|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.6" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1612 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 13 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Частота процесора, ГГц | 1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50 Мп + AI |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 22.5 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 164.1х75.8х8.6 мм |
| Серія | ZTE Blade A75 |
| Система навігації | GPS, A-GPS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Зелений |
| Вага | 190 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green)
Немає в наявності
Код товару: 600035
3 425 грн
3 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ZTE: супер-можливості для відпочинку та спілкування Смартфон ZTE Blade A75 з 6.6-дюймовим дисплеєм із частотою оновлення 90 Гц пропонує з першого погляду поринути в динамічну гру або перегляд контенту у високій якості. Основна камера 50 Мп із датчиком глибини створює атмосферні фотографії у різних стилях. Батарея ємністю 5000 мАг дозволяє вільно користуватися смартфоном весь день і не думати про підзарядку. Продуктивний 6 нм процесор та флеш-пам’ять стандарту UFS 3.1. гарантують відмінну швидкодію та плавну роботу навіть при максимальних навантаженнях. Яскраві емоції від перегляду 6.6-дюймовий дисплей з високоточною передачею кольору, покращеною контрастністю і частотою оновлення 90 Гц забезпечує чудові враження від гри, відпочинка і спілкування. Яскраве та деталізоване зображення, плавне відображення динамічного контенту та м’який скролінг створюють відчуття комфорту за будь-яких сценаріїв використання. Інтерактивний острівець інформації Інтерактивна капсула Live Island у верхній частині екрану допоможе вам завжди залишатися в курсі подій. Ви не пропустите важливий дзвінок і триматимете під контролем усі повідомлення та нагадування, отримуючи інформацію з одного погляду. Витончений вигляд. Тонкий дизайн Візьміть до рук ZTE Blade A75 і відчуйте, наскільки він тонкий та легкий. Смартфон зручно лежить у долоні, даючи можливість користуватись усіма функціями прямо на ходу. Два кольори на вибір - розкішний Mint Green та класичний Dsamond Black- підкреслюють загальну концепцію витонченої елегантності. Високопродуктивний процесор Продуктивний 6нм процесор 4G із частотою до 2.2 ГГц забезпечує високу енергоефективність та підтримує швидку та плавну роботу всіх програм та додатків. Смартфон чудово справляється з будь-якими іграми, відтворює контент у високій роздільній здатності, знімає чудові фотографії та плавні чіткі відео. Завдяки флеш-пам’яті стандарту UFS 3.1, швидкість передачі даних збільшується в рази, а також відкриваються нові перспективи для режима багатозадачності. Пам’яті вистачить на все Розширення оперативної пам’яті до 8 Гб за рахунок ресурсів вбудованої пам’яті дає можливість легко та плавно долати будь-які пікові навантаження. Завдяки цьому всі програми відкриваються миттєво, а робота смартфона відрізняється стабільністю та злагодженістю при вирішенні будь-яких завдань. До 128 Гб вбудованої пам’яті вистачить для зберігання улюблених фотографій, музичних плейлистів, відеофайлів і робочих документів. Все, що вам знадобиться, знаходиться на відстані простого натискання. Вражаючий ресурс автономності Батарея ємністю 5000 мАг забезпечує цілий день роботи ZTE Blade A75 без заряджання. Енергоефективні технології контролюють витрату заряду, щоб ви могли багато годин поспіль слухати музику, грати в улюблені ігри, дивитися відео та спілкуватися без обмежень. Фотографії, отримані за допомогою ШІ 50-мегапіксельна камера з датчиком глибини та алгоритмами ШІ створює чудові фото, які вражають глибиною та деталізацією. Удосконалений алгоритм нічної зйомки RAW підвищує роздільну здатність та динамічний діапазон, забезпечуючи яскравість та чіткість професійного рівня. 8-мегапіксельна фронтальна камера з алгоритмами б’ютіфікації створює природні селфі, тонко підкреслюючи вашу привабливість. Високоточний сканер Щоб розблокувати ZTE Blade A75, достатньо одного дотику до сканера відбитків пальців, вмонтованого у бічну панель. Сканер подбає, щоб ваша конфіденційна інформація не потрапила до чужих рук. Потужний звук DTS Підтримка імерсивного аудіоформату DTS забезпечує об’ємний багатоканальний звук з високим бітрейтом, що створює ефект живої присутності у грі та під час перегляду контенту.
![Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035] Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035]](/content/images/9/390x390l80mc0/77443215066879.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035] Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035]](/content/images/9/343x390l80mc0/40783086335577.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035] Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035]](/content/images/9/343x390l80mc0/37489293572871.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035] Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035]](/content/images/9/343x390l80mc0/99228723145114.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035] Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035]](/content/images/9/343x390l80mc0/24277575194834.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035] Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035]](/content/images/9/343x390l80mc0/48823742037812.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035] Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035]](/content/images/9/343x390l80mc0/39809545080311.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035] Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035]](/content/images/9/343x390l80mc0/52839927411241.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035] Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035]](/content/images/9/343x390l80mc0/72992047388692.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035] Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035]](/content/images/9/343x390l80mc0/80827852900417.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035] Смартфон ZTE (Blade A75 4/128GB Green) [600035]](/content/images/9/343x390l80mc0/51286628099377.jpg)