|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.75" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Unisoc T7250 |
| Частота процесора, ГГц | 1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 22.5 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 167.64x77.37x8.3 мм |
| Серія | ZTE Blade A76 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Золотистий |
| Вага | 203 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold)
Немає в наявності
Код товару: 613651
4 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Великий дисплей HD+ з діагоналлю 6,75 дюйми та частотою оновлення 90 Гц - Насолоджуйтеся захоплюючим та плавним візуальним сприйняттям. Потрійна камера 50 МП, зйомка з використанням ШІ - Знімайте професійні фотографії з легкістю. Акумулятор ємністю 5000 мА · год із швидкою зарядкою 22,5 Вт - Велика кількість циклів перезаряджання, збільшений термін служби акумулятора - Екологічний продукт класу А, який відповідає стандартам енергоефективності ЄС Потужні можливості мережевої взаємодії - nubia linkfree: безкоштовні дзвінки та текстові повідомлення через Bluetooth - Мережа 4.5G: завантаження швидше, ніж у мережах 4G Чудові можливості ШІ з Google Gemini - Попередньо додаток Gemini допоможе вам розкрити свій творчий потенціал і підвищити продуктивність. 50 місяців безперебійної роботи з лабораторією SGS сертифікація - Залишається бездоганною після багатьох років використання.
![Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold) [613651] Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold) [613651]](/content/images/40/390x390l80mc0/24337534845078.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold) [613651] Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold) [613651]](/content/images/40/390x390l80mc0/72870315403588.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold) [613651] Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold) [613651]](/content/images/40/390x390l80mc0/87662108027747.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold) [613651] Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold) [613651]](/content/images/40/390x390l80mc0/35979943742619.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold) [613651] Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold) [613651]](/content/images/40/390x390l80mc0/82862781761138.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold) [613651] Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold) [613651]](/content/images/40/390x390l80mc0/72915196633960.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold) [613651] Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold) [613651]](/content/images/40/390x390l80mc0/63719307308596.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold) [613651] Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold) [613651]](/content/images/40/390x390l80mc0/71617898941482.jpg)
![Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold) [613651] Смартфон ZTE (Blade A76 4/128GB Gold) [613651]](/content/images/40/390x390l80mc0/68737509094485.jpg)