|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−0%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.88" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1640 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Ultra |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | скло, пластик |
| Потужність зарядки | 18 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 171.88x77.8x8.22 мм |
| Серія | Xiaomi Redmi 14C |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 204 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5160 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU)
Немає в наявності
Код товару: 600090
4 169 грн
4 174 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Redmi: найкращий смартфон для повсякденних завдань Насолоджуйся новим рівнем комфорту користувача зі смартфоном Xiaomi Redmi 14C, укладеним в тонкий витончений корпус. Насолоджуйся супер чіткою та яскравою картинкою на 6.88-дюймовому дисплеї з частотою оновлення до 120 Гц. Потужна батарея на 5160 мАч забезпечує до 22 годин роботи в режимі перегляду відео – більше, ніж можна витратити за день. Сучасна мобільна платформа на базі 8-ядерного процесора та технологія розширення оперативної пам'яті до 16 Гб демонструють плавну роботу та виняткову швидкодію при вирішенні будь-яких завдань. Система камер 50 Мп дарує чудові можливості для фото та відео зйомки. Витончений дизайн Оціни витончені лінії та сучасний дизайн з оригінальним розташуванням блоку камер, який привертає увагу з першого погляду. Зручна ергономіка, витончений форм-фактор та продумане розташування елементів керування забезпечують легку навігацію навіть на ходу. Чотири стильні кольори та задня поверхня від матової до дзеркальної дають можливість кожному знайти щось особливе для себе. При товщині корпусу всього 8.22 мм та з полегшеною вагою смартфон зручно розташовується в руці і зовсім не відчувається у кишені. Яскравий безмежний дисплей 6.88-дюймовий дисплей у тонких рамках відтворює 16.7 млн. кольорів, створюючи яскраве зображення. Завдяки яскравості 600 нит смартфоном зручно користуватися навіть у сонячну погоду, а частота оновлення до 120 Гц забезпечує плавне відображення динамічних сцен та супер-м'який скролінг. Твій зір під захистом Смартфон Redmi 14C із сертифікацією TUV Low Blue Light/Flicker Free дбає про твій зір. Технологія динамічного затемнення, низький рівень синього світіння та практично повна відсутність мерехтіння говорять про те, що твоїм очам буде комфортно під час тривалого перегляду та гри. Удосконалена система камер Роби чіткі та яскраві фотографії у чудовій якості за допомогою інноваційної системи камер з основним модулем 50 Мп, який знімає чіткі та деталізовані фото у будь-який час доби. Вбудовані фільтри тепер доступні не тільки під час фотосесії, але під час створення відеоконтенту: вибирай стиль твоїх спогадів і легко зберігай найкращі моменти життя. Чудові селфі вночі та вдень 13-мегапіксельна селфі камера з нічним режимом та покращеним алгоритмом б'ютифікації отримує чарівні фотографії, якими так і хочеться поділитися. Камера автоматично вирівнює тон шкіри, робить акцент на очах та посмішці, розкриваючи твою природну чарівність на кожному знімку. Більше часу на роботу – менше на підзарядку Батарея ємністю 5160 мАг + інтелектуальна енергоефективна технологія дозволяє без обмежень користуватися смартфоном протягом усього дня. Дивитися відео тепер можна до 22 годин без перерви на підзарядку, а розмовляти телефоном - до 41 години. Швидке заряджання потужністю 18 Вт спільно з технологією захисту батареї проводять не тільки швидку, але й безпечну підзарядку. Миттєве завантаження Насолоджуйся плавною роботою, миттєвим завантаженням та швидким перемиканням між програмами завдяки оперативній пам'яті, об'єм якої може бути збільшений до 16 Гб за допомогою технології RAM. Вражаюча потужність Сучасний 8-ядерний процесор Media Tek Helio G81-Ultra забезпечує відмінну швидкодію системи та стабільну роботу Xiaomi Redmi 14C за будь-якого рівня навантаження. Смартфон відтворює потокове відео у високій роздільній здатності, підтримує будь-які сучасні ігри, дозволяє спілкуватися онлайн, редагувати фото, та вести стрімінгові репортажі. Надійність, перевірена тестами Смартфон Xiaomi Redmi 14C – це зразок надійності та довговічності, який готовий до активного використання. Кнопка включення пройшла тести на натискання щонайменше 210 000 разів, зарядний порт успішно витримує 10 000 підключень, роз'єм для навушників гарантує щонайменше 5 000 успішних підключень.
![Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090] Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090]](/content/images/6/390x390l80mc0/31250847502801.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090] Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090]](/content/images/6/345x390l80mc0/84287129810008.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090] Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090]](/content/images/6/395x390l80mc0/66761432570217.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090] Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090]](/content/images/6/404x390l80mc0/68950651568423.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090] Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090]](/content/images/6/396x390l80mc0/60238815543751.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090] Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090]](/content/images/6/364x390l80mc0/93696868260235.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090] Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090]](/content/images/6/382x390l80mc0/96913250535200.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090] Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090]](/content/images/6/390x390l80mc0/20811004728482.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090] Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090]](/content/images/6/390x390l80mc0/18971060203392.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090] Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090]](/content/images/6/390x390l80mc0/48998456529986.jpg)
![Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090] Смартфон Xiaomi (Redmi 14C 4/128GB Midnight Black_EU) [600090]](/content/images/6/390x390l80mc0/31785924354331.jpg)