|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.75" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Процесор | Unisoc T7200 |
| Частота процесора, ГГц | 1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 167.64x77.37x8.3 мм |
| Серія | ZTE Blade A36 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Ні |
| Колір | Зелений |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green)
Немає в наявності
Код товару: 613656
3 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Великий 6,75-дюймовий HD+ дисплей із частотою оновлення 90 Гц - Пориньте у приголомшливе зображення з яскравістю 500 нит на великому 6,75-дюймовому HD+ екрані з частотою оновлення 90 Гц. - Live Island 2.0 Акумулятор великої ємності 5000 мА · год - Забезпечує збільшений час роботи від акумулятора, забезпечуючи ще більшу тривалість роботи. - Висока кількість циклів перезаряджання: термін служби акумулятора більше 3 років. Потужний восьмиядерний процесор - Завдяки надійному восьмиядерному процесору, що складається з двох високопродуктивних ядер Cortex-A75, смартфон забезпечує плавний інтерфейс користувача. Швидкісна мережа 4.5G - Забезпечує швидке завантаження та безперебійну потокову передачу. Завантаження відбувається швидше, ніж у мережах 4G. Розблокування по обличчю - Забезпечує більш швидкий, безпечний та простий доступ до увімкнення телефону. 50 місяців безперебійної роботи - Демонструє виняткову продуктивність.
![Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656] Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656]](/content/images/42/390x390l80mc0/47320783731552.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656] Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656]](/content/images/42/390x390l80mc0/80090934727467.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656] Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656]](/content/images/42/390x390l80mc0/93890775913661.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656] Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656]](/content/images/42/390x390l80mc0/80232202249379.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656] Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656]](/content/images/42/390x390l80mc0/83356236915245.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656] Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656]](/content/images/42/390x390l80mc0/82300238808266.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656] Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656]](/content/images/42/390x390l80mc0/37336479444526.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656] Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656]](/content/images/42/390x390l80mc0/64021899182737.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656] Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656]](/content/images/42/390x390l80mc0/24435862580378.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656] Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656]](/content/images/42/390x390l80mc0/55190182572415.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656] Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656]](/content/images/42/390x390l80mc0/12622572815531.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656] Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656]](/content/images/42/390x390l80mc0/73729878545558.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656] Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656]](/content/images/42/390x390l80mc0/21004422043576.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656] Смартфон ZTE (Blade A36 2/64GB Green) [613656]](/content/images/42/390x390l80mc0/73922988760016.jpg)