|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.72" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Unisoc Tiger T760 |
| Частота процесора, ГГц | 2.2 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 108+0.3 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 163.6x74.9x8.6 мм |
| Серія | ZTE Nubia Focus Pro |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 205.5 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон ZTE (Nubia Focus Pro 5G 8/256GB Brown)
Немає в наявності
Код товару: 600038
8 102 грн
8 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний смартфон для ігор та розваг Смартфон Nubia Focus pro 5G створений для повсякденного активного використання, він подарує вам багато годин захоплюючої гри та яскравого динамічного контенту. 6.72-дюймовий FHD+ дисплей з частотою оновлення 120 Гц відтворює яскраве деталізоване зображення, потужна батарея на 5000 мАч + супер-швидка зарядка потужністю 33 Вт забезпечують цілий день свободи. Продуктивний процесор Unisoc Tiger T760 дозволяє грати ігри на високих налаштуваннях, працювати з ємними програмами, користуватися режимом мультизадачності. Фотографії у супер-дозволе Основна камера 108 Мп створює чудові фотографії з будь-якого ракурсу та при будь-якому освітленні. Супер-стабілізація OIS допомагає отримати чіткі знімки, зроблені буквально на ходу. Режим нічної зйомки дозволяє зберегти найяскравіші моменти ваших нічних пригод. 32-мегапіксельна фронтальна камера завжди представить вас у кращому вигляді, підкресливши вашу природну харизму. Чітке та плавне зображення на великому дисплеї 6.72-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2400х1080 має кінематографічне співвідношення сторін і відрізняється чудовою передачею кольору і деталізацією. З частотою оновлення 120 Гц будь-які екшн-сцени відображаються плавно і чисто, щоб ви могли отримати непідробні емоції від перегляду відео та динамічної гри. Цілий день без підзарядки Акумулятор ємністю 5000 мАг з алгоритмами ефективного енергоспоживання дозволяє вільно користуватися смартфоном протягом усього дня. Підтримка швидкого заряджання потужністю 33 Вт дає можливість поповнити ресурс батареї перед виходом з дому: всього 20 хвилин на підзарядці – і смартфон заряджений на кілька годин роботи. Потужна мобільна платформа Смартфон Nubia Focus pro 5G лідирує у швидкодії та продуктивності. Продуктивна мобільна платформа на базі Unisoc Tiger T760 доповнена оперативною пам’яттю до 8 Гб та вбудованою пам’яттю до 256 Гб, щоб забезпечити стабільну роботу в режимі багатозадачності та перевагу у будь-якій динамічній грі. Об’єм оперативної пам’яті може бути подвоєний за рахунок вільної вбудованої пам’яті, за рахунок чого ви можете розраховувати на швидку роботу навіть при пікових навантаженнях.
![Смартфон ZTE (Nubia Focus Pro 5G 8/256GB Brown) [600038] Смартфон ZTE (Nubia Focus Pro 5G 8/256GB Brown) [600038]](/content/images/11/390x390l80mc0/74373727172470.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Focus Pro 5G 8/256GB Brown) [600038] Смартфон ZTE (Nubia Focus Pro 5G 8/256GB Brown) [600038]](/content/images/11/343x390l80mc0/87046459221609.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Focus Pro 5G 8/256GB Brown) [600038] Смартфон ZTE (Nubia Focus Pro 5G 8/256GB Brown) [600038]](/content/images/11/343x390l80mc0/68418537246918.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Focus Pro 5G 8/256GB Brown) [600038] Смартфон ZTE (Nubia Focus Pro 5G 8/256GB Brown) [600038]](/content/images/11/343x390l80mc0/25866463963947.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Focus Pro 5G 8/256GB Brown) [600038] Смартфон ZTE (Nubia Focus Pro 5G 8/256GB Brown) [600038]](/content/images/11/343x390l80mc0/60558730336753.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Focus Pro 5G 8/256GB Brown) [600038] Смартфон ZTE (Nubia Focus Pro 5G 8/256GB Brown) [600038]](/content/images/11/343x390l80mc0/56962134497844.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Focus Pro 5G 8/256GB Brown) [600038] Смартфон ZTE (Nubia Focus Pro 5G 8/256GB Brown) [600038]](/content/images/11/343x390l80mc0/76752212664333.jpg)