|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.75" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 13 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Процесор | Unisoc SC9863A |
| Частота процесора, ГГц | 4x1.6 ГГц + 4x1.2 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 8 Мп+AI Сam |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | немає даних |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 167.7х77.4х8.5 мм |
| Серія | ZTE Blade A35 |
| Система навігації | GPS, A-GPS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Зелений |
| Вага | немає даних |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон ZTE (Blade A35 2/64GB Green)
Немає в наявності
Код товару: 600080
2 989 грн
3 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ZTE BLADE легко вирішує будь-які завдання Смартфон ZTE Blade A35 з 6.75-дюймовим дисплеєм із частотою оновлення 90 Гц чудово справляється з відтворенням відео у високій роздільній здатності, грою та спілкуванням онлайн. Сучасна система камер знімає чудові фото з будь-якого ракурсу. Батарея ємністю 5000 мАг з інтелектуальним енергозбереженням забезпечує багато годин автономної роботи. Зберігай тисячі фотографій, сотні коротких відео та плейлисти з улюбленими хітами – 64 Гб вбудованої пам’яті вистачить на все. Чіткий та яскравий екран 6.75-дюймовий дисплей з покращеною контрастністю та точною кольоропередачею відтворює якісне деталізоване зображення у високій роздільній здатності. Завдяки частоті оновлення 90 Гц тобі забезпечений плавний скролінг та чітке відображення будь-якого динамічного контенту. Інтерактивна капсула Інтерактивний живий острівець у верхній частині екрану містить всю актуальну інформацію в режимі реального часу. Тепер контролювати вхідні повідомлення, нагадування та дзвінки стало набагато швидше та зручніше. Лаконічний сучасний дизайн Простий мінімалістичний дизайн – відмінна риса смартфона ZTE Blade A35. Пристрій поміщений у тонкий корпус із оптимальними пропорціями, який комфортно лягає в руку. Класичні стримані кольори задньої панелі підкреслюють загальну концепцію лаконічного мінімалізму – смартфоном приємно та зручно користуватися день за днем. Робота без обмежень Витривала батарея ємністю 5000 мАг з інтелектуальним режимом енергозбереження забезпечує оптимальну витрату заряду для збільшення часу автономної роботи. Ти зможеш користуватися смартфоном протягом цілого дня та не думати про підзарядку. Більше пам’яті Об’єм оперативної пам’яті ZTE Blade A35 може бути розширений до 12 Гб за технологією Extended RAM, щоб забезпечити плавну роботу смартфона при виконанні складних завдань та швидке перемикання між програмами в режимі багатозадачності. Завдяки 64 Гб вбудованої пам’яті ти зможеш зберігати на пристрої фотоальбоми, улюблені плейлисти та відео яскравих пригод. З ZTE Blade A35 важливі речі завжди будуть під рукою. Високопродуктивний процесор Сучасний 8-ядерний процесор із частотою до 1.6 ГГц забезпечує високу продуктивність та підтримує швидку та плавну роботу всіх програм та додатків. Смартфон чудово справляється з будь-якими іграми, відтворює контент у високій роздільній здатності, знімає чудові фотографії та плавні чіткі відео. Швидке та зручне розблокування Одного погляду на екран смартфона достатньо для розблокування. Інтелектуальна система розпізнавання обличчя забезпечує миттєвий доступ до інформації для власника смартфона та закриває доступ до особистих даних для сторонніх.
![Смартфон ZTE (Blade A35 2/64GB Green) [600080] Смартфон ZTE (Blade A35 2/64GB Green) [600080]](/content/images/9/390x390l80mc0/91785946839352.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A35 2/64GB Green) [600080] Смартфон ZTE (Blade A35 2/64GB Green) [600080]](/content/images/9/390x390l80mc0/14000715498370.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A35 2/64GB Green) [600080] Смартфон ZTE (Blade A35 2/64GB Green) [600080]](/content/images/9/390x390l80mc0/40097861182508.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A35 2/64GB Green) [600080] Смартфон ZTE (Blade A35 2/64GB Green) [600080]](/content/images/9/390x390l80mc0/90978489369547.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A35 2/64GB Green) [600080] Смартфон ZTE (Blade A35 2/64GB Green) [600080]](/content/images/9/390x390l80mc0/13924787551317.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A35 2/64GB Green) [600080] Смартфон ZTE (Blade A35 2/64GB Green) [600080]](/content/images/9/390x390l80mc0/16583865145417.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A35 2/64GB Green) [600080] Смартфон ZTE (Blade A35 2/64GB Green) [600080]](/content/images/9/390x390l80mc0/44085468354550.jpg)