|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.6" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1612 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Unisoc Tiger T760 |
| Частота процесора, ГГц | 2.2 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 108+0.3 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 163.6x74.9x8.6 мм |
| Серія | ZTE Nubia Focus |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 205.5 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон ZTE (Nubia Focus 5G 6/256GB Black)
Немає в наявності
Код товару: 600039
6 449 грн
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Повне занурення у віртуальну реальність Смартфон Nubia Focus 5G пропонує безпрецедентні можливості для імерсивної гри та перегляду контенту. Потужна мобільна платформа на базі процесора Unisoc Tiger T760 забезпечує суперплавну та швидку роботу всіх програм. Підтримка 5G гарантує стабільний зв’язок та супершвидкий обмін даними. 6.6-дюймовий дисплей із частотою оновлення 120 Гц просто створений для динамічної гри. Батарея 5000 мАг та зарядка потужністю 33 Вт дозволять забути про дефіцит заряду на цілий день. Виявіть майстерність фотохудожника Знімайте барвисті та деталізовані фотографії при будь-якому освітленні та з будь-якої відстані чи ракурсу. Основний сенсор з високою роздільною здатністю 108 Мп забезпечує чудові фото та кінематографічні відео у форматі 4К. Режим нічної зйомки дозволяє отримувати чіткі та яскраві фото за умов низького освітлення. Оригінальний дизайн Завдяки точно вивіреному контурному дизайну Nubia Focus 5G зручно лежить у руці та гарантує комфортне керування навіть на ходу. Складний дизайн задньої поверхні із чітко виділеним блоком камер створює відчуття високотехнологічного девайсу. Смартфон настільки легкий і тонкий (8.6 мм), що практично не відчувається в кишені. Світ яскравих барв 6.6-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1612*720 забезпечує повне занурення у гру або перегляд. Завдяки точній кольоропередачі та високій контрастності на дисплеї вдається відтворити навіть дуже дрібні деталі. Частота оновлення 120 Гц гарантує плавний скролінг та чітке відображення навіть найдинамічніших сцен у шутерах та гонках. Дефіцит заряду залишився у минулому Акумулятор ємністю 5000 мАг та передові технології ефективного енергоспоживання дозволяють смартфону Nubia Focus 5G працювати багато годин без підзарядки, а це означає - повна свобода протягом дня. З швидкою зарядкою потужністю 33 Вт вам знадобиться зовсім небагато часу, щоб поповнити заряд батареї для майбутніх пригод. Потужний ігровий процесор Смартфон Nubia Focus 5G підтримує високий рівень швидкодії та продуктивності. Сучасна мобільна платформа на базі 8-ядерного чіпсету Unisoc Tiger T760 з частотою до 2.2 ГГц та підтримкою 5G забезпечує плавну стабільну роботу в режимі багатозадачності та реальну перевагу у будь-якій динамічній грі. Користуйтеся 5G та оцініть на власному досвіді можливості надшвидкостей.
![Смартфон ZTE (Nubia Focus 5G 6/256GB Black) [600039] Смартфон ZTE (Nubia Focus 5G 6/256GB Black) [600039]](/content/images/12/390x390l80mc0/50098376893515.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Focus 5G 6/256GB Black) [600039] Смартфон ZTE (Nubia Focus 5G 6/256GB Black) [600039]](/content/images/12/343x390l80mc0/97594876113312.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Focus 5G 6/256GB Black) [600039] Смартфон ZTE (Nubia Focus 5G 6/256GB Black) [600039]](/content/images/12/343x390l80mc0/73231931402405.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Focus 5G 6/256GB Black) [600039] Смартфон ZTE (Nubia Focus 5G 6/256GB Black) [600039]](/content/images/12/343x390l80mc0/15304004500582.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Focus 5G 6/256GB Black) [600039] Смартфон ZTE (Nubia Focus 5G 6/256GB Black) [600039]](/content/images/12/343x390l80mc0/80683454426511.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Focus 5G 6/256GB Black) [600039] Смартфон ZTE (Nubia Focus 5G 6/256GB Black) [600039]](/content/images/12/343x390l80mc0/36951830616305.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Focus 5G 6/256GB Black) [600039] Смартфон ZTE (Nubia Focus 5G 6/256GB Black) [600039]](/content/images/12/343x390l80mc0/78460379937542.jpg)