600242]](/content/images/41/870x134l80mc0/23138097411346.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU) [600242] Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU) [600242]](/content/images/41/183x390l80mc0/20234366301890.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU) [600242] Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU) [600242]](/content/images/41/132x390l80mc0/83881127085299.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU) [600242] Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU) [600242]](/content/images/41/131x390l80mc0/50340631784221.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU) [600242] Смартфон Xiaomi (Redmi Note 14S 8/256GB Blue_EU) [600242]](/content/images/41/870x134l80mc0/75032750918424.jpg)