|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.75" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Unisoc T7200 |
| Частота процесора, ГГц | 1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 167.64x77.37x8.3 мм |
| Серія | ZTE Blade A56 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Ні |
| Колір | Золотистий |
| Вага | 193 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold)
Немає в наявності
Код товару: 613650
3 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Великий 6,75-дюймовий HD+ дисплей із частотою оновлення 90 Гц - Насолоджуйтесь захоплюючим та плавним візуальним сприйняттям. Потужні можливості мережевої взаємодії - nubia linkfree: безкоштовні дзвінки та текстові повідомлення через Bluetooth - Мережа 4.5G: завантаження швидше, ніж у мережах 4G Довгограючий акумулятор 5000 мА · год - Оснащений акумулятором великої ємності та інтелектуальною технологією енергозбереження для продовження терміну служби акумулятора. - Велика кількість циклів перезаряджання, збільшений термін служби акумулятора - Екологічний продукт класу A, який відповідає стандартам енергоефективності ЄС Потрійна камера 13 МП, зйомка з використанням ШІ – З легкістю знімайте високоякісні професійні фотографії. Чудові можливості ШІ з Google Gemini - Попередньо додаток Gemini допоможе вам розкрити свій творчий потенціал і продуктивність. 50 місяців бездоганної роботи із сертифікацією лабораторії SGS - Залишається бездоганною після багатьох років використання.
![Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold) [613650] Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold) [613650]](/content/images/39/390x390l80mc0/69539688394118.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold) [613650] Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold) [613650]](/content/images/39/390x390l80mc0/35364784447587.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold) [613650] Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold) [613650]](/content/images/39/390x390l80mc0/33900667325690.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold) [613650] Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold) [613650]](/content/images/39/390x390l80mc0/36347602635858.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold) [613650] Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold) [613650]](/content/images/39/390x390l80mc0/15332793914477.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold) [613650] Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold) [613650]](/content/images/39/390x390l80mc0/79318892476389.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold) [613650] Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold) [613650]](/content/images/39/390x390l80mc0/67202187477764.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold) [613650] Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold) [613650]](/content/images/39/390x390l80mc0/90768664172374.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold) [613650] Смартфон ZTE (Blade A56 4/128GB Gold) [613650]](/content/images/39/390x390l80mc0/39461394717886.jpg)